Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2020-06-20, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-20 2020-06-20 2020-06-20 2020-06-20  
 1  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [27] 12:40   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9  Rokas Grytė 
 Rima Januškienė 
    21:17  21:19 [28']    
[19] 11:50   D.Jurgilas, D.Darbutienė      
 8  Darius Jurgilas 
 Diana Darbutienė 
  18:21  21:11  21:7 [28']      
    [35] 13:30   P.Liutikas, D.Liutikė  
 5  Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
      21:14  21:16 [21']  
[20] 11:50   P.Liutikas, D.Liutikė      
 12  Erlandas Roličius 
 Rasa Džervė 
  21:14  21:12 [21']      
  [28] 12:40   P.Liutikas, D.Liutikė    
 13  Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
    21:16  21:14 [25']    
[21] 12:15   T.Jarutis, J.Misiuvienė      
 4  Tadas Jarutis 
 Jurga Misiuvienė 
  21:15  21:15 [21']       1-a vieta
      [44] 14:20   P.Liutikas, D.Liutikė
 3  Laimonas Bečalis 
 Jolanta Sereckienė 
        21:14  21:12 [21']
[22] 12:15   U.Mikalauskas, A.Comaitė      
 14  Ugnius Mikalauskas 
 Aistė Comaitė 
  21:19  22:24  27:25 [38']      
  [29] 13:05   A.Sirbikė, A.Stankutė    
 11  Artūras Sirbikė 
 Agnė Stankutė 
    21:15  21:15 [21']    
[23] 12:15   A.Sirbikė, A.Stankutė      
 6  Henrikas Smilgevičius 
 Renata Staupelienė 
  21:11  21:15 [23']      
    [36] 13:30   A.Sirbikė, A.Stankutė  
 7  Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
      21:15  22:20 [24']  
[24] 12:15   P.Bareika, S.Kliaubienė      
 10  Raimondas Ubis 
 Kristina Freimanaitė 
  21:16  21:13 [25']      
  [30] 13:05   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 15         17:21  21:18  21:13 [33']    
 K.Krūminas, G.Krūminienė      
 2  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->    E.Petrošius, V.Slušnienė   3-a vieta
      [45] 14:45   K.Krūminas, G.Krūminienė
       K.Krūminas, G.Krūminienė   21:11  21:18 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Jurgilas, D.Darbutienė    
    [37] 13:55   D.Jurgilas, D.Darbutienė  
     T.Jarutis, J.Misiuvienė   21:18  25:23 [27']   5-a vieta
      [46] 14:45   P.Bareika, S.Kliaubienė
     U.Mikalauskas, A.Comaitė     15:21  21:18  21:17 [37']
    [38] 13:55   P.Bareika, S.Kliaubienė  
     P.Bareika, S.Kliaubienė   23:21  13:21  21:16 [34']  
         
         
       T.Jarutis, J.Misiuvienė   7-a vieta
      [47] 14:45   U.Mikalauskas, A.Comaitė
       U.Mikalauskas, A.Comaitė   21:17  21:14 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Grytė, R.Januškienė    
   R.Grytė, R.Januškienė   ->    
    [39] 13:55   E.Roličius, R.Džervė  
   E.Roličius, R.Džervė     21:9  21:10 [16']  
  [31] 13:05   E.Roličius, R.Džervė    
   S.Paulauskas, J.Repšienė   16:21  21:18  21:12 [31']     9-a vieta
      [48] 14:45   E.Roličius, R.Džervė
   L.Bečalis, J.Sereckienė       24:22  21:19 [23']
  [32] 13:05   L.Bečalis, J.Sereckienė    
   H.Smilgevičius, R.Staupelienė   21:16  13:21  21:18 [31']    
    [40] 13:55   R.Ubis, K.Freimanaitė  
   R.Ubis, K.Freimanaitė     21:17  11:21  21:15 [30']  
   R.Ubis, K.Freimanaitė    
    ->    
         
       R.Grytė, R.Januškienė   11-a vieta
      [49] 15:10   L.Bečalis, J.Sereckienė
       L.Bečalis, J.Sereckienė   21:14  21:12 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Paulauskas, J.Repšienė  
     S.Paulauskas, J.Repšienė   ->   13-a vieta
      [41] 14:20   S.Paulauskas, J.Repšienė
     H.Smilgevičius, R.Staupelienė     21:8  21:19 [24']
     H.Smilgevičius, R.Staupelienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 1 etapas)
2021-05-01 10:00 2021-05-01 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug E 
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 D 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2021-04-17 13:00 2021-04-18 12:45
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2021-04-10 10:00 2021-04-10 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.