Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2020-10-03, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           5.6 
   6           2.4 
 16           8 
 Suaug D 
 11           1.2 
 10           1.2 
 16           2 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   03 d.  10:00  Suaug D   MD    R.Džervė  I.Vaicekauskienė   17:21  17:21    N.Martinavičiūtė  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   24'  
 2   03 d.  10:00  Suaug D   MD    L.Bičiūnienė  R.Staupelienė   17:21  15:21    K.Kozlovienė  M.Petreikytė   21'  
 3   03 d.  10:00  Suaug B   MD    K.Janutaitė  M.Janutaitė   16:21  10:21    D.Rutkauskaitė  V.Žitlinskaitė   19'  
 4   03 d.  10:00  Suaug B   MD    M.Šiaučiūnaitė  J.Vadeikienė   21:12  16:21  15:21    N.Brazauskienė  I.Bankauskienė   35'  
 5   03 d.  10:20  Suaug D   MD    E.Markelytė  M.Valatkienė   17:21  17:21    D.Lubė  A.Šafranovičiūtė   22'  
 6   03 d.  10:20  Suaug D   MD    R.Paurytė  L.Venckutė   21:17  21:12    J.Sereckienė  R.Platakytė   23'  
 7   03 d.  10:20  Suaug D   MD    B.Baranauskaitė  D.Jucienė   21:19  21:15    N.Martinavičiūtė  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   26'  
 8   03 d.  10:20  Suaug D   MD    K.Kozlovienė  M.Petreikytė   21:17  21:10    L.Chomskytė  S.Buikienė   19'  
 9   03 d.  10:45  Suaug D   MD    R.Džervė  I.Vaicekauskienė   21:7  21:15    L.Bičiūnienė  R.Staupelienė   25'  
 10   03 d.  10:45  Suaug B   MD    R.Aleksevičiūtė  A.Stankutė   18:21  21:14  21:8    D.Rutkauskaitė  V.Žitlinskaitė   28'  
 11   03 d.  10:45  Suaug B   MD    N.Brazauskienė  I.Bankauskienė   21:19  21:14    J.Kažanauskaitė  R.Ulozaitė   26'  
 12   03 d.  10:45  Suaug B   MD    K.Janutaitė  M.Janutaitė   28:26  7:21  12:21    M.Šiaučiūnaitė  J.Vadeikienė   37'  
 13   03 d.  11:10  Suaug D   MD    B.Baranauskaitė  D.Jucienė   21:18  21:10    D.Lubė  A.Šafranovičiūtė   24'  
 14   03 d.  11:10  Suaug D   MD    R.Paurytė  L.Venckutė   21:13  21:14    K.Kozlovienė  M.Petreikytė   20'  
 15   03 d.  11:10  Suaug D   MD    N.Martinavičiūtė  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:17  21:19    E.Markelytė  M.Valatkienė   29'  
 16   03 d.  11:10  Suaug D   MD    J.Sereckienė  R.Platakytė   16:21  21:15  21:12    L.Chomskytė  S.Buikienė   34'  
 17   03 d.  11:35  Suaug B   MD    R.Aleksevičiūtė  A.Stankutė   18:21  21:14  21:15    N.Brazauskienė  I.Bankauskienė   31'  
 18   03 d.  11:35  Suaug B   MD    D.Rutkauskaitė  V.Žitlinskaitė   21:10  21:16    J.Kažanauskaitė  R.Ulozaitė   26'  
 19   03 d.  11:35  Suaug D   MD    B.Baranauskaitė  D.Jucienė   21:8  21:16    R.Paurytė  L.Venckutė   23'  
 20   03 d.  11:35  Suaug D   MD    D.Lubė  A.Šafranovičiūtė   20:22  21:15  16:21    K.Kozlovienė  M.Petreikytė   32'  
 21   03 d.  12:00  Suaug D   MD    N.Martinavičiūtė  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:16  21:18    J.Sereckienė  R.Platakytė   27'  
 22   03 d.  12:00  Suaug D   MD    E.Markelytė  M.Valatkienė   21:16  21:15    L.Chomskytė  S.Buikienė   20'  
