Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras , Data: 2020-10-17, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Dalia Sunklodė ,   Jurga Misiuvienė   Dėl 1-4 vietų    
[1] 10:00   D.Sunklodė, J.Misiuvienė    
 8   Inesa Bacevičienė ,   Asta Rėčkuvienė    21:12  21:10 [21']    
  [9] 10:20   D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
 5   Rima Januškienė ,   Lina Gorienė      21:9  21:13 [23']  
[2] 10:00   D.Darbutienė, S.Kliaubienė    
 4   Diana Darbutienė ,   Skaistė Kliaubienė    21:7  21:9 [28']    1-a vieta
    [17] 10:40   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
 3   Irena Peleckienė ,   Aldona Pikčilingienė        21:18  21:18 [29']
[3] 10:00   I.Peleckienė, A.Pikčilingienė    
 6   Sigita Grigaravičienė ,   Asta Žagelienė    21:19  21:15 [25']    
  [10] 10:20   G.Stašinskaitė, L.Žukauskaitė  
 7   Goda Stašinskaitė ,   Lina Žukauskaitė      21:18  21:16 [25']  
[4] 10:00   G.Stašinskaitė, L.Žukauskaitė    
 2   Jolanta Sereckienė ,   Renata Platakytė    16:21  21:18  21:19 [38']    
     
     D.Sunklodė, J.Misiuvienė  3-a vieta
  [18] 10:40   I.Peleckienė, A.Pikčilingienė
   I.Peleckienė, A.Pikčilingienė   21:15  21:13 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Bacevičienė, A.Rėčkuvienė    
  [11] 10:20   R.Januškienė, L.Gorienė  
   R.Januškienė, L.Gorienė   21:17  12:21  21:17 [33']  5-a vieta
    [19] 11:05   J.Sereckienė, R.Platakytė
   S.Grigaravičienė, A.Žagelienė     21:12  21:6 [20']
  [12] 10:20   J.Sereckienė, R.Platakytė  
   J.Sereckienė, R.Platakytė   21:16  21:11 [26']  
       
       
     I.Bacevičienė, A.Rėčkuvienė  7-a vieta
    [20] 11:05   I.Bacevičienė, A.Rėčkuvienė
     S.Grigaravičienė, A.Žagelienė   24:22  12:21  21:18 [34']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.