Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open 2020, Data: 2020-09-05, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rūta Bubulienė 
 Dalia Sunklodė 
21
15
15
21
16
21
 35'
21
15
21
6
 25'
21
18
15
21
15
21
 36'
145/138
7
1
3
2 Greta Šukutytė 
 Diana Valantinaitė 
15
21
21
15
21
16
 35'
21
10
21
10
 26'
21
15
21
18
 24'
141/105
36
3
1
3 Jolanta Sereckienė 
 Agnė Stankutė 
15
21
6
21
 25'
10
21
10
21
 26'
5
21
17
21
 21'
63/126
-63
0
4
4 Deima Navickienė 
 Ingrida Savickienė 
18
21
21
15
21
15
 36'
15
21
18
21
 24'
21
5
21
17
 21'
135/115
20
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kamilė Rutkauskaitė 
 Dovilė Rutkauskaitė 
21
12
21
13
 21'
22
20
21
13
 31'
13
21
7
21
 28'
105/100
5
2
1
2 Evelina Šiušytė 
 Lorena Valantiejienė 
12
21
13
21
 21'
14
21
21
12
21
19
 24'
21
14
21
12
 20'
123/120
3
2
2
3 Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
20
22
13
21
 31'
21
14
12
21
19
21
 24'
21
23
21
12
21
12
 30'
148/146
2
1
3
4 Jurga Misiuvienė 
 Klaudija Pleškytė 
21
13
21
7
 28'
14
21
12
21
 20'
23
21
12
21
12
21
 30'
115/125
-10
1
4



2020-09-05  
   1-a vieta
 2    Kamilė Rutkauskaitė,  Dovilė Rutkauskaitė  
[90] 15:30   K.Rutkauskaitė, D.Rutkauskaitė
 3    Greta Šukutytė,  Diana Valantinaitė   21:15  18:21  21:14 [38']
   



2020-09-05  
   3-a vieta
 4    Evelina Šiušytė,  Lorena Valantiejienė  
[91] 15:30   E.Šiušytė, L.Valantiejienė
 7    Deima Navickienė,  Ingrida Savickienė   21:18  21:7 [31']
   



2020-09-05  
   5-a vieta
 1    Rūta Bubulienė,  Dalia Sunklodė  
[92] 15:30   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 6    Modesta Kožkuvienė,  Asta Mažulienė   21:16  21:17 [28']
   



2020-09-05  
   7-a vieta
 5    Jolanta Sereckienė,  Agnė Stankutė  
[93] 15:30   J.Misiuvienė, K.Pleškytė
 8    Jurga Misiuvienė,  Klaudija Pleškytė   21:16  21:13 [27']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.