Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-06-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-06-26 2021-06-26 2021-06-26 2021-06-26  
 1  Egidijus Peleckis 
 Diana Valantinaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, D.Valantinaitė      
 16       ->      
  [94] 14:50   E.Peleckis, D.Valantinaitė    
 9  Ričardas Vasilevskis 
 Odeta Albrektaitė 
    21:13  21:11 [21']    
[78] 13:50   A.Liočas, V.Slušnienė      
 8  Arūnas Liočas 
 Violeta Slušnienė 
  21:14  21:10 [23']      
    [114] 15:50   A.Šadbaras, R.Staupelienė  
 5  Audrius Šadbaras 
 Renata Staupelienė 
      21:12  21:23  21:8 [33']  
[79] 14:00   A.Šadbaras, R.Staupelienė      
 12  Tomas Tenikaitis 
 Živilė Žymantaitė 
  21:13  21:8 [22']      
  [93] 14:40   A.Šadbaras, R.Staupelienė    
 13         21:14  21:19 [24']    
 D.Ferensas, R.Džervė      
 4  Donatas Ferensas 
 Rasa Džervė 
  ->       1-a vieta
      [134] 17:00   A.Januška, I.Januškienė
 3  Vidmantas Galiauskas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
        21:17  21:14 [23']
 V.Galiauskas, E.Grigeliūnienė      
 14       ->      
  [95] 14:50   A.Januška, I.Januškienė    
 11  Arnas Januška 
 Ieva Januškienė 
    21:16  21:9 [23']    
[80] 14:00   A.Januška, I.Januškienė      
 6  Stasys Kubiliūnas 
 Diana Darbutienė 
  16:21  21:15  21:15 [46']      
    [115] 16:00   A.Januška, I.Januškienė  
 7  Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
      17:21  21:14  21:18 [34']  
[81] 14:00   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 10  Vytautas Liutika 
 Eglė Kaminskaitė 
  21:11  21:11 [21']      
  [96] 14:50   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
 15         21:5  21:14 [15']    
 A.Borisenko, I.Vaicekauskienė      
 2  Aleksėj Borisenko 
 Inga Vaicekauskienė 
  ->    E.Peleckis, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [135] 17:00   E.Peleckis, D.Valantinaitė
       A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   21:16  14:21  21:12 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Liočas, V.Slušnienė    
    [116] 16:00   D.Ferensas, R.Džervė  
     D.Ferensas, R.Džervė   21:13  21:19 [25']   5-a vieta
      [136] 17:10   D.Ferensas, R.Džervė
     V.Galiauskas, E.Grigeliūnienė     21:14  21:13 [20']
    [117] 16:00   V.Galiauskas, E.Grigeliūnienė  
     A.Borisenko, I.Vaicekauskienė   21:12  14:21  22:20 [32']  
         
         
       A.Liočas, V.Slušnienė   7-a vieta
      [137] 17:10   A.Liočas, V.Slušnienė
       A.Borisenko, I.Vaicekauskienė   21:15  24:22 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vasilevskis, O.Albrektaitė    
   R.Vasilevskis, O.Albrektaitė   ->    
    [97] 15:00   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė  
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė     25:23  21:18 [28']  
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė    
    ->     9-a vieta
      [118] 16:10   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė
        21:11  21:9 [21']
   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė    
   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė   ->    
    [98] 15:00   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė  
   V.Liutika, E.Kaminskaitė     21:12  21:11 [21']  
   V.Liutika, E.Kaminskaitė    
    ->    
         
       R.Vasilevskis, O.Albrektaitė   11-a vieta
      [119] 16:10   R.Vasilevskis, O.Albrektaitė
       V.Liutika, E.Kaminskaitė   21:16  22:20 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.