Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras , Data: 2020-10-17, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1  Giedrius Stasiulis 
 Valentinas Bagdanavičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Stasiulis, V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [91] 16:20   G.Stasiulis, V.Bagdanavičius    
 9  Elmoras Adakauskas 
 Artūras Sirbikė 
    21:10  21:9 [19']    
[83] 15:25   V.Mackevičius, G.Šiaučiūnas      
 8  Vaidas Mackevičius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  22:20  21:12 [28']      
    [103] 16:45   G.Stasiulis, V.Bagdanavičius  
 5  Mindaugas Butautas 
 Tomas Tiškus 
      21:15  21:10 [27']  
[84] 15:25   V.Sutkaitis, G.Zaborskis      
 12  Vaidas Sutkaitis 
 Gediminas Zaborskis 
  21:17  12:21  21:14 [34']      
  [92] 16:20   V.Sutkaitis, G.Zaborskis    
 13         21:16  21:17 [28']    
 L.Zavadskis, T.Paliulis      
 4  Linas Zavadskis 
 Tautvydas Paliulis 
  ->       1-a vieta
      [115] 17:35   G.Stasiulis, V.Bagdanavičius
 3  Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
        21:17  21:15 [24']
 S.Januška, A.Slušnys      
 14       ->      
  [93] 16:20   I.Vaivada, D.Čepauskas    
 11  Ignas Vaivada 
 Darius Čepauskas 
    21:14  21:17 [29']    
[85] 15:50   I.Vaivada, D.Čepauskas      
 6  Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
  21:15  21:14 [26']      
    [104] 16:45   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
 7  Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
      21:18  17:21  21:17 [39']  
[86] 15:50   Š.Poderys, J.Malinauskas      
 10  Šarūnas Poderys 
 Jonas Malinauskas 
  21:23  21:15  21:13 [43']      
  [94] 16:20   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
 15         21:15  21:14 [26']    
 V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 2  Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  ->    V.Sutkaitis, G.Zaborskis   3-a vieta
      [116] 17:35   I.Vaivada, D.Čepauskas
       I.Vaivada, D.Čepauskas   21:10  21:13 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Mackevičius, G.Šiaučiūnas    
    [105] 17:10   L.Zavadskis, T.Paliulis  
     L.Zavadskis, T.Paliulis   21:7  21:17 [22']   5-a vieta
      [117] 17:35   L.Zavadskis, T.Paliulis
     S.Januška, A.Slušnys     21:12  21:13 [20']
    [106] 17:10   S.Januška, A.Slušnys  
     Š.Poderys, J.Malinauskas   21:12  21:7 [22']  
         
         
       V.Mackevičius, G.Šiaučiūnas   7-a vieta
      [118] 18:00   Š.Poderys, J.Malinauskas
       Š.Poderys, J.Malinauskas   21:18  28:26 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Adakauskas, A.Sirbikė    
   E.Adakauskas, A.Sirbikė   ->    
    [95] 16:20   M.Butautas, T.Tiškus  
   M.Butautas, T.Tiškus     21:12  22:20 [20']  
   M.Butautas, T.Tiškus    
    ->     9-a vieta
      [112] 17:35   M.Butautas, T.Tiškus
        21:23  21:15  21:17 [39']
   S.Eibukas, D.Kairys    
   S.Eibukas, D.Kairys   ->    
    [96] 16:20   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
   A.Rimkus, A.Vilčinskas     21:18  21:17 [29']  
   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
    ->    
         
       E.Adakauskas, A.Sirbikė   11-a vieta
      [111] 17:10   S.Eibukas, D.Kairys
       S.Eibukas, D.Kairys   21:12  21:17 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.