Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2020-10-03, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03  
 1  Birutė Baranauskaitė 
 Dovilė Jucienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Baranauskaitė, D.Jucienė      
 16       ->      
  [7] 10:20   B.Baranauskaitė, D.Jucienė    
 9  Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
    21:19  21:15 [26']    
[1] 10:00   N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
 8  Neringa Martinavičiūtė 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
  21:17  21:17 [24']      
    [13] 11:10   B.Baranauskaitė, D.Jucienė  
 5  Eglė Markelytė 
 Monika Valatkienė 
      21:18  21:10 [24']  
 E.Markelytė, M.Valatkienė      
 12       ->      
  [5] 10:20   D.Lubė, A.Šafranovičiūtė    
 13         21:17  21:17 [22']    
 D.Lubė, A.Šafranovičiūtė      
 4  Diana Lubė 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [19] 11:35   B.Baranauskaitė, D.Jucienė
 3  Rasa Paurytė 
 Lina Venckutė 
        21:8  21:16 [23']
 R.Paurytė, L.Venckutė      
 14       ->      
  [6] 10:20   R.Paurytė, L.Venckutė    
 11         21:17  21:12 [23']    
 J.Sereckienė, R.Platakytė      
 6  Jolanta Sereckienė 
 Renata Platakytė 
  ->      
    [14] 11:10   R.Paurytė, L.Venckutė  
 7  Laura Bičiūnienė 
 Renata Staupelienė 
      21:13  21:14 [20']  
[2] 10:00   K.Kozlovienė, M.Petreikytė      
 10  Kristina Kozlovienė 
 Monika Petreikytė 
  21:17  21:15 [21']      
  [8] 10:20   K.Kozlovienė, M.Petreikytė    
 15         21:17  21:10 [19']    
 L.Chomskytė, S.Buikienė      
 2  Laima Chomskytė 
 Sonata Buikienė 
  ->    D.Lubė, A.Šafranovičiūtė   3-a vieta
      [20] 11:35   K.Kozlovienė, M.Petreikytė
       K.Kozlovienė, M.Petreikytė   22:20  15:21  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
    [15] 11:10   N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė  
     E.Markelytė, M.Valatkienė   21:17  21:19 [29']   5-a vieta
      [21] 12:00   N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė
     J.Sereckienė, R.Platakytė     21:16  21:18 [27']
    [16] 11:10   J.Sereckienė, R.Platakytė  
     L.Chomskytė, S.Buikienė   16:21  21:15  21:12 [34']  
         
         
       E.Markelytė, M.Valatkienė   7-a vieta
      [22] 12:00   E.Markelytė, M.Valatkienė
       L.Chomskytė, S.Buikienė   21:16  21:15 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė    
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė   ->    
     R.Džervė, I.Vaicekauskienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [9] 10:45   R.Džervė, I.Vaicekauskienė
        21:7  21:15 [25']
   .    
    ->    
     L.Bičiūnienė, R.Staupelienė  
   L.Bičiūnienė, R.Staupelienė     ->  
   L.Bičiūnienė, R.Staupelienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.