Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2020-02-22, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tadas Staniulis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[32]  T.Staniulis, E.Grigeliūnienė      
 16  Darius Jurgilas 
 Agnė Stankutė 
  21:13  21:12 [21']      
  [47]  T.Staniulis, E.Grigeliūnienė    
 9  Stasys Kubiliūnas 
 Lina Gorienė 
    21:13  21:12 [13']    
[33]  R.Giedraitis, L.Bičiūnienė      
 8  Robertas Giedraitis 
 Laura Bičiūnienė 
  21:16  21:18 [21']      
    [62]  A.Poderys, M.Gumbrevičiūtė  
 5  Aidas Giedrikas 
 Monika Petreikytė 
      21:19  21:19 [21']  
[34]  A.Mockus, O.Albrektaitė      
 12  Andrius Mockus 
 Odeta Albrektaitė 
  21:18  21:16 [20']      
  [48]  A.Poderys, M.Gumbrevičiūtė    
 13  Paulius Bareika 
 Sonata Ščerbakova 
    21:14  12:21  21:19 [27']    
[35]  A.Poderys, M.Gumbrevičiūtė      
 4  Aidas Poderys 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:10  21:6 [17']       1-a vieta
      [77]  A.Poderys, M.Gumbrevičiūtė
 3  Egidijus Peleckis 
 Diana Darbutienė 
        21:12  21:15 [19']
[36]  E.Peleckis, D.Darbutienė      
 14  Andrius Bičiūnas 
 Rasa Džervė 
  21:17  23:21 [26']      
  [49]  E.Peleckis, D.Darbutienė    
 11  Artūras Ščerbakovas 
 Marina Belousova 
    21:16  9:21  21:14 [28']    
[37]  V.Viederis, D.Sunklodė      
 6  Vidmantas Viederis 
 Dalia Sunklodė 
  21:10  21:15 [19']      
    [63]  E.Peleckis, D.Darbutienė  
 7  Tadas Jarutis 
 Darja Liutikė 
      21:19  12:21  21:13 [27']  
[38]  M.Loveikis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 10  Mindaugas Loveikis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  16:21  21:17  21:12 [24']      
  [50]  A.Vizgirda, S.Kliaubienė    
 15  Erlandas Roličius 
 Aldona Šimanskaitė 
    14:21  21:7  21:9 [28']    
[39]  A.Vizgirda, S.Kliaubienė      
 2  Arūnas Vizgirda 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:15  21:17 [21']    T.Staniulis, E.Grigeliūnienė   3-a vieta
      [78]  T.Staniulis, E.Grigeliūnienė
       A.Vizgirda, S.Kliaubienė   21:14  19:21  21:17 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Giedraitis, L.Bičiūnienė    
    [64]  A.Mockus, O.Albrektaitė  
     A.Mockus, O.Albrektaitė   21:14  21:14 [18']   5-a vieta
      [79]  A.Mockus, O.Albrektaitė
     V.Viederis, D.Sunklodė     21:10  21:15 [17']
    [65]  M.Loveikis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     M.Loveikis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:8  21:14 [22']  
         
         
       R.Giedraitis, L.Bičiūnienė   7-a vieta
      [80]  R.Giedraitis, L.Bičiūnienė
       V.Viederis, D.Sunklodė   21:11  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Jurgilas, A.Stankutė      
  [51]  D.Jurgilas, A.Stankutė    
   S.Kubiliūnas, L.Gorienė   22:20  22:20 [26']    
    [66]  A.Giedrikas, M.Petreikytė  
   A.Giedrikas, M.Petreikytė     21:14  21:16 [19']  
  [52]  A.Giedrikas, M.Petreikytė    
   P.Bareika, S.Ščerbakova   21:15  21:9 [20']     9-a vieta
      [81]  A.Giedrikas, M.Petreikytė
   A.Bičiūnas, R.Džervė       21:19  21:12 [17']
  [53]  A.Bičiūnas, R.Džervė    
   A.Ščerbakovas, M.Belousova   21:8  18:21  21:5 [27']    
    [67]  T.Jarutis, D.Liutikė  
   T.Jarutis, D.Liutikė     21:15  16:21  21:17 [22']  
  [54]  T.Jarutis, D.Liutikė    
   E.Roličius, A.Šimanskaitė   21:19  21:7 [18']    
         
       D.Jurgilas, A.Stankutė   11-a vieta
      [82]  D.Jurgilas, A.Stankutė
       A.Bičiūnas, R.Džervė   22:20  21:14 [7']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     S.Kubiliūnas, L.Gorienė    
    [68]  S.Kubiliūnas, L.Gorienė  
     P.Bareika, S.Ščerbakova   21:13  21:16 [27']   13-a vieta
      [83]  S.Kubiliūnas, L.Gorienė
     A.Ščerbakovas, M.Belousova     21:16  21:16 [19']
    [69]  A.Ščerbakovas, M.Belousova  
     E.Roličius, A.Šimanskaitė   13:21  21:19  21:19 [33']  
         
         
       P.Bareika, S.Ščerbakova   15-a vieta
      [84]  E.Roličius, A.Šimanskaitė
       E.Roličius, A.Šimanskaitė   19:21  21:8  21:17 [27']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.