Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open 2020, Data: 2020-09-05, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-05 2020-09-05 2020-09-05 2020-09-05  
 1  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 16       ->      
  [13] 10:30   A.Sirbikė, A.Stankutė    
 9  Tadas Jarutis 
 Lina Žukauskaitė 
    21:16  12:21  21:7 [34']    
[1] 10:00   A.Sirbikė, A.Stankutė      
 8  Artūras Sirbikė 
 Agnė Stankutė 
  21:19  21:10 [21']      
    [27] 11:40   R.Mackevičius, I.Vidzėnienė  
 5  Tomas Petrauskas 
 Greta Šukutytė 
      21:15  21:17 [15']  
[2] 10:00   J.Iqbal, G.Ragažinskaitė      
 12   Javed Iqbal 
 Gintarė Ragažinskaitė 
  21:9  21:19 [24']      
  [14] 10:30   R.Mackevičius, I.Vidzėnienė    
 13         21:15  21:10 [23']    
 R.Mackevičius, I.Vidzėnienė      
 4  Ramūnas Mackevičius 
 Ieva Vidzėnienė 
  ->       1-a vieta
      [41] 12:40   R.Mackevičius, I.Vidzėnienė
 3  Aurimas Kamantauskas 
 Ingrida Savickienė 
        23:21  22:20 [27']
 A.Kamantauskas, I.Savickienė      
 14       ->      
  [15] 10:30   A.Kamantauskas, I.Savickienė    
 11  Almantas Abromaitis 
 Liepa Grubinskaitė 
    21:12  21:15 [14']    
[3] 10:00   A.Abromaitis, L.Grubinskaitė      
 6  Raimondas Banelis 
 Dalia Sunklodė 
  21:19  21:18 [25']      
    [28] 11:40   L.Bečalis, J.Sereckienė  
 7  Darius Kubilius 
 Diana Valantinaitė 
      22:20  19:21  21:13 [33']  
[4] 10:00   B.Kamantauskas, J.Misiuvienė      
 10  Benediktas Kamantauskas 
 Jurga Misiuvienė 
  21:9  23:21  21:15 [39']      
  [16] 10:30   L.Bečalis, J.Sereckienė    
 15         18:21  22:20  21:17 [36']    
 L.Bečalis, J.Sereckienė      
 2  Laimonas Bečalis 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    A.Sirbikė, A.Stankutė   3-a vieta
      [42] 12:40   A.Sirbikė, A.Stankutė
       A.Kamantauskas, I.Savickienė   16:21  21:17  21:10 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
    [29] 11:40   J.Iqbal, G.Ragažinskaitė  
     J.Iqbal, G.Ragažinskaitė   21:14  21:13 [5']   5-a vieta
      [43] 12:40   B.Kamantauskas, J.Misiuvienė
     A.Abromaitis, L.Grubinskaitė     12:21  21:17  21:18 [33']
    [30] 11:40   B.Kamantauskas, J.Misiuvienė  
     B.Kamantauskas, J.Misiuvienė   21:15  21:16 [23']  
         
         
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   7-a vieta
      [44] 12:40   R.Galvanauskas, R.Bubulienė
       A.Abromaitis, L.Grubinskaitė   21:13  21:11 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Jarutis, L.Žukauskaitė    
   T.Jarutis, L.Žukauskaitė   ->    
    [18] 10:30   T.Jarutis, L.Žukauskaitė  
   T.Petrauskas, G.Šukutytė     21:12  16:21  21:18 [45']  
   T.Petrauskas, G.Šukutytė    
    ->     9-a vieta
      [31] 11:40   R.Banelis, D.Sunklodė
        16:21  21:18  21:11 [36']
   R.Banelis, D.Sunklodė    
   R.Banelis, D.Sunklodė   ->    
    [17] 10:30   R.Banelis, D.Sunklodė  
   D.Kubilius, D.Valantinaitė     22:20  21:10 [28']  
   D.Kubilius, D.Valantinaitė    
    ->    
         
       T.Petrauskas, G.Šukutytė   11-a vieta
      [32] 11:40   T.Petrauskas, G.Šukutytė
       D.Kubilius, D.Valantinaitė   21:18  23:21 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.