Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds), Data: 2020-08-15, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1  Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [7] 09:35   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė    
 9  Asta Mastavičiūtė 
 Viktorija Zonytė 
    18:21  21:11  21:11 [38']    
[1] 09:00   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė      
 8  Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Venslovė 
  21:16  21:19 [21']      
    [13] 10:00   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė  
 5  Diana Darbutienė 
 Vaida Martinkienė 
      21:16  21:18 [26']  
[2] 09:00   D.Darbutienė, V.Martinkienė      
 12  Dovilė Grigalauskienė 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
  21:18  21:12 [17']      
  [8] 09:35   D.Darbutienė, V.Martinkienė    
 13  Jurgita Šadauskienė 
 Lina Žukauskaitė 
    21:15  22:20 [28']    
[3] 09:00   K.Freimanaitė, J.Repšienė      
 4  Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
  21:11  21:10 [14']       1-a vieta
      [20] 10:50   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė
 3  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:15  21:9 [21']
[4] 09:00   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 14  Gintarė Urbonienė 
 Aušra Vaitkutė 
  21:11  21:5 [15']      
  [9] 09:35   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 11  Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
    21:16  23:21 [14']    
[5] 09:15   R.Džervė, I.Vaicekauskienė      
 6  Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
  21:18  21:10 [21']      
    [14] 10:00   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
 7  Kristina Kozlovienė 
 Gitana Krūminienė 
      21:16  22:20 [30']  
[6] 09:15   J.Dumčiūtė, J.Paškevičienė      
 10  Jolanta Dumčiūtė 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:9  21:17 [24']      
  [10] 09:35   J.Dumčiūtė, J.Paškevičienė    
 15         21:14  21:16 [26']    
 R.Šidlauskienė, D.Valantinaitė      
 2  Rima Šidlauskienė 
 Diana Valantinaitė 
  ->    D.Darbutienė, V.Martinkienė   3-a vieta
      [21] 10:50   J.Dumčiūtė, J.Paškevičienė
       J.Dumčiūtė, J.Paškevičienė   21:9  24:22 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    [15] 10:25   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
     K.Freimanaitė, J.Repšienė   21:15  21:11 [20']   5-a vieta
      [22] 10:50   R.Džervė, I.Vaicekauskienė
     R.Džervė, I.Vaicekauskienė     13:21  21:16  21:9 [31']
    [16] 10:25   R.Džervė, I.Vaicekauskienė  
     R.Šidlauskienė, D.Valantinaitė   21:19  17:21  21:13 [33']  
         
         
       K.Freimanaitė, J.Repšienė   7-a vieta
      [23] 11:15   K.Freimanaitė, J.Repšienė
       R.Šidlauskienė, D.Valantinaitė   21:19  21:15 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mastavičiūtė, V.Zonytė    
   A.Mastavičiūtė, V.Zonytė   ->    
    [17] 10:25   A.Mastavičiūtė, V.Zonytė  
   D.Grigalauskienė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė     19:21  21:17  21:14 [34']  
  [11] 10:00   D.Grigalauskienė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
   J.Šadauskienė, L.Žukauskaitė   21:14  21:8 [20']     9-a vieta
      [24] 11:15   A.Mastavičiūtė, V.Zonytė
   G.Urbonienė, A.Vaitkutė       22:20  21:16 [27']
  [12] 10:00   J.Molienė, G.Ūsienė    
   J.Molienė, G.Ūsienė   21:17  21:16 [26']    
    [18] 10:25   J.Molienė, G.Ūsienė  
   K.Kozlovienė, G.Krūminienė     21:18  21:14 [22']  
   K.Kozlovienė, G.Krūminienė    
    ->    
         
       D.Grigalauskienė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   11-a vieta
      [25] 11:15   K.Kozlovienė, G.Krūminienė
       K.Kozlovienė, G.Krūminienė   21:16  21:10 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Šadauskienė, L.Žukauskaitė  
     J.Šadauskienė, L.Žukauskaitė   ->   13-a vieta
      [19] 10:50   G.Urbonienė, A.Vaitkutė
     G.Urbonienė, A.Vaitkutė     21:11  21:11 [22']
     G.Urbonienė, A.Vaitkutė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.