Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E), Data: 2021-04-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24  
 1  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 32       ->        
  [6] 10:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 17  Tadas Staniulis 
 Kotryna Remeikaitė 
    21:14  23:21 [18']      
[1] 10:00    R.Bilius, J.Bilienė        
 16  Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  21:17  21:19 [12']        
    [15] 10:25    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9  Salvijus Stravinskas 
 Toma Rakauskaitė 
      21:10  21:14 [17']    
 S.Stravinskas, T.Rakauskaitė        
 24       ->        
  [7] 10:00    S.Stravinskas, T.Rakauskaitė      
 25         21:13  22:24  22:20 [33']      
 A.Nareika, J.Vadeikienė        
 8  Artūras Nareika 
 Judita Vadeikienė 
  ->        
      [25] 11:15    A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5  Darius Likas 
 Aurelija Pakšytė 
        21:13  21:8 [16']  
 D.Likas, A.Pakšytė        
 28       ->        
  [8] 10:25    M.Atkočaitis, D.Lubė      
 21  Aidas Urbonas 
 Inga Bankauskienė 
    21:14  19:21  22:20 [28']      
[2] 10:00    M.Atkočaitis, D.Lubė        
 12  Martynas Atkočaitis 
 Diana Lubė 
  21:11  21:16 [16']        
    [16] 10:50    M.Atkočaitis, D.Lubė    
 13  Tadas Ivanauskas 
 Tanita Urbonienė 
      13:21  24:22  21:19 [29']    
[3] 10:00    M.Brazauskas, J.Puchova        
 20  Marius Brazauskas 
 Jelena Puchova 
  21:10  21:18 [16']        
  [9] 10:25    P.Gečas, G.Gečė      
 29         21:10  21:18 [16']      
 P.Gečas, G.Gečė        
 4  Pranciškus Gečas 
 Gintarė Gečė 
  ->         1-a vieta
        [35] 11:40    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3  Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
          21:19  10:21  21:13 [30']
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė        
 30       ->        
  [10] 10:25    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 19  Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
    21:12  21:14 [18']      
[4] 10:00    G.Miestauskas, D.Butvydaitė        
 14  Giedrius Miestauskas 
 Dovilė Butvydaitė 
  23:21  20:22  22:20 [33']        
    [17] 10:50    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 11  Julius Masaitis 
 Rugilė Gečaitė 
      21:12  21:9 [15']    
 J.Masaitis, R.Gečaitė        
 22       ->        
  [11] 10:25    E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė      
 27         21:17  21:11 [15']      
 E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė        
 6  Evaldas Čižinauskas 
 Justė Kazakauskaitė 
  ->        
      [26] 11:15    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė  
 7  Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
        13:21  21:14  21:15 [33']  
 S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė        
 26       ->        
  [12] 10:25    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 23         21:16  14:21  21:19 [29']      
 M.Povilaitis, I.Gudelytė        
 10  Martynas Povilaitis 
 Indrė Gudelytė 
  ->        
    [18] 10:50    K.Šemeta, A.Balazaitė    
 15  Linas Zavadskis 
 Lorena Valantiejienė 
      21:15  21:7 [17']    
[5] 10:00    T.Lukoševičius, B.Rakštytė        
 18  Tomas Lukoševičius 
 Beata Rakštytė 
  8:21  21:18  21:17 [26']      M.Atkočaitis, D.Lubė   3-a vieta
  [13] 10:25   K.Šemeta, A.Balazaitė   [36] 12:10    K.Šemeta, A.Balazaitė
 31         21:16  18:21  21:18 [30']    K.Šemeta, A.Balazaitė   21:16  21:18 [16']
 K.Šemeta, A.Balazaitė        
 2  Karolis Šemeta 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Stravinskas, T.Rakauskaitė    
      [27] 11:15    P.Gečas, G.Gečė  
       P.Gečas, G.Gečė   14:21  22:20  21:15 [28']   5-a vieta
        [37] 12:10    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė
       E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė     22:20  21:13 [20']
      [28] 11:15    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė  
       S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   15:21  21:18  21:14 [18']  
           