 23   03 d.  12:00  Suaug D   MX    D.Likas  E.Likienė   14:21  9:21    P.Liutikas  D.Liutikė   15'  
 24   03 d.  12:00  Suaug D   MX    M.Loveikis  B.Baranauskaitė   21:12  21:12    K.Plikosov  K.Kozlovienė   20'  
 25   03 d.  12:25  Suaug D   MX    Č.Ramanauskas  S.Kliaubienė   21:17  20:22  20:22    A.Žvilauskas  R.Staupelienė   39'  
 26   03 d.  12:25  Suaug D   MX    A.Ščerbakovas  R.Džervė   19:21  21:18  17:21    N.Valuckas  I.Bankauskienė   34'  
 27   03 d.  12:25  Suaug D   MX    A.Bičiūnas  L.Bičiūnienė   17:21  21:18  13:21    K.Jucys  D.Jucienė   31'  
 28   03 d.  12:25  Suaug D   MX    R.Mackevičius  N.Martinavičiūtė   21:16  21:19    R.Pratusevičius  R.Paurytė   21'  
 29   03 d.  12:50  Suaug D   MX    Ž.Sabulis  M.Petreikytė   19:21  24:22  21:9    G.Skonsmanas  R.Platakytė   31'  
 30   03 d.  12:50  Suaug D   MX    M.Kelpšas  M.Valatkienė   16:21  10:21    D.Kumar  I.Vaicekauskienė   18'  
 31   03 d.  12:50  Suaug B   MX    M.Dagilis  A.Šafranovičiūtė   21:23  21:17  28:26    D.Narvilas  A.Stankutė   54'  
 32   03 d.  12:50  Suaug B   MX    G.Stasiulis  J.Sereckienė   23:25  21:10  16:21    A.Stankevičius  J.Kažanauskaitė   36'  
 33   03 d.  13:15  Suaug B   MX    S.Malakauskas  M.Šiaučiūnaitė   16:21  21:15  27:29    D.Martinaitis  L.Venckutė   37'  
 34   03 d.  13:15  Suaug B   MX    G.Zaborskis  N.Brazauskienė   21:18  16:21  18:21    V.Stončius  V.Žitlinskaitė   31'  
 35   03 d.  13:15  Suaug B   MX    A.Fedenko  R.Aleksevičiūtė   13:21  21:12  21:23    V.Pratusevičius  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   24'  
 36   03 d.  13:15  Suaug B   MX    M.Povilaitis  I.Gudelytė   20:22  21:23    K.Šemeta  B.Rasiulytė-Ragaišienė   28'  
 37   03 d.  13:40  Suaug B   MX    E.Čižinauskas  D.Lubė   18:21  21:15  21:18    J.Masaitis  K.Janutaitė   26'  
 38   03 d.  13:40  Suaug B   MX    T.Šorius  R.Ulozaitė   5:21  8:21    L.Supronas  D.Rutkauskaitė   11'  
 39   03 d.  13:40  Suaug D   MX    M.Loveikis  B.Baranauskaitė   11:21  11:21    P.Liutikas  D.Liutikė   22'  
 40   03 d.  13:40  Suaug D   MX    N.Valuckas  I.Bankauskienė   13:21  21:7  17:21    K.Jucys  D.Jucienė   21'  
 41   03 d.  14:10  Suaug D   MX    R.Mackevičius  N.Martinavičiūtė   21:23  17:21    A.Žvilauskas  R.Staupelienė   16'  
 42   03 d.  14:10  Suaug D   MX    Ž.Sabulis  M.Petreikytė   23:21  13:21  16:21    D.Kumar  I.Vaicekauskienė   27'  
 43   03 d.  14:10  Suaug D   MX    K.Plikosov  K.Kozlovienė   15:21  21:13  10:21    D.Likas  E.Likienė   30'  
 44   03 d.  14:10  Suaug D   MX    A.Ščerbakovas  R.Džervė   21:12  19:21  21:15    A.Bičiūnas  L.Bičiūnienė   29'  
 45   03 d.  14:35  Suaug D   MX    R.Pratusevičius  R.Paurytė   21:6  14:21  22:24    Č.Ramanauskas  S.Kliaubienė   35'  
 46   03 d.  14:35  Suaug D   MX    G.Skonsmanas  R.Platakytė   21:5  21:11    M.Kelpšas  M.Valatkienė   15'  
 47   03 d.  14:35  Suaug B   MX    M.Dagilis  A.Šafranovičiūtė   21:8  21:8    A.Stankevičius  J.Kažanauskaitė   17'  
