Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2008-01-19, Vieta: Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Oksana Jaciuk    Dėl 1-16 vietos        
 O.Jaciuk        
 32       ->        
   O.Jaciuk      
 17   Dominyka Bortnikaitė      21:5  21:4      
 D.Bortnikaitė        
 16   Agnė Prišmantaitė    21:18  22:20 [28']        
     O.Jaciuk    
 9   Greta Parnarauskaitė        21:7  21:7    
 G.Parnarauskaitė        
 24   Gita Venckutė    21:4  21:6 [34']        
   L.Sprainytė      
 25   Rytė Kurapkaitė      21:15  21:12      
 L.Sprainytė        
 8   Lina Sprainytė    21:3  21:2        
       O.Jaciuk  
 5   Daina Kairytė          21:16  21:17  
 D.Kairytė        
 28       ->        
   D.Kairytė      
 21   Ema Šilauskaitė      21:4  21:2      
 G.Gečaitė        
 12   Gintarė Gečaitė    21:6  21:12        
     D.Kairytė    
 13   Ramunė Ričkutė        21:17  21:14    
 I.Baniulytė        
 20   Ieva Baniulytė    21:19  10:21  21:16 [30']        
   G.Čekauskaitė      
 29         21:8  21:7      
 G.Čekauskaitė        
 4   Gabija Čekauskaitė    ->         1-a vieta
         O.Jaciuk
 3   Indrė Starevičiutė            21:14  21:13
 I.Starevičiutė        
 30       ->        
   I.Starevičiutė      
 19   Gabrielė Janušonytė      21:5  21:9      
 R.Jocytė        
 14   Raimonda Jocytė    21:1  21:3 [21']        
     I.Starevičiutė    
 11   Agnė Kupliauskaitė        21:12  16:21  21:16    
 A.Kupliauskaitė        
 22   Gintarė Bilvardaitė    21:3  21:3        
   I.Linkutė      
 27         21:11  21:8      
 I.Linkutė        
 6   Ieva Linkutė    ->        
       U.Vasiliauskaitė  
 7   Giedrė Liorančaitė          21:13  21:15  
 G.Liorančaitė        
 26   Dovilė Randytė    21:2  21:3        
   I.Adomaitytė      
 23   Gabrielė Gečaitė      11:21  22:20  21:19      
 I.Adomaitytė        
 10   Indrė Adomaitytė    21:1  21:2        
     U.Vasiliauskaitė    
 15   Veronika Salygina        21:8  21:1    
 V.Salygina        
 18   Goda Krivonosovaitė    21:10  21:8      D.Kairytė   3-a vieta
   U.Vasiliauskaitė    D.Kairytė
 31         21:8  21:4    I.Starevičiutė   21:15  21:16
 U.Vasiliauskaitė        
 2   Ugnė Vasiliauskaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Sprainytė    
       G.Čekauskaitė  
       G.Čekauskaitė   21:12  21:10   5-a vieta
         G.Čekauskaitė
       I.Linkutė     21:13  21:18
       I.Linkutė  
       I.Adomaitytė   21:12  21:11  
           
           
         L.Sprainytė   7-a vieta
         L.Sprainytė
         I.Adomaitytė   21:17  21:12
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Bortnikaitė      
     G.Parnarauskaitė    
     G.Parnarauskaitė   16:21  21:16  21:6    
       G.Parnarauskaitė  
     G.Gečaitė     21:23  21:17  21:14  
     I.Baniulytė    
     I.Baniulytė   21:17  21:11     9-a vieta
         G.Liorančaitė
     R.Jocytė       21:12  21:15
     A.Kupliauskaitė    
     A.Kupliauskaitė   21:17  21:16    
       G.Liorančaitė  
     G.Liorančaitė     21:10  21:6  
     G.Liorančaitė    
     V.Salygina   21:8  21:5    
           
         I.Baniulytė   11-a vieta
         A.Kupliauskaitė
         A.Kupliauskaitė   21:13  21:9
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Bortnikaitė    
       D.Bortnikaitė  
       G.Gečaitė   21:4  21:6   13-a vieta
         R.Jocytė
       R.Jocytė     21:18  21:13
       R.Jocytė  
       V.Salygina   21:18  17:21  21:18  
           
           
         G.Gečaitė   15-a vieta
         V.Salygina
    Dėl 17-32 vietos      V.Salygina   21:12  22:20
         
   A.Prišmantaitė      
   A.Prišmantaitė   ->      
     A.Prišmantaitė    
   G.Venckutė     21:7  21:5    
   G.Venckutė      
   R.Kurapkaitė   21:11  21:12      
       R.Ričkutė  
        18:21  21:18  21:14  
   E.Šilauskaitė      
   E.Šilauskaitė   ->      
     R.Ričkutė    
   R.Ričkutė     21:8  21:3    
   R.Ričkutė      
    ->       17-a vieta
         R.Ričkutė
          21:6  21:7
   G.Janušonytė      
   G.Janušonytė   ->      
     G.Bilvardaitė    
   G.Bilvardaitė     21:13  21:21  21:13    
   G.Bilvardaitė      
    ->      
       G.Krivonosovaitė  
   D.Randytė       21:12  21:9  
   G.Gečaitė      
   G.Gečaitė   21:19  21:16      
     G.Krivonosovaitė    
   G.Krivonosovaitė     21:6  21:5    
   G.Krivonosovaitė      
    ->    A.Prišmantaitė   19-a vieta
         A.Prišmantaitė
         G.Bilvardaitė   21:6  21:5
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Venckutė    
       G.Venckutė  
       E.Šilauskaitė   21:11  22:20   21-a vieta
         G.Venckutė
       G.Janušonytė     21:9  21:9
       G.Janušonytė  
       G.Gečaitė   22:20  21:13  
           
           
         E.Šilauskaitė   23-a vieta
         E.Šilauskaitė
         G.Gečaitė   21:16  21:18
      Dėl 25-32 vietos      
         
     R.Kurapkaitė    
     R.Kurapkaitė   ->    
       R.Kurapkaitė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         R.Kurapkaitė
          21:17  21:18
     .    
      ->    
       D.Randytė  
     D.Randytė     ->  
     D.Randytė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    V    VD    MD    MX  
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.