Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2020, Data: 2020-06-06, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-06 2020-06-06 2020-06-06 2020-06-06  
 1  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [26] 12:35   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9  Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
    21:14  22:24  21:19 [36']    
[19] 11:45   M.Loveikis, R.Džervė      
 8  Mindaugas Loveikis 
 Rasa Džervė 
  22:20  21:19 [28']      
    [33] 13:30   M.Butautas, A.Mažulienė  
 5  Artūras Šlaustas 
 Diana Valantinaitė 
      21:9  15:21  21:13 [32']  
[20] 11:45   A.Šlaustas, D.Valantinaitė      
 12  Tomas Gunta 
 Modesta Bogužaitė 
  11:21  21:16  21:12 [34']      
  [27] 12:35   M.Butautas, A.Mažulienė    
 13  Raimondas Beniušis 
 Aušra Beniušienė 
    21:4  21:7 [18']    
[21] 12:10   M.Butautas, A.Mažulienė      
 4  Mindaugas Butautas 
 Asta Mažulienė 
  21:7  21:8 [17']       1-a vieta
      [41] 14:20   M.Butautas, A.Mažulienė
 3  Tadas Jarutis 
 Skaistė Kliaubienė 
        21:15  21:13 [20']
 T.Jarutis, S.Kliaubienė      
 14       ->      
  [28] 12:35   R.Balvočius, K.Pleškytė    
 11  Ramūnas Balvočius 
 Klaudija Pleškytė 
    19:21  21:19  21:11 [31']    
[22] 12:10   R.Balvočius, K.Pleškytė      
 6  Viktoras Pečiulis 
 Modesta Kožkuvienė 
  21:8  21:19 [19']      
    [34] 13:30   R.Balvočius, K.Pleškytė  
 7  Gintautas Misius 
 Jurga Misiuvienė 
      21:12  18:21  21:12 [29']  
[23] 12:10   G.Misius, J.Misiuvienė      
 10  Ernestas Jarulaitis 
 Laura Dapševičiūtė 
  21:18  21:6 [25']      
  [29] 13:00   E.Roličius, J.Sereckienė    
 15         21:11  21:17 [24']    
 E.Roličius, J.Sereckienė      
 2  Erlandas Roličius 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    E.Petrošius, V.Slušnienė   3-a vieta
      [42] 14:20   E.Roličius, J.Sereckienė
       E.Roličius, J.Sereckienė   21:11  21:13 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Loveikis, R.Džervė    
    [35] 13:30   M.Loveikis, R.Džervė  
     A.Šlaustas, D.Valantinaitė   21:10  21:13 [20']   5-a vieta
      [43] 14:20   T.Jarutis, S.Kliaubienė
     T.Jarutis, S.Kliaubienė     21:12  17:21  21:14 [36']
    [36] 13:30   T.Jarutis, S.Kliaubienė  
     G.Misius, J.Misiuvienė   21:12  21:6 [21']  
         
         
       A.Šlaustas, D.Valantinaitė   7-a vieta
      [44] 14:20   G.Misius, J.Misiuvienė
       G.Misius, J.Misiuvienė   21:19  11:21  22:20 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė    
   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė   ->    
    [37] 13:55   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė  
   T.Gunta, M.Bogužaitė     21:12  21:11 [20']  
  [30] 13:00   T.Gunta, M.Bogužaitė    
   R.Beniušis, A.Beniušienė   21:14  21:9 [23']     9-a vieta
      [45] 14:45   V.Pečiulis, M.Kožkuvienė
        22:20  21:11 [25']
   V.Pečiulis, M.Kožkuvienė    
   V.Pečiulis, M.Kožkuvienė   ->    
    [38] 13:55   V.Pečiulis, M.Kožkuvienė  
   E.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė     21:9  21:9 [22']  
   E.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė    
    ->    
         
       T.Gunta, M.Bogužaitė   11-a vieta
      [46] 14:45   E.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė
       E.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   21:19  16:21  21:19 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Beniušis, A.Beniušienė  
     R.Beniušis, A.Beniušienė   ->   13-a vieta
       R.Beniušis, A.Beniušienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.