Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-08-21, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21  
 1  Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
  Dėl 1-8 vietos      
[47] 12:25   R.Grytė, T.Jarutis      
 16  Egidijus Serdikevičius 
 Mantas Šiupinys 
  21:5  21:9 [16']      
  [60] 13:15   R.Grytė, T.Jarutis    
 9  Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
    21:17  21:15 [29']    
[48] 12:25   G.Klavinš, U.Lazdinš      
 8   Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
  21:19  21:17 [37']      
    [78] 14:05   R.Grytė, T.Jarutis  
 5  Romutis Juodsnukis 
 Žilvinas Rėklaitis 
      21:18  21:15 [22']  
[41] 12:00   A.Murnikovas, D.Navikas      
 12  Arminas Murnikovas 
 Darius Navikas 
  21:19  21:8 [29']      
  [61] 13:15   A.Borisenko, I.Lukoševičius    
 13  Algirdas Gražys 
 Žygimantas Slavickas 
    30:29  21:10 [28']    
[42] 12:00   A.Borisenko, I.Lukoševičius      
 4  Aleksėj Borisenko 
 Ignas Lukoševičius 
  21:12  21:15 [28']       1-a vieta
      [92] 14:55   A.Šadbaras, V.Trumpaitis
 3  Egidijus Peleckis 
 Stasys Kubiliūnas 
        21:16  15:21  21:15 [37']
[49] 12:25   E.Peleckis, S.Kubiliūnas      
 14  Algimantas Plytnikas 
 Rapolas Vedrickas 
  21:19  21:14 [29']      
  [62] 13:15   E.Peleckis, S.Kubiliūnas    
 11  Žydrūnas Benaitis 
 Dainius Kecorius 
    21:18  21:18 [25']    
[50] 12:25   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas      
 6  Dainius Mitrulevičius 
 Gražvydas Petrauskas 
  17:21  21:12  21:19 [55']      
    [79] 14:05   A.Šadbaras, V.Trumpaitis  
 7  Ričardas Liutkus 
 Ričardas Vasilevskis 
      21:14  21:11 [22']  
[51] 12:25   A.Šadbaras, V.Trumpaitis      
 10  Audrius Šadbaras 
 Vaidas Trumpaitis 
  14:21  21:10  21:16 [34']      
  [63] 13:15   A.Šadbaras, V.Trumpaitis    
 15  Kęstutis Povilonis 
 Lukas Žagelis 
    21:7  21:15 [23']    
[52] 12:25   K.Povilonis, L.Žagelis      
 2  Darius Jurgilas 
 Edmundas Petrošius 
  21:17  21:16 [23']    A.Borisenko, I.Lukoševičius   3-a vieta
      [93] 14:55   A.Borisenko, I.Lukoševičius
       E.Peleckis, S.Kubiliūnas   21:16  22:20 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Klavinš, U.Lazdinš    
    [80] 14:05   G.Klavinš, U.Lazdinš  
     A.Murnikovas, D.Navikas   20:22  21:19  21:19 [47']   5-a vieta
      [94] 14:55   K.Povilonis, L.Žagelis
     D.Mitrulevičius, G.Petrauskas     21:11  21:15 [31']
    [81] 14:05   K.Povilonis, L.Žagelis  
     K.Povilonis, L.Žagelis   21:19  21:15 [27']  
         
         
       A.Murnikovas, D.Navikas   7-a vieta
      [95] 14:55   A.Murnikovas, D.Navikas
       D.Mitrulevičius, G.Petrauskas   21:15  16:21  21:16 [40']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys      
  [64] 13:15   D.Paulauskas, P.Žostautas    
   D.Paulauskas, P.Žostautas   21:18  17:21  21:17 [41']    
    [82] 14:05   D.Paulauskas, P.Žostautas  
   R.Juodsnukis, Ž.Rėklaitis     20:22  21:14  21:17 [40']  
  [65] 13:15   R.Juodsnukis, Ž.Rėklaitis    
   A.Gražys, Ž.Slavickas   21:18  17:21  21:11 [38']     9-a vieta
      [96] 14:55   Ž.Benaitis, D.Kecorius
   A.Plytnikas, R.Vedrickas       25:23  21:16 [40']
  [66] 13:15   Ž.Benaitis, D.Kecorius    
   Ž.Benaitis, D.Kecorius   21:14  24:22 [30']    
    [83] 14:05   Ž.Benaitis, D.Kecorius  
   R.Liutkus, R.Vasilevskis     21:13  21:13 [26']  
  [67] 13:15   R.Liutkus, R.Vasilevskis    
   D.Jurgilas, E.Petrošius   21:18  14:21  21:19 [37']    
         
       R.Juodsnukis, Ž.Rėklaitis   11-a vieta
      [97] 14:55   R.Juodsnukis, Ž.Rėklaitis
       R.Liutkus, R.Vasilevskis   21:19  21:11 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Serdikevičius, M.Šiupinys    
    [84] 14:05   A.Gražys, Ž.Slavickas  
     A.Gražys, Ž.Slavickas   23:21  22:20 [29']   13-a vieta
      [98] 14:55   D.Jurgilas, E.Petrošius
     A.Plytnikas, R.Vedrickas     21:14  20:22  21:13 [43']
    [85] 14:05   D.Jurgilas, E.Petrošius  
     D.Jurgilas, E.Petrošius   21:18  21:10 [25']  
         
         
       E.Serdikevičius, M.Šiupinys   15-a vieta
      [99] 14:55   A.Plytnikas, R.Vedrickas
       A.Plytnikas, R.Vedrickas   21:10  21:16 [25']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.