Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2008-01-19, Vieta: Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Oksana Jaciuk 
 Daina Kairytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 O.Jaciuk, D.Kairytė      
 16       ->      
   O.Jaciuk, D.Kairytė    
 9   Gintarė Bilvardaitė 
 Agnė Prišmantaitė 
    21:3  21:6    
 I.Baniulytė, V.Salygina      
 8   Ieva Baniulytė 
 Veronika Salygina 
  21:8  21:11      
     O.Jaciuk, D.Kairytė  
 5   Indrė Adomaitytė 
 Greta Parnarauskaitė 
      21:3  21:11  
 I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė      
 12   Gabrielė Gečaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:3  21:4      
   G.Liorančaitė, L.Sprainytė    
 13         21:13  21:19    
 G.Liorančaitė, L.Sprainytė      
 4   Giedrė Liorančaitė 
 Lina Sprainytė 
  ->       1-a vieta
       O.Jaciuk, D.Kairytė
 3   Ugnė Vasiliauskaitė 
 Ieva Linkutė 
        21:19  21:16
 U.Vasiliauskaitė, I.Linkutė      
 14       ->      
   U.Vasiliauskaitė, I.Linkutė    
 11   Goda Krivonosovaitė 
 Gita Venckutė 
    21:8  21:9    
 D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė      
 6   Dominyka Bortnikaitė 
 Agnė Kupliauskaitė 
  21:10  21:8      
     U.Vasiliauskaitė, I.Linkutė  
 7   Gintarė Gečaitė 
 Ramunė Ričkutė 
      22:20  17:21  21:18  
 G.Gečaitė, R.Ričkutė      
 10   Raimonda Jocytė 
 Ema Šilauskaitė 
  21:15  21:17      
   G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė    
 15         21:8  21:6    
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė      
 2   Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
  ->    G.Liorančaitė, L.Sprainytė   3-a vieta
       G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė
       G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė   21:10  21:6
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Baniulytė, V.Salygina    
     I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė  
     I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė   21:13  12:21  21:17   5-a vieta
       I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė
     D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė     21:17  21:15
     D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė  
     G.Gečaitė, R.Ričkutė   15:21  22:20  21:15  
         
         
       I.Baniulytė, V.Salygina   7-a vieta
       I.Baniulytė, V.Salygina
       G.Gečaitė, R.Ričkutė   21:16  8:21  21:11
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Bilvardaitė, A.Prišmantaitė    
   G.Bilvardaitė, A.Prišmantaitė   ->    
     G.Bilvardaitė, A.Prišmantaitė  
   G.Gečaitė, G.Janušonytė     21:13  21:15  
   G.Gečaitė, G.Janušonytė    
    ->     9-a vieta
       R.Jocytė, E.Šilauskaitė
        17:21  21:14  21:11
   G.Krivonosovaitė, G.Venckutė    
   G.Krivonosovaitė, G.Venckutė   ->    
     R.Jocytė, E.Šilauskaitė  
   R.Jocytė, E.Šilauskaitė     21:13  21:15  
   R.Jocytė, E.Šilauskaitė    
    ->    
         
       G.Gečaitė, G.Janušonytė   11-a vieta
       G.Krivonosovaitė, G.Venckutė
       G.Krivonosovaitė, G.Venckutė   21:14  21:16
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.