 48   03 d.  14:35  Suaug B   MX    D.Martinaitis  L.Venckutė   21:18  17:21  16:21    V.Stončius  V.Žitlinskaitė   30'  
 49   03 d.  15:00  Suaug B   MX    V.Pratusevičius  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   14:21  21:18  18:21    K.Šemeta  B.Rasiulytė-Ragaišienė   34'  
 50   03 d.  15:00  Suaug B   MX    E.Čižinauskas  D.Lubė   20:22  7:21    L.Supronas  D.Rutkauskaitė   17'  
 51   03 d.  15:00  Suaug B   MX    D.Narvilas  A.Stankutė   21:18  12:21  21:16    G.Stasiulis  J.Sereckienė   27'  
 52   03 d.  15:00  Suaug B   MX    S.Malakauskas  M.Šiaučiūnaitė   21:18  21:19    G.Zaborskis  N.Brazauskienė   22'  
 53   03 d.  15:25  Suaug B   MX    A.Fedenko  R.Aleksevičiūtė   0:1    M.Povilaitis  I.Gudelytė    
 54   03 d.  15:25  Suaug B   MX    J.Masaitis  K.Janutaitė   21:13  21:15    T.Šorius  R.Ulozaitė   18'  
 55   03 d.  15:25  Suaug D   MX    P.Liutikas  D.Liutikė   10:21  21:9  22:24    K.Jucys  D.Jucienė   32'  
 56   03 d.  15:25  Suaug D   MX    A.Žvilauskas  R.Staupelienė   10:21  7:21    D.Kumar  I.Vaicekauskienė   16'  
 57   03 d.  15:50  Suaug D   MX    M.Loveikis  B.Baranauskaitė   17:21  21:19  16:21    N.Valuckas  I.Bankauskienė   34'  
 58   03 d.  15:50  Suaug D   MX    R.Mackevičius  N.Martinavičiūtė   21:13  21:14    Ž.Sabulis  M.Petreikytė   20'  
 59   03 d.  15:50  Suaug D   MX    D.Likas  E.Likienė   10:21  11:21    A.Ščerbakovas  R.Džervė   18'  
 60   03 d.  15:50  Suaug D   MX    Č.Ramanauskas  S.Kliaubienė   10:21  15:21    G.Skonsmanas  R.Platakytė   20'  
 61   03 d.  16:20  Suaug B   MX    M.Dagilis  A.Šafranovičiūtė   21:18  21:16    V.Stončius  V.Žitlinskaitė   23'  
 62   03 d.  16:20  Suaug B   MX    K.Šemeta  B.Rasiulytė-Ragaišienė   21:23  21:13  14:21    L.Supronas  D.Rutkauskaitė   34'  
 63   03 d.  16:20  Suaug B   MX    A.Stankevičius  J.Kažanauskaitė   20:22  7:21    D.Martinaitis  L.Venckutė   18'  
 64   03 d.  16:20  Suaug B   MX    V.Pratusevičius  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:13  17:21  22:20    E.Čižinauskas  D.Lubė   35'  
 65   03 d.  16:45  Suaug B   MX    D.Narvilas  A.Stankutė   19:21  21:14  22:20    S.Malakauskas  M.Šiaučiūnaitė   26'  
 66   03 d.  16:45  Suaug B   MX    M.Povilaitis  I.Gudelytė   21:23  22:20  21:14    J.Masaitis  K.Janutaitė   41'  
 67   03 d.  16:45  Suaug D   MX    K.Jucys  D.Jucienė   21:15  17:21  21:12    D.Kumar  I.Vaicekauskienė   29'  
 68   03 d.  16:45  Suaug D   MX    P.Liutikas  D.Liutikė   21:12  21:14    A.Žvilauskas  R.Staupelienė   20'  
 69   03 d.  17:10  Suaug B   MX    M.Dagilis  A.Šafranovičiūtė   10:21  20:22    L.Supronas  D.Rutkauskaitė   20'  
 70   03 d.  17:10  Suaug B   MX    V.Stončius  V.Žitlinskaitė   13:21  21:15  13:21    K.Šemeta  B.Rasiulytė-Ragaišienė   28'  
 71   03 d.  17:30  Suaug D   VD    A.Bičiūnas  D.Kecorius   15:21  15:21    A.Fedenko  D.Narvilas   21'  
 72   03 d.  17:30  Suaug D   VD    K.Plikosov  T.Šorius   15:21  18:21    R.Mackevičius  J.Iqbal   22'  
 73   03 d.  17:30  Suaug D   VD    M.Kelpšas  A.Žvilauskas   21:8  21:5    R.Jakimavičius  V.Pečiulis   18'  
