Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E), Data: 2021-04-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24  
 1  Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Liutika, R.Vasilevskis      
 16       ->      
  [137] 18:10    V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis    
 9  Gražvydas Petrauskas 
 Remigijus Žukauskas 
    21:11  20:22  21:19 [29']    
[129] 17:45    V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis      
 8  Valdemaras Ragaliauskas 
 Povilas Marčiukaitis 
  21:13  21:19 [17']      
    [147] 19:05    R.Januševičius, A.Gražys  
 5  Dainius Mitrulevičius 
 Žygimantas Slavickas 
      25:23  21:15 [21']  
[130] 17:45    D.Mitrulevičius, Ž.Slavickas      
 12  Mantas Šiupinys 
 Egidijus Serdikevičius 
  21:7  21:10 [14']      
  [138] 18:10    R.Januševičius, A.Gražys    
 13  Robertas Januševičius 
 Algirdas Gražys 
    21:12  21:17 [19']    
[131] 17:45    R.Januševičius, A.Gražys      
 4  Kęstutis Kučinskas 
 Laurynas Urniežius 
  21:18  22:20 [23']       1-a vieta
      [156] 19:30    R.Januševičius, A.Gražys
 3  Laurynas Mitrulevičius 
 Žilvinas Rėklaitis 
        21:10  21:23  21:14 [31']
[132] 17:45   L.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis      
 14  Justas Čekavičius 
 Eimantas Liaudanskas 
  ->      
  [139] 18:40    M.Krisiukas, M.Pacevičius    
 11  Gediminas Ausiukevičius 
 Martynas Puodžiukas 
    14:21  21:15  21:15 [29']    
[133] 18:10   M.Krisiukas, M.Pacevičius      
 6  Martynas Krisiukas 
 Mindaugas Pacevičius 
  21:18  21:13 [24']      
    [148] 19:05    M.Krisiukas, M.Pacevičius  
 7  Darius Širmenis 
 Alius Koroliovas 
      21:14  12:21  21:18 [29']  
[133] 18:10    A.Murnikovas, D.Navikas      
 10  Arminas Murnikovas 
 Darius Navikas 
  21:5  21:19 [17']      
  [140] 18:40    A.Kapalinskas, K.Kaušinis    
 15  Audrius Kapalinskas 
 Kostas Kaušinis 
    21:13  21:15 [18']    
[134] 18:10    A.Kapalinskas, K.Kaušinis      
 2  Dainius Kecorius 
 Augustinas Stankevičius 
  21:11  21:12 [17']    V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis   3-a vieta
      [157] 19:30    V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis
       A.Kapalinskas, K.Kaušinis   21:19  18:21  21:14 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Liutika, R.Vasilevskis    
    [149] 19:05    V.Liutika, R.Vasilevskis  
     D.Mitrulevičius, Ž.Slavickas   22:20  12:21  21:17 [36']   5-a vieta
      [158] 19:30    V.Liutika, R.Vasilevskis
     L.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis     21:9  21:17 [16']
    [150] 19:05    L.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis  
     A.Murnikovas, D.Navikas   23:21  21:17 [20']  
         
         
       D.Mitrulevičius, Ž.Slavickas   7-a vieta
      [159] 19:30    A.Murnikovas, D.Navikas
       A.Murnikovas, D.Navikas   21:18  25:23 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Petrauskas, R.Žukauskas    
   G.Petrauskas, R.Žukauskas   ->    
    [151] 19:05    K.Kučinskas, L.Urniežius  
   M.Šiupinys, E.Serdikevičius     21:13  21:16 [17']  
  [141] 18:40    K.Kučinskas, L.Urniežius    
   K.Kučinskas, L.Urniežius   21:14  21:19 [17']     9-a vieta
      [160] 19:55    K.Kučinskas, L.Urniežius
   J.Čekavičius, E.Liaudanskas       21:19  21:23  21:16 [35']
  [142] 18:40   G.Ausiukevičius, M.Puodžiukas    
   G.Ausiukevičius, M.Puodžiukas   21:0 [8']    
    [152] 19:05    G.Ausiukevičius, M.Puodžiukas  
   D.Širmenis, A.Koroliovas     21:19  17:21  21:13 [31']  
  [143] 18:40    D.Kecorius, A.Stankevičius    
   D.Kecorius, A.Stankevičius   17:21  21:16  21:16 [36']    
         
       G.Petrauskas, R.Žukauskas   11-a vieta
      [161] 19:55    D.Kecorius, A.Stankevičius
       D.Kecorius, A.Stankevičius   21:17  21:16 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Šiupinys, E.Serdikevičius  
     M.Šiupinys, E.Serdikevičius   ->   13-a vieta
      [162] 19:55    D.Širmenis, A.Koroliovas
     J.Čekavičius, E.Liaudanskas     22:20  21:17 [20']
    [153] 19:30   D.Širmenis, A.Koroliovas  
     D.Širmenis, A.Koroliovas   21:0 [9']  
         
         
        15-a vieta
       J.Čekavičius, E.Liaudanskas
       J.Čekavičius, E.Liaudanskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.