Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras , Data: 2020-10-17, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1  Giedrius Stasiulis 
 Lorena Valantiejienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Stasiulis, L.Valantiejienė      
 16       ->      
  [45] 12:50   J.Malinauskas, D.Butvydaitė    
 9  Gediminas Zaborskis 
 Evelina Šiušytė 
    21:17  21:23  21:17 [42']    
[34] 12:00   J.Malinauskas, D.Butvydaitė      
 8  Jonas Malinauskas 
 Dovilė Butvydaitė 
  21:19  28:26 [32']      
    [61] 14:10   J.Malinauskas, D.Butvydaitė  
 5  Valentinas Bagdanavičius 
 Inga Bankauskienė 
      21:9  21:16 [25']  
 V.Bagdanavičius, I.Bankauskienė      
 12       ->      
  [46] 12:50   V.Martinkus, I.Vaicekauskienė    
 13         21:13  8:21  21:19 [34']    
 V.Martinkus, I.Vaicekauskienė      
 4  Vidas Martinkus 
 Inga Vaicekauskienė 
  ->       1-a vieta
      [75] 15:00   J.Malinauskas, D.Butvydaitė
 3  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
        23:21  25:23 [30']
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 14       ->      
  [47] 12:50   G.Vaičiulis, R.Džervė    
 11         21:15  21:14 [19']    
 G.Vaičiulis, R.Džervė      
 6  Gabrielius Vaičiulis 
 Rasa Džervė 
  ->      
    [62] 14:10   T.Tiškus, D.Navickienė  
 7  Šarūnas Poderys 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:14  21:15 [20']  
[35] 12:00   V.Sutkaitis, S.Norgailaitė      
 10  Vaidas Sutkaitis 
 Saulina Norgailaitė 
  21:16  21:11 [23']      
  [48] 12:50   T.Tiškus, D.Navickienė    
 15         18:21  21:13  21:9 [30']    
 T.Tiškus, D.Navickienė      
 2  Tomas Tiškus 
 Deima Navickienė 
  ->    V.Martinkus, I.Vaicekauskienė   3-a vieta
      [76] 15:00   G.Vaičiulis, R.Džervė
       G.Vaičiulis, R.Džervė   21:19  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Stasiulis, L.Valantiejienė    
    [63] 14:10   V.Bagdanavičius, I.Bankauskienė  
     V.Bagdanavičius, I.Bankauskienė   23:21  21:19 [28']   5-a vieta
      [77] 15:00   V.Bagdanavičius, I.Bankauskienė
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     21:11  21:15 [20']
    [64] 14:10   V.Sutkaitis, S.Norgailaitė  
     V.Sutkaitis, S.Norgailaitė   21:15  21:10 [20']  
         
         
       G.Stasiulis, L.Valantiejienė   7-a vieta
      [78] 15:00   G.Stasiulis, L.Valantiejienė
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:12  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Zaborskis, E.Šiušytė    
   G.Zaborskis, E.Šiušytė   ->    
     G.Zaborskis, E.Šiušytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [79] 15:25   G.Zaborskis, E.Šiušytė
        21:16  17:21  21:19 [33']
   .    
    ->    
     Š.Poderys, E.Grigeliūnienė  
   Š.Poderys, E.Grigeliūnienė     ->  
   Š.Poderys, E.Grigeliūnienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.