Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2020-09-19, Vieta: Palangos SC, Palanga  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai B 
   2           0 
   2           0 
 Mėgėjai D 
   6     2       0 
   3     1       0 
   7     2       0 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   19 d.  11:00  Mėgėjai D   VD    R.Ražauskas  V.Korsakas   16:21  18:21    M.Sipavičius  J.Pusvaškis   23'  
 2   19 d.  11:00  Mėgėjai D   VD    A.Fedčenko  K.Urbonas   5:21  15:21    Ž.Gelžinis  G.Butkus   19'  
 3   19 d.  11:00  Mėgėjai D   MD    S.Bučienė  J.Brazauskienė   21:19  21:9    S.Bikutė  V.Butkienė   23'  
 4   19 d.  11:25  Mėgėjai D   VD    V.Bučius  E.Venslovas   21:9  21:8    M.Sipavičius  J.Pusvaškis   19'  
 5   19 d.  11:25  Mėgėjai D   VD    A.Jakštas  V.Farafonovas   15:21  15:21    Ž.Gelžinis  G.Butkus   19'  
 6   19 d.  11:25  Mėgėjai D   MD    A.Vaitkutė  G.Urbonienė   21:17  21:15    S.Bikutė  V.Butkienė   23'  
 7   19 d.  11:50  Mėgėjai D   VD    V.Bučius  E.Venslovas   21:8  21:10    R.Ražauskas  V.Korsakas   21'  
 8   19 d.  11:50  Mėgėjai D   VD    A.Jakštas  V.Farafonovas   21:12  21:17    A.Fedčenko  K.Urbonas   29'  
 9   19 d.  11:50  Mėgėjai D   MD    A.Vaitkutė  G.Urbonienė   21:6  21:19    S.Bučienė  J.Brazauskienė   28'  
 10   19 d.  12:15  Mėgėjai B   VD    A.Kordušas  D.Michniewicz   21:19  21:10    E.Bradūnas  M.Stankevičius   12'  
 11   19 d.  12:15  Mėgėjai D   VD    V.Bučius  E.Venslovas   21:14  21:9    Ž.Gelžinis  G.Butkus   25'  
 12   19 d.  12:15  Mėgėjai D   VD    A.Jakštas  V.Farafonovas   21:18  21:19    M.Sipavičius  J.Pusvaškis   21'  
 13   19 d.  12:40  Mėgėjai D   VD    R.Ražauskas  V.Korsakas   19:21  21:17  21:17    A.Fedčenko  K.Urbonas   46'  
 14   19 d.  12:40  Mėgėjai D   MX    V.Bučius  S.Bučienė   21:10  21:16    G.Butkus  J.Burškaitienė   32'  
 15   19 d.  12:40  Mėgėjai D   MX    A.Fedčenko  J.Brazauskienė   19:21  14:21    K.Urbonas  G.Urbonienė   23'  
 16   19 d.  13:05  Mėgėjai D   MX    M.Sipavičius  S.Bikutė   15:21  16:21    A.Jakštas  A.Vaitkutė   32'  
 17   19 d.  13:05  Mėgėjai B   MX    A.Kordušas  J.Živatkauskaitė   21:19  17:21  11:21    D.Michniewicz  K.Poškutė   5'  
 18   19 d.  13:05  Mėgėjai D   MX    V.Bučius  S.Bučienė   21:10  21:13    K.Urbonas  G.Urbonienė   23'  
 19   19 d.  13:30  Mėgėjai D   MX    A.Fedčenko  J.Brazauskienė   21:14  12:21  21:11    G.Butkus  J.Burškaitienė   29'  
 20   19 d.  13:30  Mėgėjai D   MX    E.Venslovas  V.Butkienė   21:19  15:21  6:21    A.Jakštas  A.Vaitkutė   39'  
 21   19 d.  13:30  Mėgėjai D   MX    V.Bučius  S.Bučienė   21:11  21:16    A.Fedčenko  J.Brazauskienė   20'  
 22   19 d.  13:55  Mėgėjai D   MX    K.Urbonas  G.Urbonienė   21:16  21:17    G.Butkus  J.Burškaitienė   23'  
 23   19 d.  13:55  Mėgėjai D   MX    E.Venslovas  V.Butkienė   18:21  21:19  18:21    M.Sipavičius  S.Bikutė   38'  
 24   19 d.  13:55  Mėgėjai D   MX    V.Bučius  S.Bučienė   15:21  21:15  21:13    A.Jakštas  A.Vaitkutė   34'  
 25   19 d.  14:20  Mėgėjai D   MX    M.Sipavičius  S.Bikutė   21:23  15:21    K.Urbonas  G.Urbonienė   26'  
 26   19 d.  14:20  Mėgėjai D   MX    E.Venslovas  V.Butkienė   21:14  21:14    A.Fedčenko  J.Brazauskienė   21'  
26 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.