           
         S.Stravinskas, T.Rakauskaitė   7-a vieta
        [38] 12:10    S.Stravinskas, T.Rakauskaitė
         E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   21:19  21:23  21:16 [31']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Bilius, J.Bilienė      
    [19] 10:50    R.Bilius, J.Bilienė    
     A.Nareika, J.Vadeikienė   22:20  21:16 [23']    
      [29] 11:40    R.Bilius, J.Bilienė  
     D.Likas, A.Pakšytė     21:12  21:23  21:16 [26']  
    [20] 10:50    D.Likas, A.Pakšytė    
     M.Brazauskas, J.Puchova   21:10  21:15 [16']     9-a vieta
        [39] 12:10    R.Bilius, J.Bilienė
     G.Miestauskas, D.Butvydaitė       21:18  21:15 [18']
    [21] 10:50    J.Masaitis, R.Gečaitė    
     J.Masaitis, R.Gečaitė   21:12  21:9 [14']    
      [30] 11:40    J.Masaitis, R.Gečaitė  
     M.Povilaitis, I.Gudelytė     21:17  21:16 [16']  
    [22] 10:50    T.Lukoševičius, B.Rakštytė    
     T.Lukoševičius, B.Rakštytė   15:21  21:7  21:15 [24']    
           
         D.Likas, A.Pakšytė   11-a vieta
        [40] 12:10    T.Lukoševičius, B.Rakštytė
         T.Lukoševičius, B.Rakštytė   21:13  22:20 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Nareika, J.Vadeikienė    
      [31] 11:40    A.Nareika, J.Vadeikienė  
       M.Brazauskas, J.Puchova   21:11  21:19 [17']   13-a vieta
        [41] 12:10    M.Povilaitis, I.Gudelytė
       G.Miestauskas, D.Butvydaitė     21:13  10:21  23:21 [22']
      [32] 11:40    M.Povilaitis, I.Gudelytė  
       M.Povilaitis, I.Gudelytė   21:16  21:13 [17']  
           
           
         M.Brazauskas, J.Puchova   15-a vieta
        [42] 12:10   G.Miestauskas, D.Butvydaitė
    Dėl 17-32 vietos      G.Miestauskas, D.Butvydaitė   19:21  21:19  21:19
         
   T.Staniulis, K.Remeikaitė      
   T.Staniulis, K.Remeikaitė   ->      
     T.Staniulis, K.Remeikaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [23] 11:15    A.Urbonas, I.Bankauskienė  
        21:7  21:15 [16']  
   A.Urbonas, I.Bankauskienė      
   A.Urbonas, I.Bankauskienė   ->      
    [14] 10:25    A.Urbonas, I.Bankauskienė    
   T.Ivanauskas, T.Urbonienė     21:18  21:12 [18']    
   T.Ivanauskas, T.Urbonienė      
    ->       17-a vieta
        [33] 11:40    L.Zavadskis, L.Valantiejienė
          21:10  17:21  21:13 [23']
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   ->      
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [24] 11:15    L.Zavadskis, L.Valantiejienė  
        21:7  21:14 [14']  
   .      
    ->      
     L.Zavadskis, L.Valantiejienė    
   L.Zavadskis, L.Valantiejienė     ->    
   L.Zavadskis, L.Valantiejienė      
    ->    T.Staniulis, K.Remeikaitė   19-a vieta
        [34] 11:40    T.Staniulis, K.Remeikaitė
         G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   22:20  21:0 [145']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       T.Ivanauskas, T.Urbonienė  
       T.Ivanauskas, T.Urbonienė   ->   21-a vieta
         T.Ivanauskas, T.Urbonienė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
         .
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         .
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.