Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2020-10-03, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03  
 1  Mindaugas Loveikis 
 Birutė Baranauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
[24] 12:00   M.Loveikis, B.Baranauskaitė      
 16  Konstantin Plikosov 
 Kristina Kozlovienė 
  21:12  21:12 [20']      
  [39] 13:40   P.Liutikas, D.Liutikė    
 9  Darius Likas 
 Edita Likienė 
    21:11  21:11 [22']    
[23] 12:00   P.Liutikas, D.Liutikė      
 8  Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  21:14  21:9 [15']      
    [55] 15:25   K.Jucys, D.Jucienė  
 5  Artūras Ščerbakovas 
 Rasa Džervė 
      21:10  9:21  24:22 [32']  
[26] 12:25   N.Valuckas, I.Bankauskienė      
 12  Nerijus Valuckas 
 Inga Bankauskienė 
  21:19  18:21  21:17 [34']      
  [40] 13:40   K.Jucys, D.Jucienė    
 13  Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
    21:13  7:21  21:17 [21']    
[27] 12:25   K.Jucys, D.Jucienė      
 4  Kristijonas Jucys 
 Dovilė Jucienė 
  21:17  18:21  21:13 [31']       1-a vieta
      [67] 16:45   K.Jucys, D.Jucienė
 3  Ramūnas Mackevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
        21:15  17:21  21:12 [29']
[28] 12:25   R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė      
 14  Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  21:16  21:19 [21']      
  [41] 14:10   A.Žvilauskas, R.Staupelienė    
 11  Česlovas Ramanauskas 
 Skaistė Kliaubienė 
    23:21  21:17 [16']    
[25] 12:25   A.Žvilauskas, R.Staupelienė      
 6  Artūras Žvilauskas 
 Renata Staupelienė 
  17:21  22:20  22:20 [39']      
    [56] 15:25   D.Kumar, I.Vaicekauskienė  
 7  Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
      21:10  21:7 [16']  
[29] 12:50   Ž.Sabulis, M.Petreikytė      
 10  Gerhardas Skonsmanas 
 Renata Platakytė 
  19:21  24:22  21:9 [31']      
  [42] 14:10   D.Kumar, I.Vaicekauskienė    
 15  Mindaugas Kelpšas 
 Monika Valatkienė 
    21:23  21:13  21:16 [27']    
[30] 12:50   D.Kumar, I.Vaicekauskienė      
 2   Devender Kumar 
 Inga Vaicekauskienė 
  21:16  21:10 [18']    P.Liutikas, D.Liutikė   3-a vieta
      [68] 16:45   P.Liutikas, D.Liutikė
       A.Žvilauskas, R.Staupelienė   21:12  21:14 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Loveikis, B.Baranauskaitė    
    [57] 15:50   N.Valuckas, I.Bankauskienė  
     N.Valuckas, I.Bankauskienė   21:17  19:21  21:16 [34']   5-a vieta
     
     R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė     ->
    [58] 15:50   R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė  
     Ž.Sabulis, M.Petreikytė   21:13  21:14 [20']  
         
         
       M.Loveikis, B.Baranauskaitė   7-a vieta
     
       Ž.Sabulis, M.Petreikytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Plikosov, K.Kozlovienė      
  [43] 14:10   D.Likas, E.Likienė    
   D.Likas, E.Likienė   21:15  13:21  21:10 [30']    
    [59] 15:50   A.Ščerbakovas, R.Džervė  
   A.Ščerbakovas, R.Džervė     21:10  21:11 [18']  
  [44] 14:10   A.Ščerbakovas, R.Džervė    
   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė   21:12  19:21  21:15 [29']     9-a vieta
     
   R.Pratusevičius, R.Paurytė       ->
  [45] 14:35   Č.Ramanauskas, S.Kliaubienė    
   Č.Ramanauskas, S.Kliaubienė   6:21  21:14  24:22 [35']    
    [60] 15:50   G.Skonsmanas, R.Platakytė  
   G.Skonsmanas, R.Platakytė     21:10  21:15 [20']  
  [46] 14:35   G.Skonsmanas, R.Platakytė    
   M.Kelpšas, M.Valatkienė   21:5  21:11 [15']    
         
       D.Likas, E.Likienė   11-a vieta
     
       Č.Ramanauskas, S.Kliaubienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Plikosov, K.Kozlovienė    
     
     A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė   ->   13-a vieta
     
     R.Pratusevičius, R.Paurytė     ->
     
     M.Kelpšas, M.Valatkienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.