Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-02-02, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 18           16 
 12           16 
   9           8 
   7           8 
 13           8 
 Diena  02  03  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   03 d.  10:00  U-19   MX    R.Stapušaitis  O.Jaciuk   21:15  21:11    D.Razas  A.Meirytė   33'  
 2   03 d.  10:00  U-19   MX    E.Slušnys  D.Kairytė   18:21  29:27  12:21    K.Dauskurtas  G.Voitechovskaja   33'  
 3   03 d.  10:00  U-19   MX    A.Mizgiris  E.Untė   21:12  21:13    L.Litvinas  I.Starevičiutė   11'  
 4   03 d.  10:00  U-19   MX    M.Prevelis  E.Liočaitė   13:21  19:21    S.Šaltmeris  G.Čekauskaitė   11'  
 5   03 d.  10:20  U-19   MX    A.Jockus  I.Linkutė   21:11  21:18    E.Jakubauskas  E.Noreikaitė   16'  
 6   03 d.  10:20  U-19   MX    L.Kontrimas  A.Kupliauskaitė   7:21  7:21    A.Narkis  G.Bertauskaitė   9'  
 7   03 d.  10:20  U-19   MX    R.Stapušaitis  O.Jaciuk   21:14  21:17    K.Dauskurtas  G.Voitechovskaja   13'  
 8   03 d.  10:20  U-19   MX    D.Razas  A.Meirytė   19:21  21:16  21:16    E.Slušnys  D.Kairytė   29'  
 9   03 d.  10:40  U-19   MD    O.Jaciuk  D.Kairytė   25:23  24:22    G.Voitechovskaja  E.Untė   25'  
 10   03 d.  10:40  U-19   MD    I.Linkutė  A.Meirytė   20:22  15:21    E.Liočaitė  I.Starevičiutė   17'  
 11   03 d.  10:40  U-19   VD    D.Razas  R.Stapušaitis   21:15  21:19    K.Dauskurtas  A.Mizgiris   22'  
 12   03 d.  10:40  U-19   VD    L.Litvinas  M.Prevelis   13:21  13:21    E.Slušnys  S.Šaltmeris   14'  
 13   03 d.  11:00  U-19   MV    G.Voitechovskaja   21:12  21:17    O.Jaciuk   22'  
 14   03 d.  11:00  U-19   MV    D.Kairytė   21:15  23:21    I.Starevičiutė   22'  
 15   03 d.  11:00  U-19   MV    E.Noreikaitė   21:19  19:21  17:21    E.Liočaitė   35'  
 16   03 d.  11:00  U-19   MV    G.Čekauskaitė   19:21  25:23  14:21    I.Linkutė   36'  
 17   03 d.  11:20  U-19   MV    A.Meirytė   17:21  20:22    E.Untė   25'  
 18   03 d.  11:20  U-19   VV    L.Kontrimas   9:21  11:21    A.Narkis   19'  
 19   03 d.  11:20  U-19   VV    R.Stapušaitis   21:16  21:13    A.Mizgiris   25'  
 20   03 d.  11:20  U-19   VV    E.Slušnys   18:21  24:22  23:25    K.Dauskurtas   56'  
 21   03 d.  11:40  U-19   VV    D.Razas   21:12  21:7    S.Šaltmeris   13'  
 22   03 d.  11:40  U-19   VV    E.Jakubauskas   16:21  14:21    L.Litvinas   19'  
22 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.