Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2020-10-10, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-10 2020-10-10  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [37] 17:50   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9   Ramūnas Bilius 
 Vilmantas Pratusevičius 
    17:21  21:15  21:12 [33']    
[22] 15:20   R.Bilius, V.Pratusevičius      
 8   Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
  23:21  21:13 [16']      
    [55]  M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5   Mantas Maulė 
 Benas Vaškevičius 
      18:21  21:17  23:21 [42']  
[19] 14:55   M.Maulė, B.Vaškevičius      
 12   Paulius Bertašius 
 Tomas Vaškevičius 
  21:16  22:20 [31']      
  [38] 17:50   V.Bagdanavičius, M.Šames    
 13         21:17  21:18 [25']    
 V.Bagdanavičius, M.Šames      
 4   Vilius Bagdanavičius 
 Mark Šames 
  ->       1-a vieta
      [64]  D.Beržanskis, J.Petkus
 3   Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
        21:19  21:14 [30']
 E.Slušnys, G.Dima      
 14       ->      
  [39] 18:10   E.Slušnys, G.Dima    
 11   Tautvydas Liorančas 
 Renaldas Šileris 
    21:15  21:16 [21']    
[20] 14:55   T.Liorančas, R.Šileris      
 6   Linas Supronas 
 Šarūnas Stumbra 
  21:16  21:17 [28']      
    [52]  D.Beržanskis, J.Petkus  
 7   Tomas Petrošius 
 Mamertas Noreika 
      21:18  24:26  21:16 [44']  
[21] 15:20   T.Petrošius, M.Noreika      
 10   Rapolas Grigaliūnas 
 Simas Novikas 
  16:21  21:14  21:8 [35']      
  [40] 18:10   D.Beržanskis, J.Petkus    
 15         21:15  21:12 [11']    
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 2   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
  ->    V.Bagdanavičius, M.Šames   3-a vieta
      [65]  V.Bagdanavičius, M.Šames
       E.Slušnys, G.Dima   16:21  21:19  21:19 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bilius, V.Pratusevičius    
     
     M.Maulė, B.Vaškevičius   ->   5-a vieta
     
     T.Liorančas, R.Šileris     ->
     
     T.Petrošius, M.Noreika   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Barkauskas, A.Valatka    
   Ą.Barkauskas, A.Valatka   ->    
     
   P.Bertašius, T.Vaškevičius     ->  
   P.Bertašius, T.Vaškevičius    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   L.Supronas, Š.Stumbra    
   L.Supronas, Š.Stumbra   ->    
     
   R.Grigaliūnas, S.Novikas     ->  
   R.Grigaliūnas, S.Novikas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.