 74   03 d.  17:55  Suaug B   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   15:21  15:21    E.Čižinauskas  V.Stončius   27'  
 75   03 d.  17:55  Suaug B   VD    K.Jucys  P.Jūras   22:20  18:21  18:21    D.Martinaitis  M.Povilaitis   38'  
 76   03 d.  17:55  Suaug B   VD    S.Malakauskas  G.Zaborskis   14:21  15:21    L.Supronas  G.Stasiulis   22'  
 77   03 d.  17:55  Suaug D   VD    D.Kumar  Ž.Sabulis   9:21  17:21    A.Fedenko  D.Narvilas   19'  
 78   03 d.  18:20  Suaug D   VD    G.Skonsmanas  A.Ščerbakovas   17:21  13:21    A.Stankevičius  P.Liutikas   19'  
 79   03 d.  18:20  Suaug D   VD    J.Masaitis  G.Vaitkevičius   9:21  11:21    R.Mackevičius  J.Iqbal   18'  
 80   03 d.  18:20  Suaug D   VD    M.Kelpšas  A.Žvilauskas   21:17  10:21  21:18    Č.Ramanauskas  N.Valuckas   32'  
 81   03 d.  18:20  Suaug D   VD    K.Plikosov  T.Šorius   21:19  21:17    R.Jakimavičius  V.Pečiulis   22'  
 82   03 d.  18:45  Suaug B   VD    D.Martinaitis  M.Povilaitis   19:21  21:16  16:21    L.Supronas  G.Stasiulis   31'  
 83   03 d.  18:45  Suaug B   VD    M.Dagilis  D.Likas   21:15  21:18    S.Galentas  A.Jachontovas   22'  
 84   03 d.  18:45  Suaug B   VD    K.Jucys  P.Jūras   15:21  16:21    S.Malakauskas  G.Zaborskis   22'  
 85   03 d.  19:10  Suaug D   VD    A.Fedenko  D.Narvilas   21:15  24:26  21:18    A.Stankevičius  P.Liutikas   34'  
 86   03 d.  19:10  Suaug D   VD    R.Mackevičius  J.Iqbal   14:21  16:21    M.Kelpšas  A.Žvilauskas   18'  
 87   03 d.  19:10  Suaug D   VD    D.Kumar  Ž.Sabulis   21:13  21:10    G.Skonsmanas  A.Ščerbakovas   16'  
 88   03 d.  19:10  Suaug D   VD    J.Masaitis  G.Vaitkevičius   17:21  21:18  13:21    Č.Ramanauskas  N.Valuckas   32'  
 89   03 d.  19:40  Suaug D   VD    A.Bičiūnas  D.Kecorius   14:21  6:21    K.Plikosov  T.Šorius   21'  
 90   03 d.  19:40  Suaug B   VD    T.Kikilas  I.Vaivada   18:21  21:13  13:21    D.Martinaitis  M.Povilaitis   28'  
 91   03 d.  19:40  Suaug B   VD    M.Dagilis  D.Likas   21:17  16:21  21:7    S.Malakauskas  G.Zaborskis   28'  
 92   03 d.  20:05  Suaug B   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   21:14  21:14    K.Jucys  P.Jūras   20'  
 93   03 d.  20:05  Suaug D   VD    A.Fedenko  D.Narvilas   21:14  21:15    M.Kelpšas  A.Žvilauskas   16'  
 94   03 d.  20:05  Suaug D   VD    A.Stankevičius  P.Liutikas   21:12  21:6    R.Mackevičius  J.Iqbal   16'  
 95   03 d.  20:05  Suaug D   VD    D.Kumar  Ž.Sabulis   21:14  21:18    Č.Ramanauskas  N.Valuckas   23'  
 96   03 d.  20:05  Suaug D   VD    G.Skonsmanas  A.Ščerbakovas   0:21    J.Masaitis  G.Vaitkevičius    
96 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 110 111 
Palangos vasara 2021
2021-07-31 10:00 2021-07-31 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Prienų vasara 2021
2021-07-24 10:00 2021-07-24 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
Summer in the City
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MX  
Baltijos taurė
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.