Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos eros taurė, Data: 2021-05-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-05-22 2021-05-22 2021-05-22 2021-05-22  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Krūminas, G.Krūminienė      
 16       ->      
  [20] 10:30   R.Mackevičius, J.Linkutė    
 9  Laimonas Bečalis 
 Eglė Kaminskaitė 
    21:18  16:21  21:15 [30']    
[4] 10:00   R.Mackevičius, J.Linkutė      
 8  Ramūnas Mackevičius 
 Justė Linkutė 
  21:15  21:19 [28']      
    [38] 11:30   R.Mackevičius, J.Linkutė  
 5  Darius Likas 
 Edita Likienė 
      21:10  21:14 [26']  
[5] 10:00   D.Likas, E.Likienė      
 12  Povilas Marčiukaitis 
 Jurgita Bazytė 
  21:15  14:21  21:17 [36']      
  [21] 10:40   T.Ivanauskas, G.Dembskytė    
 13  Tadas Ivanauskas 
 Gerda Dembskytė 
    21:18  21:8 [22']    
[6] 10:00   T.Ivanauskas, G.Dembskytė      
 4  Mindaugas Butautas 
 Asta Mažulienė 
  23:21  18:21  21:19 [32']       1-a vieta
      [57] 12:30   P.Liutikas, D.Liutikė
 3  Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
        21:8  21:9 [19']
[7] 10:00   P.Liutikas, D.Liutikė      
 14  Tadas Daukšas 
 Jurga Chomskytė 
  21:9  21:15 [26']      
  [22] 10:40   P.Liutikas, D.Liutikė    
 11  Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
    21:12  21:8 [21']    
[8] 10:00   T.Petrauskas, G.Šukutytė      
 6  Tomas Petrauskas 
 Greta Šukutytė 
  19:21  21:19  21:13 [37']      
    [39] 11:30   P.Liutikas, D.Liutikė  
 7  Artūras Jonuškis 
 Aušra Montvydaitė 
      21:16  21:8 [24']  
[9] 10:00   A.Jonuškis, A.Montvydaitė      
 10  Audrius Lesinskas 
 Jūratė Paškevičienė 
  12:21  21:10  21:16 [35']      
  [23] 10:40   M.Brazauskas, D.Sunklodė    
 15         19:21  21:19  21:18 [33']    
 M.Brazauskas, D.Sunklodė      
 2  Marius Brazauskas 
 Dalia Sunklodė 
  ->    T.Ivanauskas, G.Dembskytė   3-a vieta
      [58] 12:30   M.Brazauskas, D.Sunklodė
       M.Brazauskas, D.Sunklodė   21:13  21:10 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, G.Krūminienė    
    [40] 11:30   K.Krūminas, G.Krūminienė  
     D.Likas, E.Likienė   21:19  21:14 [30']   5-a vieta
      [59] 12:30   K.Krūminas, G.Krūminienė
     T.Petrauskas, G.Šukutytė     21:15  21:16 [25']
    [41] 11:40   A.Jonuškis, A.Montvydaitė  
     A.Jonuškis, A.Montvydaitė   21:13  21:18 [29']  
         
         
       D.Likas, E.Likienė   7-a vieta
      [60] 12:40   T.Petrauskas, G.Šukutytė
       T.Petrauskas, G.Šukutytė   21:12  19:21  21:17 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Bečalis, E.Kaminskaitė    
   L.Bečalis, E.Kaminskaitė   ->    
    [42] 11:40   M.Butautas, A.Mažulienė  
   P.Marčiukaitis, J.Bazytė     21:19  21:6 [25']  
  [24] 10:50   M.Butautas, A.Mažulienė    
   M.Butautas, A.Mažulienė   21:16  22:20 [24']     9-a vieta
      [61] 12:40   M.Butautas, A.Mažulienė
   T.Daukšas, J.Chomskytė       22:20  21:16 [23']
  [25] 10:50   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė    
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė   22:20  21:16 [26']    
    [43] 11:40   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
   A.Lesinskas, J.Paškevičienė     21:14  18:21  22:20 [44']  
   A.Lesinskas, J.Paškevičienė    
    ->    
         
       L.Bečalis, E.Kaminskaitė   11-a vieta
      [62] 12:40   A.Lesinskas, J.Paškevičienė
       A.Lesinskas, J.Paškevičienė   21:16  21:19 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Marčiukaitis, J.Bazytė  
     P.Marčiukaitis, J.Bazytė   ->   13-a vieta
      [44] 11:40   P.Marčiukaitis, J.Bazytė
     T.Daukšas, J.Chomskytė     17:21  21:13  22:20 [36']
     T.Daukšas, J.Chomskytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.