Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas), Data: 2020-08-29, Vieta: RIO arena, Kaunas  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   4     1       11.2 
   3     1       3.2 
   2           1.2 
   4     1       12.8 
 Suaug B 
   8           3.6 
   7     2       2.4 
   5     1       4.8 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   29 d.  11:00  Suaug   MD    A.Balazaitė  J.Kazakauskaitė   21:16  18:21  21:15    E.Keturakytė  E.Valuckienė   27'  
 2   29 d.  11:00  Suaug B   VV    A.Rimkus   21:11  21:15    J.Iqbal   21'  
 3   29 d.  11:00  Suaug B   VV    R.Barkauskas   16:21  24:22  19:21    P.Balaišis   43'  
 4   29 d.  11:00  Suaug B   VV    I.Lukoševičius   21:17  21:10    N.Šimkus   20'  
 5   29 d.  11:00  Suaug B   VV    L.Fiodorovas   16:21  15:21    A.Vilčinskas   22'  
 6   29 d.  11:00  Suaug   VV    B.Vaškevičius   21:17  21:17    Ą.Barkauskas   28'  
 7   29 d.  11:00  Suaug   VV    T.Vaškevičius   16:21  13:21    M.Maulė   28'  
 8   29 d.  11:25  Suaug B   MX    S.Stravinskas  E.Keturakytė   21:15  19:21  21:16    V.Stončius  E.Valuckienė   33'  
 9   29 d.  11:25  Suaug B   MX    A.Petkevičius  O.Radzevičienė   21:15  21:11    M.Stankevičius  K.Poškutė   17'  
 10   29 d.  11:25  Suaug B   VV    A.Rimkus   21:18  21:10    P.Balaišis   22'  
 11   29 d.  11:25  Suaug B   VV    I.Lukoševičius   21:15  21:16    A.Vilčinskas   24'  
 12   29 d.  11:25  Suaug B   VV    J.Iqbal   21:14  12:21  21:19    R.Barkauskas   30'  
 13   29 d.  11:25  Suaug B   VV    N.Šimkus   21:15  18:21  14:21    L.Fiodorovas   29'  
 14   29 d.  11:50  Suaug   VV    B.Vaškevičius   11:21  21:16  21:14    M.Maulė   54'  
 15   29 d.  11:50  Suaug   VV    T.Vaškevičius   21:18  21:19    Ą.Barkauskas   28'  
 16   29 d.  11:50  Suaug B   MX    D.Rumšys  J.Kazakauskaitė   21:19  21:15    V.Stončius  E.Valuckienė   21'  
 17   29 d.  11:50  Suaug B   MX    S.Stravinskas  E.Keturakytė   21:15  13:21  12:21    A.Petkevičius  O.Radzevičienė   28'  
 18   29 d.  12:10  Suaug B   VV    A.Rimkus   21:15  21:17    I.Lukoševičius   23'  
 19   29 d.  12:10  Suaug B   VV    P.Balaišis   21:17  15:21  20:22    A.Vilčinskas   36'  
 20   29 d.  12:10  Suaug B   VV    J.Iqbal   21:17  18:21  18:21    L.Fiodorovas   20'  
 21   29 d.  12:10  Suaug B   VV    R.Barkauskas   17:21  21:17  21:23    N.Šimkus   37'  
 22   29 d.  12:30  Suaug   VV    B.Vaškevičius   18:21  21:19  21:10    T.Vaškevičius   45'  
 23   29 d.  12:30  Suaug   VV    M.Maulė   21:10  21:16    Ą.Barkauskas   38'  
 24   29 d.  12:30  Suaug B   MX    D.Rumšys  J.Kazakauskaitė   21:16  21:16    M.Stankevičius  K.Poškutė   17'  
 25   29 d.  12:30  Suaug B   MX    A.Petkevičius  O.Radzevičienė   11:21  14:21    V.Stončius  E.Valuckienė   19'  
 26   29 d.  13:00  Suaug   MX    E.Bradūnas  M.Plytnikaitė   21:11  21:12    M.Maulė  G.Dapkuvienė   24'  
