Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras , Data: 2020-10-17, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Darius Jurgilas 
 Jolanta Sereckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Jurgilas, J.Sereckienė        
 32       ->        
  [36] 12:00   A.Poderys, A.Pikčilingienė      
 17   Aidas Poderys 
 Aldona Pikčilingienė 
    15:21  21:14  21:14 [31']      
[25] 11:30   A.Poderys, A.Pikčilingienė        
 16   Gintautas Misius 
 Jurga Misiuvienė 
  21:18  21:9 [23']        
    [49] 13:15   A.Poderys, A.Pikčilingienė    
 9   Jonas Šileris 
 Renata Staupelienė 
      16:21  21:11  22:20 [34']    
[26] 11:30   J.Šileris, R.Staupelienė        
 24   Gediminas Vaitkevičius 
 Asta Žagelienė 
  21:6  21:17 [21']        
  [37] 12:25   J.Šileris, R.Staupelienė      
 25   Gintaras Bacevičius 
 Inesa Bacevičienė 
    22:20  21:9 [25']      
[27] 11:30   S.Lukonas, D.Sunklodė        
 8   Saulius Lukonas 
 Dalia Sunklodė 
  21:12  21:9 [22']        
      [65] 14:10   V.Turolevičius, R.Platakytė  
 5   Vaidas Turolevičius 
 Renata Platakytė 
        21:7  21:9 [17']  
 V.Turolevičius, R.Platakytė        
 28       ->        
  [38] 12:25   V.Turolevičius, R.Platakytė      
 21   Kęstutis Kučinskas 
 Goda Stašinskaitė 
    21:6  21:18 [21']      
[28] 11:30   K.Kučinskas, G.Stašinskaitė        
 12   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
  21:17  21:17 [24']        
    [50] 13:15   V.Turolevičius, R.Platakytė    
 13   Tadas Jarutis 
 Lina Žukauskaitė 
      21:18  21:11 [25']    
[29] 11:30   T.Jarutis, L.Žukauskaitė        
 20   Ridas Andrijauskas 
 Rima Januškienė 
  21:9  15:21  21:11 [30']        
  [39] 12:25   M.Augustaitis, I.Peleckienė      
 29         21:13  21:18 [23']      
 M.Augustaitis, I.Peleckienė        
 4   Marius Augustaitis 
 Irena Peleckienė 
  ->         1-a vieta
        [80] 15:25   P.Liutikas, D.Liutikė
 3   Mindaugas Loveikis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
          21:18  21:10 [26']
 M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė        
 30       ->        
  [40] 12:25   A.Pičiacha, D.Darbutienė      
 19   Vaidas Mackevičius 
 Toma Mackevičienė 
    21:19  21:17 [26']      
[30] 11:30   A.Pičiacha, D.Darbutienė        
 14   Artūras Pičiacha 
 Diana Darbutienė 
  21:14  21:14 [24']        
    [51] 13:15   A.Pičiacha, D.Darbutienė    
 11   Gedas Petraitis 
 Violeta Slušnienė 
      24:22  11:21  21:14 [33']    
[31] 12:00   G.Petraitis, V.Slušnienė        
 22   Raimundas Masevičius 
 Asta Rėčkuvienė 
  21:16  21:19 [23']        
  [41] 12:25   A.Sirbikė, F.Gedminaitė      
 27         21:12  21:4 [17']      
 A.Sirbikė, F.Gedminaitė        
 6   Artūras Sirbikė 
 Fausta Gedminaitė 
  ->        
      [66] 14:10   P.Liutikas, D.Liutikė  
 7   Vilmantas Liorančas 
 Ingrida Savickienė 
        21:10  21:11 [21']  
 V.Liorančas, I.Savickienė        
 26       ->        
  [42] 12:25   P.Bareika, S.Kliaubienė      
 23   Tomas Tenikaitis 
 Živilė Žymantaitė 
    21:15  21:12 [22']      
[32] 12:00   P.Bareika, S.Kliaubienė        
 10   Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:10  20:22  21:11 [32']        
    [52] 13:15   P.Liutikas, D.Liutikė    
 15   Vidmantas Galiauskas 
 Sigita Grigaravičienė 
      21:7  21:9 [21']    
[33] 12:00   V.Trumpaitis, L.Gorienė        
 18   Vaidas Trumpaitis 
 Lina Gorienė 
  21:10  21:10 [23']      A.Poderys, A.Pikčilingienė   3-a vieta
  [43] 12:50   P.Liutikas, D.Liutikė   [81] 15:25   A.Poderys, A.Pikčilingienė
 31         21:15  21:7 [22']    A.Pičiacha, D.Darbutienė   21:15  24:22 [25']
 P.Liutikas, D.Liutikė        
 2   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Šileris, R.Staupelienė    
      [67] 14:35   M.Augustaitis, I.Peleckienė  
       M.Augustaitis, I.Peleckienė   21:15  17:21  24:22 [34']   5-a vieta
       
