Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2020-10-10, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-10 2020-10-10  
 1  Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [37] 17:50   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9  Ramūnas Bilius 
 Vilmantas Pratusevičius 
    17:21  21:15  21:12 [33']    
[22] 15:20   R.Bilius, V.Pratusevičius      
 8  Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
  23:21  21:13 [16']      
    [55]  M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5  Mantas Maulė 
 Benas Vaškevičius 
      18:21  21:17  23:21 [42']  
[19] 14:55   M.Maulė, B.Vaškevičius      
 12  Paulius Bertašius 
 Tomas Vaškevičius 
  21:16  22:20 [31']      
  [38] 17:50   V.Bagdanavičius, M.Šames    
 13         21:17  21:18 [25']    
 V.Bagdanavičius, M.Šames      
 4  Vilius Bagdanavičius 
 Mark Šames 
  ->       1-a vieta
      [64]  D.Beržanskis, J.Petkus
 3  Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
        21:19  21:14 [30']
 E.Slušnys, G.Dima      
 14       ->      
  [39] 18:10   E.Slušnys, G.Dima    
 11  Tautvydas Liorančas 
 Renaldas Šileris 
    21:15  21:16 [21']    
[20] 14:55   T.Liorančas, R.Šileris      
 6  Linas Supronas 
 Šarūnas Stumbra 
  21:16  21:17 [28']      
    [52]  D.Beržanskis, J.Petkus  
 7  Tomas Petrošius 
 Mamertas Noreika 
      21:18  24:26  21:16 [44']  
[21] 15:20   T.Petrošius, M.Noreika      
 10  Rapolas Grigaliūnas 
 Simas Novikas 
  16:21  21:14  21:8 [35']      
  [40] 18:10   D.Beržanskis, J.Petkus    
 15         21:15  21:12 [11']    
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 2  Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
  ->    V.Bagdanavičius, M.Šames   3-a vieta
      [65]  V.Bagdanavičius, M.Šames
       E.Slušnys, G.Dima   16:21  21:19  21:19 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bilius, V.Pratusevičius    
     
     M.Maulė, B.Vaškevičius   ->   5-a vieta
     
     T.Liorančas, R.Šileris     ->
     
     T.Petrošius, M.Noreika   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Barkauskas, A.Valatka    
   Ą.Barkauskas, A.Valatka   ->    
     
   P.Bertašius, T.Vaškevičius     ->  
   P.Bertašius, T.Vaškevičius    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   L.Supronas, Š.Stumbra    
   L.Supronas, Š.Stumbra   ->    
     
   R.Grigaliūnas, S.Novikas     ->  
   R.Grigaliūnas, S.Novikas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.