Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E), Data: 2021-04-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24  
 1  Jelena Ramaneckienė 
 Vaiva Bubulytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Ramaneckienė, V.Bubulytė      
 16       ->      
  [59] 13:25    J.Ramaneckienė, V.Bubulytė    
 9  Jurgita Bilienė 
 Toma Rakauskaitė 
    21:9  21:7 [14']    
[46] 12:35    J.Bilienė, T.Rakauskaitė      
 8  Justė Kazakauskaitė 
 Eglė Markelytė 
  16:21  21:19  21:17 [31']      
    [74] 14:20    J.Ramaneckienė, V.Bubulytė  
 5  Aušrinė Balazaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
      21:5  21:11 [14']  
[47] 12:35    A.Balazaitė, K.Remeikaitė      
 12  Lorena Valantiejienė 
 Evelina Šiušytė 
  21:18  21:14 [18']      
  [60] 13:25    A.Balazaitė, K.Remeikaitė    
 13         21:16  21:14 [18']    
 G.Gečė, T.Urbonienė      
 4  Gintarė Gečė 
 Tanita Urbonienė 
  ->       1-a vieta
      [88] 15:10    J.Ramaneckienė, V.Bubulytė
 3  Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
        21:13  21:11 [16']
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 14       ->      
  [61] 13:25   J.Puchova, J.Žibūdienė    
 11  Dovilė Butvydaitė 
 Indrė Gudelytė 
    16:21  21:8  21:14 [44']    
[48] 12:35    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 6  Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  21:15  17:21  21:14 [26']      
    [75] 14:20    R.Gečaitė, A.Pakšytė  
 7  Marija Šiaučiūnaitė 
 Judita Vadeikienė 
      21:14  21:17 [19']  
[49] 12:35    I.Bankauskienė, D.Lubė      
 10  Inga Bankauskienė 
 Diana Lubė 
  17:21  21:16  21:17 [29']      
  [62] 13:25    R.Gečaitė, A.Pakšytė    
 15         21:4  21:13 [14']    
 R.Gečaitė, A.Pakšytė      
 2  Rugilė Gečaitė 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    A.Balazaitė, K.Remeikaitė   3-a vieta
      [89] 15:10    J.Puchova, J.Žibūdienė
       J.Puchova, J.Žibūdienė   18:21  21:15  25:23 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bilienė, T.Rakauskaitė    
    [76] 14:20    G.Gečė, T.Urbonienė  
     G.Gečė, T.Urbonienė   21:14  21:9 [17']   5-a vieta
      [90] 15:10    G.Gečė, T.Urbonienė
     B.Baranauskaitė, L.Chomskytė     21:15  21:17 [18']
    [77] 14:20    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė  
     I.Bankauskienė, D.Lubė   22:20  21:16 [19']  
         
         
       J.Bilienė, T.Rakauskaitė   7-a vieta
      [91] 15:35   I.Bankauskienė, D.Lubė
       I.Bankauskienė, D.Lubė   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kazakauskaitė, E.Markelytė    
   J.Kazakauskaitė, E.Markelytė   ->    
    [63] 13:25    J.Kazakauskaitė, E.Markelytė  
   L.Valantiejienė, E.Šiušytė     12:21  21:18  21:18 [28']  
   L.Valantiejienė, E.Šiušytė    
    ->     9-a vieta
      [78] 14:45    M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė
        21:12  22:20 [17']
   D.Butvydaitė, I.Gudelytė    
   D.Butvydaitė, I.Gudelytė   ->    
    [64] 13:50    M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė  
   M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė     21:17  21:17 [17']  
   M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė    
    ->    
         
       L.Valantiejienė, E.Šiušytė   11-a vieta
      [79] 14:45    L.Valantiejienė, E.Šiušytė
       D.Butvydaitė, I.Gudelytė   21:18  21:10 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.