Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian International, Data: 2021-06-10, Vieta: Kauno MEGA, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Kristjan Kaljurand 
 Raul Kasner 
  Dėl 1-16 vietos        
[80]  K.Kaljurand, R.Kasner        
 32   Tadeas Brazda 
 Jan Janoštik 
  21:18  21:14        
  [126]  K.Kaljurand, R.Kasner      
 17   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
    21:8  21:9      
[81]  M.Kirisma, R.Schmalz        
 16   Mario Kirisma 
 Robin Schmalz 
  21:15  21:16        
    [150]  K.Kaljurand, R.Kasner    
 9   Ivan Druzchenko 
 Ivan Medynskiy 
      13:21  21:18  21:15    
[82]  I.Druzchenko, I.Medynskiy        
 24   Muhammad Nurfirdaus Azman 
 Roy King Yap 
    B/Ž        
  [127]  I.Druzchenko, I.Medynskiy      
 25   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
    21:13  17:21  21:16      
[83]  K.Meusburger, A.Sarosi        
 8   Kilian Meusburger 
 Armin Sarosi 
  21:19  15:21  22:20        
      [156]  E.Lauritzen, M.Vestergaard  
 5   Luka Ban 
 Filip Spoljarec 
        21:9  21:16  
[84]  L.Ban, F.Spoljarec        
 28   Ignas Reznikas 
 Edgaras Slušnys 
  21:12  21:12        
  [128]  L.Ban, F.Spoljarec      
 21   Rafael Gavois 
 Dimitri Jacquart 
    8:21  21:11  21:14      
[85]  R.Gavois, D.Jacquart        
 12   Mark Abela 
 Samuel Cassar 
  23:21  21:13        
    [151]  E.Lauritzen, M.Vestergaard    
 13   Emil Lauritzen 
 Mads Vestergaard 
      21:15  21:14    
[86]  E.Lauritzen, M.Vestergaard        
 20   Mark Brady 
 Adam Mcallister 
  21:15  21:12        
  [129]  E.Lauritzen, M.Vestergaard      
 29   Kilian Ming-Zhe Maurer 
 Matthias Schnabel 
    22:20  21:17      
[87]  K.Maurer, M.Schnabel        
 4   Simon Bailoni 
 Christian Tomic 
  21:16  21:18         1-a vieta
         E.Lauritzen, M.Vestergaard
 3   Vilius Bagdanavičius 
 Mantas Maulė 
          21:23  21:12  21:18
[88]  K.Lovang, A.Tores        
 30   Kimi Lovang 
 Aymeric Tores 
  21:10  21:16        
  [130]  K.Lovang, A.Tores      
 19   Andreas Bøgebjerg 
 Oscar Sunekær 
      B/Ž      
[89]  A.Bøgebjerg, O.Sunekær        
 14   Bing Kun Loo 
 Sheng Hao Lwi 
    B/Ž        
    [152]  M.Jarveoja, M.Laanes    
 11   Oleg Amosov 
 Andrei Don 
      16:21  21:15  21:18    
[90]  O.Amosov, A.Don        
 22   Kai Niederhuber 
 Michael Tomic 
  15:21  21:14  23:21        
  [131]  M.Jarveoja, M.Laanes      
 27   Davis Strazdins 
 Alens Zandovskis 
    21:18  21:16      
[91]  M.Jarveoja, M.Laanes        
 6   Mikk Jarveoja 
 Mihkel Laanes 
  21:9  21:8        
      [157]  D.Bosniuk, O.Shmundyak  
 7   Viacheslav Yakovlev 
 Nikita Yeromenko 
        21:13  21:14  
[92]  V.Yakovlev, N.Yeromenko        
 26   Mark Šames 
 Daniel Tarachovskij 
  23:21  17:21  21:14        
  [132]  D.Bosniuk, O.Shmundyak      
 23   Domas Pakšys 
 Augustas Valatka 
    21:17  21:13      
[93]  D.Bosniuk, O.Shmundyak        
 10   Danylo Bosniuk 
 Oleksandar Shmundyak 
  21:16  21:17        
    [153]  D.Bosniuk, O.Shmundyak    
 15   Nicolas Hoareau 
 Lucas Renoir 
      21:19  21:19    
[94]  N.Hoareau, L.Renoir        
 18   Gustav Andree 
 Tobias Rudolf 
  21:10  21:17      K.Kaljurand, R.Kasner   3-a vieta
  [133]  N.Hoareau, L.Renoir  
 31   Yann Orteu 
 Minh Quang Pham 
    21:16  22:20    M.Jarveoja, M.Laanes   ->
[95]  J.Molares, J.Perez        
 2   Jose Molares 
 Jaume Perez 
    B/Ž     Dėl 5-8 vietos    
       I.Druzchenko, I.Medynskiy    
       
       L.Ban, F.Spoljarec   ->   5-a vieta
       
       K.Lovang, A.Tores     ->
       
       N.Hoareau, L.Renoir   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kirisma, R.Schmalz      
       
     K.Meusburger, A.Sarosi   ->    
       
     R.Gavois, D.Jacquart     ->  
       
     K.Maurer, M.Schnabel   ->     9-a vieta
       
     A.Bøgebjerg, O.Sunekær       ->
       
     O.Amosov, A.Don   ->    
       
     V.Yakovlev, N.Yeromenko     ->  
       
     J.Molares, J.Perez   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   T.Brazda, J.Janoštik        
       
   M.Dagilis, A.Kvedarauskas   ->      
       
   M.Azman, R.Yap     ->    
       
   D.Beržanskis, J.Petkus   ->      
       
   I.Reznikas, E.Slušnys       ->  
       
   M.Abela, S.Cassar   ->      
       
   M.Brady, A.Mcallister     ->    
       
   S.Bailoni, C.Tomic   ->       17-a vieta
       
   V.Bagdanavičius, M.Maulė         ->
       
   B.Loo, S.Lwi   ->      
       
   K.Niederhuber, M.Tomic     ->    
       
   D.Strazdins, A.Zandovskis   ->      
       
   M.Šames, D.Tarachovskij       ->  
       
   D.Pakšys, A.Valatka   ->      
       
   G.Andree, T.Rudolf     ->    
       
   Y.Orteu, M.Pham   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.