Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [35] 12:50   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 9   Vilius Navickas 
 Deima Navickienė 
    21:12  21:15 [21']    
[25] 12:00   V.Turolevičius, R.Platakytė      
 8   Vaidas Turolevičius 
 Renata Platakytė 
  21:7  21:14 [39']      
    [48] 14:30   A.Slušnys, R.Petrošienė  
 5   Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
      21:11  21:17 [20']  
 A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova      
 12       ->      
  [36] 12:50   G.Vaičiulis, R.Džervė    
 13         21:18  21:12 [28']    
 G.Vaičiulis, R.Džervė      
 4   Gabrielius Vaičiulis 
 Rasa Džervė 
  ->       1-a vieta
      [60] 15:45   A.Slušnys, R.Petrošienė
 3   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
        19:21  21:15  21:9 [32']
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 14       ->      
  [37] 13:15   E.Jakubauskas, A.Kasparavičienė    
 11         21:18  21:23  21:19 [36']    
 E.Jakubauskas, A.Kasparavičienė      
 6   Edvinas Jakubauskas 
 Aldona Kasparavičienė 
  ->      
    [49] 14:30   E.Jakubauskas, A.Kasparavičienė  
 7   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
      21:19  13:21  21:17 [31']  
[26] 12:00   M.Mackevičius, E.Šiušytė      
 10   Matas Mackevičius 
 Evelina Šiušytė 
  22:20  21:7 [25']      
  [38] 13:15   G.Stasiulis, L.Valantiejienė    
 15         21:11  21:16 [22']    
 G.Stasiulis, L.Valantiejienė      
 2   Giedrius Stasiulis 
 Lorena Valantiejienė 
  ->    G.Vaičiulis, R.Džervė   3-a vieta
      [61] 15:45   G.Stasiulis, L.Valantiejienė
       G.Stasiulis, L.Valantiejienė   21:15  21:9 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Turolevičius, R.Platakytė    
    [50] 14:30   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova  
     A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova   21:17  21:12 [21']   5-a vieta
      [62] 15:45   M.Mackevičius, E.Šiušytė
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     21:14  21:8 [2']
    [51] 14:30   M.Mackevičius, E.Šiušytė  
     M.Mackevičius, E.Šiušytė   21:11  21:18 [19']  
         
         
       V.Turolevičius, R.Platakytė   7-a vieta
      [63] 15:45   V.Turolevičius, R.Platakytė
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:15  21:12 [3']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Navickas, D.Navickienė    
   V.Navickas, D.Navickienė   ->    
     V.Navickas, D.Navickienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [39] 13:15   P.Liutikas, D.Liutikė
        21:10  21:11 [20']
   .    
    ->    
     P.Liutikas, D.Liutikė  
   P.Liutikas, D.Liutikė     ->  
   P.Liutikas, D.Liutikė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.