Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kristina Kozlovienė 
 Gitana Krūminienė 
8
21
8
21
 17'
21
23
21
13
21
8
 32'
18
21
21
11
18
21
 34'
136/139
-3
1
3
2 Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
21
8
21
8
 17'
21
10
21
9
 21'
21
12
21
17
 25'
126/64
62
3
1
3 Jurga Chomskytė 
 Toma Mackevičienė 
23
21
13
21
8
21
 32'
10
21
9
21
 21'
21
13
21
15
 23'
105/133
-28
1
2
4 Renata Stulgienė 
 Augustė Šveikauskaitė 
21
18
11
21
21
18
 34'
12
21
17
21
 25'
13
21
15
21
 23'
110/141
-31
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
21
7
21
14
 21'
21
9
21
4
 19'
84/34
50
2
1
2 Rima Januškienė 
 Vaida Valauskienė 
7
21
14
21
 21'
21
23
17
21
 28'
59/86
-27
0
3
3 Sigita Bučienė 
 Aušra Vaitkutė 
9
21
4
21
 19'
23
21
21
17
 28'
57/80
-23
1
2



2020-09-12  
   1-a vieta
 2    Diana Darbutienė,  Skaistė Kliaubienė  
[22] 11:30   R.Džervė, I.Vaicekauskienė
 3    Rasa Džervė,  Inga Vaicekauskienė   21:14  21:16 [17']
   



2020-09-12  
   3-a vieta
 5    Jurga Chomskytė,  Toma Mackevičienė  
[23] 11:30   J.Chomskytė, T.Mackevičienė
 6    Sigita Bučienė,  Aušra Vaitkutė   21:8  21:6 [15']
   



2020-09-12  
   5-a vieta
 1    Kristina Kozlovienė,  Gitana Krūminienė  
[24] 11:30   K.Kozlovienė, G.Krūminienė
 4    Rima Januškienė,  Vaida Valauskienė   21:17  21:14 [24']
   



 
   7-a vieta
 7    Renata Stulgienė,  Augustė Šveikauskaitė  
 R.Stulgienė, A.Šveikauskaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17 
     U-11 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.