 27   29 d.  13:00  Suaug   MX    T.Vaškevičius  I.Gaidė   21:11  15:21  21:9    B.Vaškevičius  A.Balazaitė   35'  
 28   29 d.  13:00  Suaug B   MX    D.Rumšys  J.Kazakauskaitė   21:14  17:21  25:27    A.Petkevičius  O.Radzevičienė   30'  
 29   29 d.  13:00  Suaug B   MX    S.Stravinskas  E.Keturakytė   16:21  21:15  21:17    M.Stankevičius  K.Poškutė   30'  
 30   29 d.  13:25  Suaug   MX    E.Bradūnas  M.Plytnikaitė   21:18  21:12    B.Vaškevičius  A.Balazaitė   24'  
 31   29 d.  13:25  Suaug   MX    T.Vaškevičius  I.Gaidė   21:12  15:21  21:15    M.Maulė  G.Dapkuvienė   31'  
 32   29 d.  13:25  Suaug B   MX    D.Rumšys  J.Kazakauskaitė   21:13  12:21  16:21    S.Stravinskas  E.Keturakytė   36'  
 33   29 d.  13:25  Suaug B   MX    M.Stankevičius  K.Poškutė   7:21  9:21    V.Stončius  E.Valuckienė   20'  
 34   29 d.  13:50  Suaug   MX    E.Bradūnas  M.Plytnikaitė   24:22  19:21  23:21    T.Vaškevičius  I.Gaidė   44'  
 35   29 d.  13:50  Suaug   MX    B.Vaškevičius  A.Balazaitė   21:19  19:21  15:21    M.Maulė  G.Dapkuvienė   39'  
 36   29 d.  13:50  Suaug B   VD    S.Stravinskas  G.Stravinskas   21:7  21:12    K.Ikamas  A.Stankevičius   20'  
 37   29 d.  13:50  Suaug B   VD    M.Stankevičius  J.Iqbal   21:16  19:21  21:18    P.Balaišis  N.Šimkus   34'  
 38   29 d.  13:50  Suaug B   VD    V.Šimkus  A.Vilčinskas   21:5  21:8    L.Fiodorovas  R.Jakimavičius   20'  
 39   29 d.  14:20  Suaug   VD    D.Rumšys  E.Bradūnas   20:22  19:21    B.Vaškevičius  G.Strumila   24'  
 40   29 d.  14:20  Suaug B   VD    S.Stravinskas  G.Stravinskas   21:8  21:12    P.Balaišis  N.Šimkus   23'  
 41   29 d.  14:20  Suaug B   VD    M.Stankevičius  J.Iqbal   21:7  21:15    K.Ikamas  A.Stankevičius   23'  
 42   29 d.  14:20  Suaug B   VD    Ą.Barkauskas  R.Barkauskas   21:5  21:12    L.Fiodorovas  R.Jakimavičius   18'  
 43   29 d.  14:45  Suaug   VD    V.Stončius  M.Maulė   26:24  21:13    B.Vaškevičius  G.Strumila   35'  
 44   29 d.  14:45  Suaug B   VD    S.Stravinskas  G.Stravinskas   21:16  21:18    M.Stankevičius  J.Iqbal   18'  
 45   29 d.  14:45  Suaug B   VD    P.Balaišis  N.Šimkus   21:15  21:14    K.Ikamas  A.Stankevičius   20'  
 46   29 d.  14:45  Suaug B   VD    Ą.Barkauskas  R.Barkauskas   21:10  21:16    V.Šimkus  A.Vilčinskas   19'  
 47   29 d.  15:10  Suaug   VD    V.Stončius  M.Maulė   10:21  21:14  14:21    D.Rumšys  E.Bradūnas    
 48   29 d.  15:10  Suaug B   VD    S.Stravinskas  G.Stravinskas   15:21  15:21    Ą.Barkauskas  R.Barkauskas   27'  
 49   29 d.  15:10  Suaug B   VD    M.Stankevičius  J.Iqbal   21:15  21:15    V.Šimkus  A.Vilčinskas   26'  
 50   29 d.  15:10  Suaug B   VD    P.Balaišis  N.Šimkus   21:15  21:18    L.Fiodorovas  R.Jakimavičius   26'  
50 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.