Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1  Rokas Grytė 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[27] 12:00   R.Grytė, E.Grigeliūnienė      
 16  Aurimas Valauskas 
 Vaida Valauskienė 
  21:17  21:18 [25']      
  [40] 13:40   A.Fedenko, A.Stankutė    
 9  Saulius Noreika 
 Jurita Repšienė 
    21:10  21:8 [20']    
[28] 12:00   A.Fedenko, A.Stankutė      
 8  Alfredas Fedenko 
 Agnė Stankutė 
  21:15  21:17 [23']      
    [52] 14:55   A.Fedenko, A.Stankutė  
 5   Wulf Harder 
 Monika Petreikytė 
      21:15  21:23  21:14 [34']  
[29] 12:25   W.Harder, M.Petreikytė      
 12  Stasys Kubiliūnas 
 Augustė Šveikauskaitė 
  21:15  21:19 [24']      
  [41] 13:40   W.Harder, M.Petreikytė    
 13  Raimondas Ubis 
 Renata Stulgienė 
    21:18  21:10 [21']    
[30] 12:25   A.Pičiacha, I.Savickienė      
 4  Artūras Pičiacha 
 Ingrida Savickienė 
  21:17  21:11 [23']       1-a vieta
      [64] 16:10   A.Fedenko, A.Stankutė
 3  Mindaugas Loveikis 
 Renata Staupelienė 
        16:21  21:12  21:9 [17']
[31] 12:25   M.Loveikis, R.Staupelienė      
 14  Edmundas Daukintis 
 Daiva Paulauskienė 
  21:13  21:11 [19']      
  [42] 13:40   P.Bareika, S.Kliaubienė    
 11  Kęstutis Kučinskas 
 Toma Mackevičienė 
    21:19  22:20 [27']    
[32] 12:25   P.Bareika, S.Kliaubienė      
 6  Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:15  21:10 [24']      
    [53] 14:55   P.Bareika, S.Kliaubienė  
 7  Artūras Vaigauskas 
 Diana Darbutienė 
      15:21  21:18  22:20 [35']  
[33] 12:50   A.Vaigauskas, D.Darbutienė      
 10  Ridas Andrijauskas 
 Rima Januškienė 
  21:15  21:16 [19']      
  [43] 13:40   A.Vaigauskas, D.Darbutienė    
 15  Mantas Varnelis 
 Kristina Kozlovienė 
    21:16  21:10 [19']    
[34] 12:50   T.Jarutis, I.Vaicekauskienė      
 2  Tadas Jarutis 
 Inga Vaicekauskienė 
  21:14  21:18 [20']    W.Harder, M.Petreikytė   3-a vieta
      [65] 16:10   A.Vaigauskas, D.Darbutienė
       A.Vaigauskas, D.Darbutienė   21:17  18:21  21:16 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Grytė, E.Grigeliūnienė    
    [54] 14:55   A.Pičiacha, I.Savickienė  
     A.Pičiacha, I.Savickienė   21:11  21:16 [22']   5-a vieta
      [66] 16:10   A.Pičiacha, I.Savickienė
     M.Loveikis, R.Staupelienė     16:21  21:12  21:17 [33']
    [55] 14:55   M.Loveikis, R.Staupelienė  
     T.Jarutis, I.Vaicekauskienė   21:15  14:21  21:19 [33']  
         
         
       R.Grytė, E.Grigeliūnienė   7-a vieta
      [67] 16:10   R.Grytė, E.Grigeliūnienė
       T.Jarutis, I.Vaicekauskienė   21:12  21:16 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Valauskas, V.Valauskienė      
  [44] 14:05   S.Noreika, J.Repšienė    
   S.Noreika, J.Repšienė   21:7  21:18 [41']    
    [56] 15:20   S.Kubiliūnas, A.Šveikauskaitė  
   S.Kubiliūnas, A.Šveikauskaitė     21:13  21:14 [21']  
  [45] 14:05   S.Kubiliūnas, A.Šveikauskaitė    
   R.Ubis, R.Stulgienė   15:21  21:10  21:14 [36']     9-a vieta
      [68] 16:35   S.Kubiliūnas, A.Šveikauskaitė
   E.Daukintis, D.Paulauskienė       5:21  21:12  21:16 [32']
  [46] 14:05   K.Kučinskas, T.Mackevičienė    
   K.Kučinskas, T.Mackevičienė   21:12  21:10 [26']    
    [57] 15:20   K.Kučinskas, T.Mackevičienė  
   R.Andrijauskas, R.Januškienė     21:10  21:7 [19']  
  [47] 14:05   M.Varnelis, K.Kozlovienė    
   M.Varnelis, K.Kozlovienė   21:18  21:18 [6']    
         
       S.Noreika, J.Repšienė   11-a vieta
      [69] 16:35   S.Noreika, J.Repšienė
       M.Varnelis, K.Kozlovienė   21:12  21:15 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Valauskas, V.Valauskienė    
    [58] 15:20   R.Ubis, R.Stulgienė  
     R.Ubis, R.Stulgienė   21:11  21:17 [41']   13-a vieta
      [70] 16:35   R.Ubis, R.Stulgienė
     E.Daukintis, D.Paulauskienė     21:14  21:11 [23']
    [59] 15:20   E.Daukintis, D.Paulauskienė  
     R.Andrijauskas, R.Januškienė   21:18  21:10 [37']  
         
         
       A.Valauskas, V.Valauskienė   15-a vieta
      [71] 16:35   R.Andrijauskas, R.Januškienė
       R.Andrijauskas, R.Januškienė   21:17  21:18 [23']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.