Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E), Data: 2021-04-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24  
 1  Ramūnas Bilius 
 Linas Zavadskis 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Bilius, L.Zavadskis        
 32       ->        
  [50] 13:00    R.Bilius, L.Zavadskis      
 17  Egidijus Merkevičius 
 Marius Šlaustas 
    21:9  21:10 [14']      
[43] 12:35    A.Nareika, J.Pauliukas        
 16  Artūras Nareika 
 Jurgis Pauliukas 
  21:18  21:16 [20']        
    [65] 13:50    R.Bilius, L.Zavadskis    
 9  Marius Akucevičius 
 Artūras Olšauskas 
      21:15  21:14 [20']    
 M.Akucevičius, A.Olšauskas        
 24       ->        
  [51] 13:00   M.Akucevičius, A.Olšauskas      
 25         21:17  21:11 [33']      
 J.Bartkus, K.Jucys        
 8  Jonas Bartkus 
 Kristijonas Jucys 
  ->        
      [80] 14:45   R.Bilius, L.Zavadskis  
 5  Justas Gudonis 
 Andžej Mackevič 
        21:17  19:21  21:10 [35']  
 J.Gudonis, A.Mackevič        
 28       ->        
  [52] 13:00    M.Povilaitis, A.Tamošaitis      
 21         21:16  13:21  21:19 [28']      
 M.Povilaitis, A.Tamošaitis        
 12  Martynas Povilaitis 
 Agnius Tamošaitis 
  ->        
    [66] 13:50    M.Povilaitis, A.Tamošaitis    
 13  Audrius Butkus 
 Darius Likas 
      22:20  21:18 [18']    
 A.Butkus, D.Likas        
 20       ->        
  [53] 13:00    T.Lukoševičius, K.Šemeta      
 29         21:13  21:14 [16']      
 T.Lukoševičius, K.Šemeta        
 4  Tomas Lukoševičius 
 Karolis Šemeta 
  ->         1-a vieta
        [94] 15:35    R.Bilius, L.Zavadskis
 3  Evaldas Čižinauskas 
 Salvijus Stravinskas 
          21:17  21:17 [19']
 E.Čižinauskas, S.Stravinskas        
 30       ->        
  [54] 13:00    E.Čižinauskas, S.Stravinskas      
 19  Tadas Staniulis 
 Aidas Urbonas 
    25:23  21:13 [21']      
[44] 12:35    T.Staniulis, A.Urbonas        
 14  Simas Kanapeckas 
 Marius Brazauskas 
  21:14  22:20 [17']        
    [67] 13:50    E.Čižinauskas, S.Stravinskas    
 11  Laimis Fiodorovas 
 Julius Masaitis 
      21:19  21:9 [17']    
 L.Fiodorovas, J.Masaitis        
 22       ->        
  [55] 13:00   S.Galentas, A.Jachontovas      
 27         21:17  21:12 [25']      
 S.Galentas, A.Jachontovas        
 6  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  ->        
      [81] 14:45    P.Gečas, R.Kavaliauskas  
 7  Pranciškus Gečas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
        10:21  21:16  21:19 [32']  
 P.Gečas, R.Kavaliauskas        
 26       ->        
  [56] 13:00    P.Gečas, R.Kavaliauskas      
 23         21:18  16:21  30:28 [36']      
 M.Atkočaitis, G.Miestauskas        
 10  Martynas Atkočaitis 
 Giedrius Miestauskas 
  ->        
    [68] 13:50    P.Gečas, R.Kavaliauskas    
 15  Tadas Ivanauskas 
 Simas Malakauskas 
      21:16  16:21  21:13 [32']    
[45] 12:35    D.Mazėtis, M.Puchovičius        
 18  Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  21:18  21:13 [17']      M.Povilaitis, A.Tamošaitis   3-a vieta
  [57] 13:25    P.Jūras, D.Juodsnukis   [95] 15:35    E.Čižinauskas, S.Stravinskas
 31         21:11  21:16 [17']    E.Čižinauskas, S.Stravinskas   21:19  21:12 [18']
 P.Jūras, D.Juodsnukis        
 2  Paulius Jūras 
 Dalius Juodsnukis 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Akucevičius, A.Olšauskas    
      [82] 14:45    M.Akucevičius, A.Olšauskas  
       T.Lukoševičius, K.Šemeta   21:7  21:15 [16']   5-a vieta
        [96] 15:35    M.Akucevičius, A.Olšauskas
       S.Galentas, A.Jachontovas     16:21  21:15  21:17 [30']
      [83] 14:45    P.Jūras, D.Juodsnukis  
       P.Jūras, D.Juodsnukis   14:21  21:14  21:11 [27']  
           
