Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2020-09-19, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Mėgėjai D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Virgilijus Bučius 
 Sigita Bučienė 
21
11
21
16
 20'
21
10
21
13
 23'
21
10
21
16
 32'
126/76
50
3
1
2 Artūras Fedčenko 
 Jurgita Brazauskienė 
11
21
16
21
 20'
19
21
14
21
 23'
21
14
12
21
21
11
 29'
114/130
-16
1
3
3 Kazys Urbonas 
 Gintarė Urbonienė 
10
21
13
21
 23'
21
19
21
14
 23'
21
16
21
17
 23'
107/108
-1
2
2
4 Giedrius Butkus 
 Jolanta Burškaitienė 
10
21
16
21
 32'
14
21
21
12
11
21
 29'
16
21
17
21
 23'
105/138
-33
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Eimantas Venslovas 
 Vaiga Butkienė 
18
21
21
19
18
21
 38'
21
19
15
21
6
21
 39'
99/122
-23
0
3
2 Martynas Sipavičius 
 Sandra Bikutė 
21
18
19
21
21
18
 38'
15
21
16
21
 32'
92/99
-7
1
2
3 Alfredas Jakštas 
 Aušra Vaitkutė 
19
21
21
15
21
6
 39'
21
15
21
16
 32'
103/73
30
2
1



2020-09-19  
   1-a vieta
 1    Virgilijus Bučius,  Sigita Bučienė  
[24] 13:55   V.Bučius, S.Bučienė
 6    Alfredas Jakštas,  Aušra Vaitkutė   15:21  21:15  21:13 [34']
   



2020-09-19  
   3-a vieta
 4    Martynas Sipavičius,  Sandra Bikutė  
[25] 14:20   K.Urbonas, G.Urbonienė
 5    Kazys Urbonas,  Gintarė Urbonienė   23:21  21:15 [26']
   



2020-09-19  
   5-a vieta
 2    Eimantas Venslovas,  Vaiga Butkienė  
[26] 14:20   E.Venslovas, V.Butkienė
 3    Artūras Fedčenko,  Jurgita Brazauskienė   21:14  21:14 [21']
   



 
   7-a vieta
 7    Giedrius Butkus,  Jolanta Burškaitienė  
 G.Butkus, J.Burškaitienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.