Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2020-10-17, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Daniel Leonovič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Leonovič        
 32       ->        
  [62] 15:20   D.Leonovič      
 17   Žygimantas Molis      21:8  21:3 [13']      
[53] 14:35   M.Stacevičius        
 16   Matas Stacevičius    21:17  21:19 [27']        
    [77] 16:25   D.Leonovič    
 9   Matas Stravinskas        21:19  21:7 [20']    
 M.Stravinskas        
 24       ->        
  [63] 15:20   J.Peciukonis      
 25         21:13  21:16 [19']      
 J.Peciukonis        
 8   Justas Peciukonis    ->        
      [92] 17:40   J.Tomkevičius  
 5   Paulius Jakubčionis          26:24  21:14 [22']  
 P.Jakubčionis        
 28       ->        
  [64] 15:20   P.Jakubčionis      
 21   Dovydas Navagrudskas      21:13  21:18 [17']      
[54] 14:35   D.Navagrudskas        
 12   Gustas Čekavičius    21:16  21:13 [16']        
    [78] 16:25   J.Tomkevičius    
 13   Arijus Baranauskas        18:21  21:14  21:11 [33']    
[55] 14:35   A.Baranauskas        
 20   Vainius Liutkus    21:7  21:10 [24']        
  [65] 15:20   J.Tomkevičius      
 29         21:12  21:2 [17']      
 J.Tomkevičius        
 4   Justinas Tomkevičius    ->         1-a vieta
        [104] 18:25   R.Barkauskas
 3   Martynas Plauška            19:21  21:9  21:10
 M.Plauška        
 30       ->        
  [66] 15:20   M.Plauška      
 19   Benas Adamonis      16:21  21:10  21:11 [32']      
[56] 14:35   J.Skirgaila        
 14   Joringis Skirgaila    21:16  21:12 [27']        
    [79] 16:25   M.Plauška    
 11   Adomas Mažeika        21:16  21:7 [22']    
[57] 14:55   A.Mažeika        
 22   Ąžuolas Vitkus    21:6  21:5 [16']        
  [67] 15:40   A.Mažeika      
 27         21:11  21:19 [22']      
 N.Juodsnukis        
 6   Nerijus Juodsnukis    ->        
      [93] 17:40   R.Barkauskas  
 7   Pijus Povilonis          21:15  15:21  21:14 [25']  
 P.Povilonis        
 26       ->        
  [68] 15:40   P.Povilonis      
 23         21:4  21:5 [18']      
 U.Lygnugaris        
 10   Ugnius Lygnugaris    ->        
    [80] 16:25   R.Barkauskas    
 15   Paulius Jarašiūnas        21:17  21:16 [20']    
[58] 14:55   L.Grubinskas        
 18   Linas Grubinskas    21:19  13:21  21:19 [32']      D.Leonovič   3-a vieta
  [69] 15:40   R.Barkauskas   [105] 18:25   D.Leonovič
 31         21:15  21:8 [19']    M.Plauška   21:19  21:16
 R.Barkauskas        
 2   Rokas Barkauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Peciukonis    
      [94] 17:40   J.Peciukonis  
       P.Jakubčionis   21:19  21:17 [21']   5-a vieta
        [106] 18:25   J.Peciukonis
       A.Mažeika     21:13  21:16
      [95] 17:40   P.Povilonis  
       P.Povilonis   18:21  21:12  21:7 [26']  
           
           
         P.Jakubčionis   7-a vieta
       
         A.Mažeika   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Stacevičius      
    [81] 16:25   M.Stravinskas    
     M.Stravinskas   21:16  21:11 [20']    
      [96] 17:40   M.Stravinskas  
     D.Navagrudskas     21:19  21:18 [21']  
    [82] 16:50   D.Navagrudskas    
     A.Baranauskas   21:12  21:15 [20']     9-a vieta
        [107] 18:25   M.Stravinskas
     J.Skirgaila       22:20  21:12
    [83] 16:50   J.Skirgaila    
     N.Juodsnukis   23:21  21:16 [24']    
      [97] 18:00   J.Skirgaila  
     U.Lygnugaris     21:18  21:14 [25']  
    [84] 16:50   L.Grubinskas    
     L.Grubinskas   21:12  21:10 [18']    
           
         D.Navagrudskas   11-a vieta
       
         L.Grubinskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Stacevičius    
      [98] 18:00   M.Stacevičius  
       A.Baranauskas   21:19  21:19 [25']   13-a vieta
       
       N.Juodsnukis     ->
      [99] 18:00   N.Juodsnukis  
       U.Lygnugaris   21:14  21:12 [20']  
           
           
         A.Baranauskas   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      U.Lygnugaris   ->
         
   Ž.Molis      
   Ž.Molis   ->      
     Ž.Molis    
      ->    
   .      
    ->      
      [85] 16:50   G.Čekavičius  
        21:17  21:10 [22']  
   G.Čekavičius      
   G.Čekavičius   ->      
    [70] 15:40   G.Čekavičius    
   V.Liutkus     21:7  21:11 [23']    
   V.Liutkus      
    ->       17-a vieta
        [108] 18:25   G.Čekavičius
          21:15  9:21  21:15 [29']
   B.Adamonis      
   B.Adamonis   ->      
    [71] 15:40   B.Adamonis    
   Ą.Vitkus     21:10  21:14 [17']    
   Ą.Vitkus      
    ->      
      [86] 16:50   B.Adamonis  
        21:19  21:18 [19']  
   .      
    ->      
     P.Jarašiūnas    
   P.Jarašiūnas     ->    
   P.Jarašiūnas      
    ->    Ž.Molis   19-a vieta
       
         P.Jarašiūnas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       V.Liutkus  
       V.Liutkus   ->   21-a vieta
       
       Ą.Vitkus     ->
       Ą.Vitkus  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.