Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2020-06-20, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sandra Čečkauskienė 
 Gitana Krūminienė 
21
12
13
21
21
18
 32'
21
17
22
20
 23'
21
9
21
8
 20'
140/105
35
3
1
2 Aldona Kasparavičienė 
 Aistė Comaitė 
12
21
21
13
18
21
 32'
22
24
21
17
21
19
 34'
21
15
21
11
 15'
157/141
16
2
2
3 Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
17
21
20
22
 23'
24
22
17
21
19
21
 34'
19
21
21
9
21
17
 31'
158/154
4
1
3
4 Agnė Stankutė 
 Jurga Misiuvienė 
9
21
8
21
 20'
15
21
11
21
 15'
21
19
9
21
17
21
 31'
90/145
-55
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jolanta Sereckienė 
 Renata Staupelienė 
13
21
15
21
 24'
17
21
24
22
18
21
 42'
12
21
16
21
 22'
115/148
-33
0
4
2 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
13
21
15
 24'
15
21
21
14
12
21
 36'
16
21
21
13
21
9
 36'
148/127
21
2
2
3 Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
21
17
22
24
21
18
 42'
21
15
14
21
21
12
 36'
21
23
11
21
 32'
152/151
1
2
3
4 Rasa Džervė 
 Vaida Martinkienė 
21
12
21
16
 22'
21
16
13
21
9
21
 36'
23
21
21
11
 32'
129/118
11
2
1



2020-06-20  
   1-a vieta
 1    Sandra Čečkauskienė,  Gitana Krūminienė  
[13] 11:20   S.Čečkauskienė, G.Krūminienė
 8    Rasa Džervė,  Vaida Martinkienė   9:21  21:18  21:16 [36']
   



2020-06-20  
   3-a vieta
 3    Aldona Kasparavičienė,  Aistė Comaitė  
[14] 11:20   A.Kasparavičienė, A.Comaitė
 4    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė   21:13  21:16 [20']
   



2020-06-20  
   5-a vieta
 5    Kristina Freimanaitė,  Jurita Repšienė  
[15] 11:20   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
 6    Diana Darbutienė,  Skaistė Kliaubienė   16:21  21:15  21:14 [36']
   



2020-06-20  
   7-a vieta
 2    Jolanta Sereckienė,  Renata Staupelienė  
[16] 11:20   A.Stankutė, J.Misiuvienė
 7    Agnė Stankutė,  Jurga Misiuvienė   21:17  21:15 [20']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 1 etapas)
2021-05-01 10:00 2021-05-01 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug E 
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 D 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2021-04-17 13:00 2021-04-18 12:45
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2021-04-10 10:00 2021-04-10 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.