Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras , Data: 2020-10-17, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Tadas Jarutis 
 Darius Jurgilas 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Jarutis, D.Jurgilas      
 16       ->      
  [97] 16:45   T.Jarutis, D.Jurgilas    
 9   Gintaras Bacevičius 
 Raimundas Masevičius 
    21:16  21:9 [21']    
[87] 15:50   V.Galiauskas, G.Vaitkevičius      
 8   Vidmantas Galiauskas 
 Gediminas Vaitkevičius 
  21:12  21:8 [28']      
    [107] 17:10   S.Lukonas, P.Liutikas  
 5   Jonas Daugėla 
 Arūnas Masteika 
      21:17  21:14 [27']  
[88] 15:50   J.Daugėla, A.Masteika      
 12   Ridas Andrijauskas 
 Gedas Petraitis 
  17:21  21:18  21:11 [43']      
  [98] 16:45   S.Lukonas, P.Liutikas    
 13         21:13  21:9 [23']    
 S.Lukonas, P.Liutikas      
 4   Saulius Lukonas 
 Paulius Liutikas 
  ->       1-a vieta
      [119] 18:00   P.Bareika, A.Pičiacha
 3   Vaidas Turolevičius 
 Mindaugas Juodvalkis 
        21:17  21:15 [21']
 V.Turolevičius, M.Juodvalkis      
 14       ->      
  [99] 16:45   V.Turolevičius, M.Juodvalkis    
 11   Tomas Tenikaitis 
 Vaidas Trumpaitis 
    21:8  21:16 [23']    
[89] 15:50   T.Tenikaitis, V.Trumpaitis      
 6   Evaldas Gedminas 
 Remigijus Reimeris 
  21:17  25:23 [30']      
    [108] 17:10   P.Bareika, A.Pičiacha  
 7   Jonas Šileris 
 Vilmantas Liorančas 
      14:21  21:12  21:10 [27']  
[90] 15:50   P.Bareika, A.Pičiacha      
 10   Paulius Bareika 
 Artūras Pičiacha 
  21:12  21:15 [23']      
  [100] 16:45   P.Bareika, A.Pičiacha    
 15         21:18  21:18 [28']    
 M.Augustaitis, A.Poderys      
 2   Marius Augustaitis 
 Aidas Poderys 
  ->    T.Jarutis, D.Jurgilas   3-a vieta
      [120] 18:00   V.Turolevičius, M.Juodvalkis
       V.Turolevičius, M.Juodvalkis   21:16  21:19 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Galiauskas, G.Vaitkevičius    
    [109] 17:10   J.Daugėla, A.Masteika  
     J.Daugėla, A.Masteika   21:18  21:14 [28']   5-a vieta
      [121] 18:00   M.Augustaitis, A.Poderys
     T.Tenikaitis, V.Trumpaitis     21:15  21:14 [23']
    [110] 17:10   M.Augustaitis, A.Poderys  
     M.Augustaitis, A.Poderys   21:17  23:21 [25']  
         
         
       V.Galiauskas, G.Vaitkevičius   7-a vieta
      [122] 18:00   T.Tenikaitis, V.Trumpaitis
       T.Tenikaitis, V.Trumpaitis   21:19  21:17 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Bacevičius, R.Masevičius    
   G.Bacevičius, R.Masevičius   ->    
    [101] 16:45   R.Andrijauskas, G.Petraitis  
   R.Andrijauskas, G.Petraitis     21:15  21:8 [21']  
   R.Andrijauskas, G.Petraitis    
    ->     9-a vieta
      [113] 17:35   E.Gedminas, R.Reimeris
        21:16  21:13 [22']
   E.Gedminas, R.Reimeris    
   E.Gedminas, R.Reimeris   ->    
    [102] 16:45   E.Gedminas, R.Reimeris  
   J.Šileris, V.Liorančas     21:13  6:21  21:19 [32']  
   J.Šileris, V.Liorančas    
    ->    
         
       G.Bacevičius, R.Masevičius   11-a vieta
      [114] 17:35   J.Šileris, V.Liorančas
       J.Šileris, V.Liorančas   21:16  21:2 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.