Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras , Data: 2020-10-17, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Giedrius Stasiulis 
 Lorena Valantiejienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Stasiulis, L.Valantiejienė      
 16       ->      
  [45] 12:50   J.Malinauskas, D.Butvydaitė    
 9   Gediminas Zaborskis 
 Evelina Šiušytė 
    21:17  21:23  21:17 [42']    
[34] 12:00   J.Malinauskas, D.Butvydaitė      
 8   Jonas Malinauskas 
 Dovilė Butvydaitė 
  21:19  28:26 [32']      
    [61] 14:10   J.Malinauskas, D.Butvydaitė  
 5   Valentinas Bagdanavičius 
 Inga Bankauskienė 
      21:9  21:16 [25']  
 V.Bagdanavičius, I.Bankauskienė      
 12       ->      
  [46] 12:50   V.Martinkus, I.Vaicekauskienė    
 13         21:13  8:21  21:19 [34']    
 V.Martinkus, I.Vaicekauskienė      
 4   Vidas Martinkus 
 Inga Vaicekauskienė 
  ->       1-a vieta
      [75] 15:00   J.Malinauskas, D.Butvydaitė
 3   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
        23:21  25:23 [30']
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 14       ->      
  [47] 12:50   G.Vaičiulis, R.Džervė    
 11         21:15  21:14 [19']    
 G.Vaičiulis, R.Džervė      
 6   Gabrielius Vaičiulis 
 Rasa Džervė 
  ->      
    [62] 14:10   T.Tiškus, D.Navickienė  
 7   Šarūnas Poderys 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:14  21:15 [20']  
[35] 12:00   V.Sutkaitis, S.Norgailaitė      
 10   Vaidas Sutkaitis 
 Saulina Norgailaitė 
  21:16  21:11 [23']      
  [48] 12:50   T.Tiškus, D.Navickienė    
 15         18:21  21:13  21:9 [30']    
 T.Tiškus, D.Navickienė      
 2   Tomas Tiškus 
 Deima Navickienė 
  ->    V.Martinkus, I.Vaicekauskienė   3-a vieta
      [76] 15:00   G.Vaičiulis, R.Džervė
       G.Vaičiulis, R.Džervė   21:19  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Stasiulis, L.Valantiejienė    
    [63] 14:10   V.Bagdanavičius, I.Bankauskienė  
     V.Bagdanavičius, I.Bankauskienė   23:21  21:19 [28']   5-a vieta
      [77] 15:00   V.Bagdanavičius, I.Bankauskienė
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     21:11  21:15 [20']
    [64] 14:10   V.Sutkaitis, S.Norgailaitė  
     V.Sutkaitis, S.Norgailaitė   21:15  21:10 [20']  
         
         
       G.Stasiulis, L.Valantiejienė   7-a vieta
      [78] 15:00   G.Stasiulis, L.Valantiejienė
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:12  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Zaborskis, E.Šiušytė    
   G.Zaborskis, E.Šiušytė   ->    
     G.Zaborskis, E.Šiušytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [79] 15:25   G.Zaborskis, E.Šiušytė
        21:16  17:21  21:19 [33']
   .    
    ->    
     Š.Poderys, E.Grigeliūnienė  
   Š.Poderys, E.Grigeliūnienė     ->  
   Š.Poderys, E.Grigeliūnienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.