Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1   Giedrius Stasiulis ,   Alfredas Fedenko   Dėl 1-4 vietų    
[76] 17:25   G.Stasiulis, A.Fedenko    
 8   Tadas Kikilas ,   Artūras Ščerbakovas    21:19  21:18 [24']    
  [86] 18:15   D.Kumar, P.Liutikas  
 5   Devender Kumar ,   Paulius Liutikas      25:23  14:21  21:14 [32']  
[77] 17:25   D.Kumar, P.Liutikas    
 4   Matas Mackevičius ,   Vaidas Mackevičius    21:16  21:10 [24']    1-a vieta
    [96] 19:30   V.Martinkus, G.Vaičiulis
 3   Sigitas Galentas ,   Artūras Jachontovas        16:21  21:17  21:18 [35']
[78] 17:25   E.Jakubauskas, S.Januška    
 6   Edvinas Jakubauskas ,   Steponas Januška    18:21  21:14  21:14 [39']    
  [87] 18:15   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
 7   Rolandas Juknevičius ,   Tadas Lukošaitis      12:21  21:14  21:16 [30']  
[79] 17:25   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
 2   Vidas Martinkus ,   Gabrielius Vaičiulis    21:14  21:19 [15']    
     
     G.Stasiulis, A.Fedenko  3-a vieta
  [97] 19:30   G.Stasiulis, A.Fedenko
   E.Jakubauskas, S.Januška   21:19  21:18 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   T.Kikilas, A.Ščerbakovas    
  [88] 18:40   M.Mackevičius, V.Mackevičius  
   M.Mackevičius, V.Mackevičius   21:17  21:17 [24']  5-a vieta
    [98] 19:55   M.Mackevičius, V.Mackevičius
   S.Galentas, A.Jachontovas     15:21  22:20  21:18 [29']
  [89] 18:40   R.Juknevičius, T.Lukošaitis  
   R.Juknevičius, T.Lukošaitis   12:21  21:17  21:17 [31']  
       
       
     T.Kikilas, A.Ščerbakovas  7-a vieta
    [99] 19:55   S.Galentas, A.Jachontovas
     S.Galentas, A.Jachontovas   22:20  21:19 [27']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17 
     U-11 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.