       A.Sirbikė, F.Gedminaitė     ->
      [68] 14:35   A.Sirbikė, F.Gedminaitė  
       P.Bareika, S.Kliaubienė   21:15  21:18 [24']  
           
           
         J.Šileris, R.Staupelienė   7-a vieta
       
         P.Bareika, S.Kliaubienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Jurgilas, J.Sereckienė      
    [53] 13:15   D.Jurgilas, J.Sereckienė    
     S.Lukonas, D.Sunklodė   21:15  22:20 [26']    
      [69] 14:35   D.Jurgilas, J.Sereckienė  
     K.Kučinskas, G.Stašinskaitė     21:9  21:12 [26']  
    [54] 13:15   T.Jarutis, L.Žukauskaitė    
     T.Jarutis, L.Žukauskaitė   21:11  21:17 [25']     9-a vieta
       
     M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė       ->
    [55] 13:40   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė    
     G.Petraitis, V.Slušnienė   21:11  21:16 [21']    
      [70] 14:35   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė  
     V.Liorančas, I.Savickienė     21:9  19:21  21:19 [34']  
    [56] 13:40   V.Liorančas, I.Savickienė    
     V.Trumpaitis, L.Gorienė   21:9  21:7 [19']    
           
         T.Jarutis, L.Žukauskaitė   11-a vieta
       
         V.Liorančas, I.Savickienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Lukonas, D.Sunklodė    
      [71] 14:35   S.Lukonas, D.Sunklodė  
       K.Kučinskas, G.Stašinskaitė   21:19  21:17 [27']   13-a vieta
       
       G.Petraitis, V.Slušnienė     ->
      [72] 14:35   G.Petraitis, V.Slušnienė  
       V.Trumpaitis, L.Gorienė   16:21  21:19  21:16 [32']  
           
           
         K.Kučinskas, G.Stašinskaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      V.Trumpaitis, L.Gorienė   ->
         
   G.Misius, J.Misiuvienė      
   G.Misius, J.Misiuvienė   ->      
    [57] 13:40   G.Vaitkevičius, A.Žagelienė    
   G.Vaitkevičius, A.Žagelienė     22:20  21:15 [28']    
  [44] 12:50   G.Vaitkevičius, A.Žagelienė      
   G.Bacevičius, I.Bacevičienė   21:16  21:16 [22']      
      [73] 15:00   E.Gedminas, E.Gedminienė  
        21:15  21:23  21:14 [36']  
   E.Gedminas, E.Gedminienė      
   E.Gedminas, E.Gedminienė   ->      
    [58] 13:40   E.Gedminas, E.Gedminienė    
   R.Andrijauskas, R.Januškienė     21:17  21:14 [22']    
   R.Andrijauskas, R.Januškienė      
    ->       17-a vieta
        [82] 15:25   E.Gedminas, E.Gedminienė
          21:14  18:21  21:14 [33']
   V.Mackevičius, T.Mackevičienė      
   V.Mackevičius, T.Mackevičienė   ->      
    [59] 13:40   V.Mackevičius, T.Mackevičienė    
   R.Masevičius, A.Rėčkuvienė     21:16  21:11 [21']    
   R.Masevičius, A.Rėčkuvienė      
    ->      
      [74] 15:00   V.Galiauskas, S.Grigaravičienė  
        21:17  22:20 [25']  
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė      
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė   ->      
    [60] 13:40   V.Galiauskas, S.Grigaravičienė    
   V.Galiauskas, S.Grigaravičienė     21:15  21:14 [24']    
   V.Galiauskas, S.Grigaravičienė      
    ->    G.Vaitkevičius, A.Žagelienė   19-a vieta
       
         V.Mackevičius, T.Mackevičienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Misius, J.Misiuvienė    
       
       R.Andrijauskas, R.Januškienė   ->   21-a vieta
       
       R.Masevičius, A.Rėčkuvienė     ->
       
       T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     G.Bacevičius, I.Bacevičienė    
     G.Bacevičius, I.Bacevičienė   ->    
       G.Bacevičius, I.Bacevičienė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         G.Bacevičius, I.Bacevičienė
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.