           
         T.Lukoševičius, K.Šemeta   7-a vieta
        [97] 15:35   S.Galentas, A.Jachontovas
         S.Galentas, A.Jachontovas   21:18  17:21  25:23 [39']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Nareika, J.Pauliukas      
    [69] 13:50    J.Bartkus, K.Jucys    
     J.Bartkus, K.Jucys   21:19  18:21  21:17 [32']    
      [84] 15:10    J.Bartkus, K.Jucys  
     J.Gudonis, A.Mackevič     21:13  21:16 [19']  
    [70] 13:50    A.Butkus, D.Likas    
     A.Butkus, D.Likas   21:17  14:21  21:17 [26']     9-a vieta
        [98] 16:00    M.Atkočaitis, G.Miestauskas
     T.Staniulis, A.Urbonas       21:11  22:20 [18']
    [71] 14:20    L.Fiodorovas, J.Masaitis    
     L.Fiodorovas, J.Masaitis   21:18  18:21  29:27 [32']    
      [85] 15:10    M.Atkočaitis, G.Miestauskas  
     M.Atkočaitis, G.Miestauskas     21:17  24:22 [21']  
    [72] 14:20    M.Atkočaitis, G.Miestauskas    
     D.Mazėtis, M.Puchovičius   21:13  21:14 [17']    
           
         A.Butkus, D.Likas   11-a vieta
        [99] 16:00    L.Fiodorovas, J.Masaitis
         L.Fiodorovas, J.Masaitis   21:19  21:16 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Nareika, J.Pauliukas    
      [86] 15:10    J.Gudonis, A.Mackevič  
       J.Gudonis, A.Mackevič   21:17  23:25  21:12 [33']   13-a vieta
        [100] 16:00    J.Gudonis, A.Mackevič
       T.Staniulis, A.Urbonas     21:17  21:15 [18']
      [87] 15:10    T.Staniulis, A.Urbonas  
       D.Mazėtis, M.Puchovičius   21:17  21:13 [18']  
           
           
         A.Nareika, J.Pauliukas   15-a vieta
        [101] 16:00    A.Nareika, J.Pauliukas
    Dėl 17-32 vietos      D.Mazėtis, M.Puchovičius   19:21  21:18  21:9 [29']
         
   E.Merkevičius, M.Šlaustas      
   E.Merkevičius, M.Šlaustas   ->      
     E.Merkevičius, M.Šlaustas    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Merkevičius, M.Šlaustas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [73] 14:20    S.Kanapeckas, M.Brazauskas
          21:19  21:18 [17']
   S.Kanapeckas, M.Brazauskas      
   S.Kanapeckas, M.Brazauskas   ->      
     S.Kanapeckas, M.Brazauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [58] 13:25    S.Kanapeckas, M.Brazauskas  
        21:11  21:15 [16']  
   .      
    ->      
     T.Ivanauskas, S.Malakauskas    
   T.Ivanauskas, S.Malakauskas     ->    
   T.Ivanauskas, S.Malakauskas      
    ->     19-a vieta
         T.Ivanauskas, S.Malakauskas
         T.Ivanauskas, S.Malakauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
         .
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         .
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.