Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-06-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-06-26 2021-06-26 2021-06-26 2021-06-26  
 1   Javed Iqbal 
 Andrius Mockus 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Iqbal, A.Mockus      
 16       ->      
  [19] 10:40   J.Iqbal, A.Mockus    
 9  Dainius Mitrulevičius 
 Gražvydas Petrauskas 
    21:11  17:21  21:14 [32']    
[3] 10:00   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas      
 8  Aleksėj Borisenko 
 Donatas Ferensas 
  17:21  21:17  21:14 [45']      
    [38] 11:40   J.Iqbal, A.Mockus  
 5  Dainius Kecorius 
 Augustinas Stankevičius 
      21:7  17:21  21:12 [31']  
[4] 10:00   D.Kecorius, A.Stankevičius      
 12  Andrius Mikelionis 
 Liucijus Vaidas Vilkišius 
  21:12  21:15 [32']      
  [20] 10:40   V.Liutika, R.Vasilevskis    
 13  Aivaras Ūzas 
 Remigijus Žukauskas 
    18:21  21:13  21:18 [40']    
[5] 10:00   V.Liutika, R.Vasilevskis      
 4  Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  21:15  21:9 [26']       1-a vieta
      [59] 12:50   J.Iqbal, A.Mockus
 3  Arūnas Liočas 
 Saulius Venslovas 
        21:10  22:20 [21']
 A.Liočas, S.Venslovas      
 14       ->      
  [21] 10:40   A.Januška, I.Lukoševičius    
 11  Algimantas Plytnikas 
 Rapolas Vedrickas 
    21:19  21:8 [21']    
[6] 10:00   A.Januška, I.Lukoševičius      
 6  Arnas Januška 
 Ignas Lukoševičius 
  21:17  21:16 [29']      
    [39] 11:40   S.Kubiliūnas, E.Peleckis  
 7  Ąžuolas Galiauskas 
 Vidmantas Galiauskas 
      21:19  15:21  21:16 [34']  
[7] 10:00   A.Šadbaras, T.Tenikaitis      
 10  Audrius Šadbaras 
 Tomas Tenikaitis 
  21:12  21:7 [48']      
  [22] 10:50   S.Kubiliūnas, E.Peleckis    
 15         21:18  24:22 [32']    
 S.Kubiliūnas, E.Peleckis      
 2  Stasys Kubiliūnas 
 Egidijus Peleckis 
  ->    V.Liutika, R.Vasilevskis   3-a vieta
      [60] 12:50   A.Januška, I.Lukoševičius
       A.Januška, I.Lukoševičius   21:19  21:10 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Mitrulevičius, G.Petrauskas    
    [40] 11:50   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas  
     D.Kecorius, A.Stankevičius   21:14  21:14 [33']   5-a vieta
      [61] 13:00   A.Šadbaras, T.Tenikaitis
     A.Liočas, S.Venslovas     21:15  21:8 [21']
    [41] 11:50   A.Šadbaras, T.Tenikaitis  
     A.Šadbaras, T.Tenikaitis   21:14  21:13 [26']  
         
         
       D.Kecorius, A.Stankevičius   7-a vieta
      [62] 13:00   A.Liočas, S.Venslovas
       A.Liočas, S.Venslovas   21:8  21:11 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Borisenko, D.Ferensas    
   A.Borisenko, D.Ferensas   ->    
    [42] 11:50   A.Mikelionis, L.Vilkišius  
   A.Mikelionis, L.Vilkišius     21:17  15:21  21:17 [34']  
  [23] 10:50   A.Mikelionis, L.Vilkišius    
   A.Ūzas, R.Žukauskas   16:21  22:20  21:14 [40']     9-a vieta
      [63] 13:00   A.Mikelionis, L.Vilkišius
        21:13  21:18 [38']
   A.Plytnikas, R.Vedrickas    
   A.Plytnikas, R.Vedrickas   ->    
    [43] 12:00   Ą.Galiauskas, V.Galiauskas  
   Ą.Galiauskas, V.Galiauskas     22:24  21:19  22:20 [39']  
   Ą.Galiauskas, V.Galiauskas    
    ->    
         
       A.Borisenko, D.Ferensas   11-a vieta
      [64] 13:10   A.Borisenko, D.Ferensas
       A.Plytnikas, R.Vedrickas   21:16  21:17 [36']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Ūzas, R.Žukauskas  
     A.Ūzas, R.Žukauskas   ->   13-a vieta
       A.Ūzas, R.Žukauskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.