Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2020-06-20, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ugnius Mikalauskas 
 Henrikas Smilgevičius 
19
21
19
21
 25'
21
16
16
21
21
18
 39'
21
13
21
14
 23'
138/124
14
2
3
2 Rokas Grytė 
 Darius Jurgilas 
21
19
21
19
 25'
18
21
21
15
18
21
 39'
21
10
21
16
 24'
141/121
20
2
1
3 Laimonas Bečalis 
 Artūras Sirbikė 
16
21
21
16
18
21
 39'
21
18
15
21
21
18
 39'
21
7
21
18
 20'
154/140
14
2
2
4 Ridas Andrijauskas 
 Simonas Paulauskas 
13
21
14
21
 23'
10
21
16
21
 24'
7
21
18
21
 20'
78/126
-48
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Loveikis 
 Tadas Jarutis 
20
22
16
21
 27'
21
16
21
11
 22'
21
4
21
16
 20'
120/90
30
2
2
2 Mindaugas Juodvalkis 
 Edmundas Petrošius 
22
20
21
16
 27'
21
18
23
21
 25'
21
10
21
15
 23'
129/100
29
3
1
3 Nikolajus Gnedojus 
 Raimondas Ubis 
16
21
11
21
 22'
18
21
21
23
 25'
21
16
21
7
 20'
108/109
-1
1
3
4 Ričardas Jakimavičius 
 Viktoras Pečiulis 
4
21
16
21
 20'
10
21
15
21
 23'
16
21
7
21
 20'
68/126
-58
0
4



2020-06-20  
   1-a vieta
 3    Rokas Grytė,  Darius Jurgilas  
[73] 17:40   R.Grytė, D.Jurgilas
 4    Mindaugas Juodvalkis,  Edmundas Petrošius   21:19  19:21  23:21 [37']
   



2020-06-20  
   3-a vieta
 2    Mindaugas Loveikis,  Tadas Jarutis  
[74] 17:40   L.Bečalis, A.Sirbikė
 5    Laimonas Bečalis,  Artūras Sirbikė   21:9  21:12 [15']
   



2020-06-20  
   5-a vieta
 1    Ugnius Mikalauskas,  Henrikas Smilgevičius  
[75] 17:40   N.Gnedojus, R.Ubis
 6    Nikolajus Gnedojus,  Raimondas Ubis   21:13  18:21  24:22 [37']
   



2020-06-20  
   7-a vieta
 7    Ridas Andrijauskas,  Simonas Paulauskas  
[76] 18:10   R.Andrijauskas, S.Paulauskas
 8    Ričardas Jakimavičius,  Viktoras Pečiulis   21:14  21:14 [16']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Panevezys City Open
2021-03-20 10:00 2021-03-20 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.