Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga , Data: 2020-09-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           1.6 
 Suaug C 
 10           1.6 
 Suaug D 
   5     1       0.7 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   26 d.  10:00  Suaug B   VD    J.Masaitis  L.Fiodorovas   21:10  21:18    E.Plauška  O.Dijokevičius   15  
 2   26 d.  10:00  Suaug B   VD    A.Jakutis  J.Iqbal   21:15  21:9    R.Jakimavičius  D.Sirvydis   15  
 3   26 d.  10:00  Suaug B   VD    A.Andreliūnas  R.Sinius   21:13  21:8    K.Ikamas  P.Ikamas   14  
 4   00 d.  00:00  Suaug B   VD    A.Bičiūnas  D.Kecorius   21:16  17:21  14:21    D.Mazėtis  V.Jankauskas   28  
 5   26 d.  10:30  Suaug B   VD    J.Masaitis  L.Fiodorovas   21:18  18:21  21:18    A.Jakutis  J.Iqbal   28  
 6   26 d.  10:30  Suaug B   VD    A.Andreliūnas  R.Sinius   10:21  17:21    D.Mazėtis  V.Jankauskas   15  
 7   26 d.  10:30  Suaug B   VD    E.Plauška  O.Dijokevičius   17:21  17:21    R.Jakimavičius  D.Sirvydis   19  
 8   26 d.  10:30  Suaug B   VD    K.Ikamas  P.Ikamas   8:21  12:21    A.Bičiūnas  D.Kecorius   15  
 9   26 d.  11:00  Suaug B   VD    J.Masaitis  L.Fiodorovas   21:12  21:13    D.Mazėtis  V.Jankauskas   18  
 10   26 d.  11:00  Suaug B   VD    A.Jakutis  J.Iqbal   21:17  21:11    A.Andreliūnas  R.Sinius   15  
 11   26 d.  11:00  Suaug B   VD    R.Jakimavičius  D.Sirvydis   15:21  21:19  13:21    A.Bičiūnas  D.Kecorius   31  
 12   26 d.  11:00  Suaug B   VD    E.Plauška  O.Dijokevičius   21:15  18:21  22:24    K.Ikamas  P.Ikamas   39  
 13   00 d.  00:00  Suaug C   VV    G.Šukys   21:17  21:17    D.Kecorius   19  
 14   00 d.  00:00  Suaug C   VV    K.Ikamas   14:21  10:21    O.Dijokevičius   24  
 15   26 d.  11:30  Suaug D   MX    G.Šukys  D.Darbutienė   21:15  21:19    D.Budrys  L.Budrytė   19  
 16   26 d.  11:30  Suaug D   MX    D.Jasudavičius  E.Viruišytė   7:21  19:21    Ž.Benaitis  D.Skrickaitė   17  
 17   26 d.  12:00  Suaug C   VV    E.Mackevičius   21:12  20:22  21:12    G.Šukys   34  
 18   26 d.  12:00  Suaug C   VV    J.Iqbal   13:21  11:21    R.Kondrotas   14  
 19   26 d.  12:00  Suaug C   VV    L.Bečalis   21:9  21:11    E.Plauška   23  
 20   26 d.  12:00  Suaug C   VV    O.Dijokevičius   14:21  18:21    A.Jakutis   18  
 21   00 d.  00:00  Suaug C   VV    G.Šukys   20:22  21:15  21:19    K.Ikamas   30  
 22   26 d.  12:30  Suaug D   MX    A.Bičiūnas  L.Bičiūnienė   21:11  21:11    D.Budrys  L.Budrytė   20  
 23   26 d.  12:30  Suaug D   MX    G.Šukys  D.Darbutienė   21:7  21:15    D.Jasudavičius  E.Viruišytė   24  
 24   26 d.  12:30  Suaug D   MX    A.Bičiūnas  L.Bičiūnienė   21:12  17:21  21:16    Ž.Benaitis  D.Skrickaitė   33  
 25   26 d.  13:00  Suaug D   MX    D.Jasudavičius  E.Viruišytė   10:21  21:14  21:19    D.Budrys  L.Budrytė   29  
 26   26 d.  13:00  Suaug C   VV    E.Mackevičius   17:21  21:15  5:21    R.Kondrotas   29  
 27   26 d.  13:00  Suaug C   VV    L.Bečalis   12:21  19:21    A.Jakutis   19  
 28   00 d.  00:00  Suaug C   VV    G.Šukys   13:21  13:21    J.Iqbal   15  
 29   26 d.  13:30  Suaug C   VV    E.Plauška   9:21  18:21    O.Dijokevičius   21  
 30   26 d.  13:30  Suaug D   MX    A.Bičiūnas  L.Bičiūnienė   21:10  21:6    D.Jasudavičius  E.Viruišytė   16  
 31   26 d.  13:30  Suaug D   MX    G.Šukys  D.Darbutienė   21:16  18:21  21:18    Ž.Benaitis  D.Skrickaitė   32  
 32   26 d.  13:30  Suaug C   VV    R.Kondrotas   21:11  21:17    A.Jakutis   15  
 33   26 d.  14:00  Suaug C   VV    E.Mackevičius   21:16  21:19    L.Bečalis   18  
 34   26 d.  14:00  Suaug C   VV    J.Iqbal   21:0  21:0    O.Dijokevičius   1'  
 35   26 d.  14:00  Suaug C   VV    G.Šukys   15:21  11:21    E.Plauška   14  
 36   26 d.  14:00  Suaug D   MX    A.Bičiūnas  L.Bičiūnienė   21:8  18:21  16:21    G.Šukys  D.Darbutienė   25  
 37   26 d.  14:30  Suaug D   MX    Ž.Benaitis  D.Skrickaitė   21:14  22:20    D.Budrys  L.Budrytė   19  
37 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.