Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-02-02, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 18           16 
 12           16 
   9           8 
   7           8 
 13           8 
 Diena  02  03  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   03 d.  10:00  U-19   MX    R.Stapušaitis  O.Jaciuk   21:15  21:11    D.Razas  A.Meirytė   33'  
 2   03 d.  10:00  U-19   MX    E.Slušnys  D.Kairytė   18:21  29:27  12:21    K.Dauskurtas  G.Voitechovskaja   33'  
 3   03 d.  10:00  U-19   MX    A.Mizgiris  E.Unte   21:12  21:13    L.Litvinas  I.Starevičiutė   11'  
 4   03 d.  10:00  U-19   MX    M.Prevelis  E.Liočaitė   13:21  19:21    S.Šaltmeris  G.Čekauskaitė   11'  
 5   03 d.  10:20  U-19   MX    A.Jockus  I.Linkutė   21:11  21:18    E.Jakubauskas  E.Noreikaitė   16'  
 6   03 d.  10:20  U-19   MX    L.Kontrimas  A.Kupliauskaitė   7:21  7:21    A.Narkis  G.Bertauskaitė   9'  
 7   03 d.  10:20  U-19   MX    R.Stapušaitis  O.Jaciuk   21:14  21:17    K.Dauskurtas  G.Voitechovskaja   13'  
 8   03 d.  10:20  U-19   MX    D.Razas  A.Meirytė   19:21  21:16  21:16    E.Slušnys  D.Kairytė   29'  
 9   03 d.  10:40  U-19   MD    O.Jaciuk  D.Kairytė   25:23  24:22    G.Voitechovskaja  E.Unte   25'  
 10   03 d.  10:40  U-19   MD    I.Linkutė  A.Meirytė   20:22  15:21    E.Liočaitė  I.Starevičiutė   17'  
 11   03 d.  10:40  U-19   VD    D.Razas  R.Stapušaitis   21:15  21:19    K.Dauskurtas  A.Mizgiris   22'  
 12   03 d.  10:40  U-19   VD    L.Litvinas  M.Prevelis   13:21  13:21    E.Slušnys  S.Šaltmeris   14'  
 13   03 d.  11:00  U-19   MV    G.Voitechovskaja   21:12  21:17    O.Jaciuk   22'  
 14   03 d.  11:00  U-19   MV    D.Kairytė   21:15  23:21    I.Starevičiutė   22'  
 15   03 d.  11:00  U-19   MV    E.Noreikaitė   21:19  19:21  17:21    E.Liočaitė   35'  
 16   03 d.  11:00  U-19   MV    G.Čekauskaitė   19:21  25:23  14:21    I.Linkutė   36'  
 17   03 d.  11:20  U-19   MV    A.Meirytė   17:21  20:22    E.Unte   25'  
 18   03 d.  11:20  U-19   VV    L.Kontrimas   9:21  11:21    A.Narkis   19'  
 19   03 d.  11:20  U-19   VV    R.Stapušaitis   21:16  21:13    A.Mizgiris   25'  
 20   03 d.  11:20  U-19   VV    E.Slušnys   18:21  24:22  23:25    K.Dauskurtas   56'  
 21   03 d.  11:40  U-19   VV    D.Razas   21:12  21:7    S.Šaltmeris   13'  
 22   03 d.  11:40  U-19   VV    E.Jakubauskas   16:21  14:21    L.Litvinas   19'  
22 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.