Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior, Data: 2021-11-03, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-03 2021-11-03 2021-11-03  
 1   Danielius Beržanskis    Dėl 1-16 vietos        
 D.Beržanskis        
 32       ->        
  [27] 16:50    D.Beržanskis      
 17   Archie Bult      21:9  21:13 [22']      
[3] 13:00    A.Bult        
 16   Ąžuolas Barkauskas    21:10  21:12 [25']        
    [33] 18:00    A.Lindkvist    
 9   Domas Pakšys        21:14  21:14 [22']    
[4] 13:00    R.Pipunic        
 24   Roko Pipunic    21:13  21:7 [19']        
  [28] 16:50    A.Lindkvist      
 25   Rapolas Grigaliūnas      21:11  21:9 [19']      
[1] 13:00    A.Lindkvist        
 8   Andreas Jakob Lindkvist    21:9  21:10 [17']        
      [55]    C.Fouyn  
 5   Yaro Van Delsen          21:9  21:15 [26']  
 Y.Van Delsen        
 28       ->        
  [29] 17:00    C.Fouyn      
 21   Charles Fouyn      21:13  18:21  21:16 [46']      
[5] 13:20    C.Fouyn        
 12   Augustas Valatka    21:6  21:3 [17']        
    [34] 18:00    C.Fouyn    
 13   Alessandro Gozzini        16:21  21:16  21:12 [50']    
[10] 13:50   A.Gozzini        
 20   Rokas Lesinskas    ->        
  [30] 17:00    A.Gozzini      
 29   Dominik Tankevič      21:4  21:12 [18']      
[8] 13:30    H.Stagge        
 4   Hendrik Stagge    21:12  21:15 [19']         1-a vieta
        [61]    L.Zhou
 3   Ivor Zekan            21:17  21:15 [28']
[6] 13:20   I.Zekan        
 30   Markas Gedrimas    ->        
  [26] 16:30    V.Bagdanavičius      
 19   Vytautas Šukys      20:22  22:20  21:18 [43']      
[11] 14:00    V.Bagdanavičius        
 14   Vilius Bagdanavičius    21:9  21:8 [16']        
    [35] 18:20    I.Van Delsen    
 11   Wolf Hoebeke        21:16  21:15 [28']    
[12] 14:00    W.Hoebeke        
 22   Simas Novikas    21:13  21:16 [17']        
  [21] 15:30    I.Van Delsen      
 27         21:18  21:11 [24']      
 I.Van Delsen        
 6   Iljo Van Delsen    ->        
      [50]    L.Zhou  
 7   Dorian Florin Tihi          21:19  22:20 [32']  
[2] 13:00    D.Tihi        
 26   Matas Mackevičius    21:15  21:18 [23']        
  [25] 16:30    D.Tihi      
 23   Simas Skurdauskas      21:13  21:19 [22']      
[9] 13:50    S.Skurdauskas        
 10   Dominykas Gabriūnas    19:21  24:22  26:24 [47']        
    [36] 18:20    L.Zhou    
 15   Charlie Driver        21:13  21:8 [20']    
[7] 13:30    C.Driver        
 18   Mantas Šatkauskas    24:22  16:21  21:17 [37']      A.Lindkvist   3-a vieta
  [24] 16:30    L.Zhou  
 31         21:19  21:17 [22']    I.Van Delsen   ->
 L.Zhou        
 2   Luca Zhou    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Beržanskis    
       
       A.Gozzini   ->   5-a vieta
       
       V.Bagdanavičius     ->
       
       D.Tihi   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Bult      
       
     R.Pipunic   ->    
       
     Y.Van Delsen     ->  
       
     H.Stagge   ->     9-a vieta
       
     I.Zekan       ->
       
     W.Hoebeke   ->    
       
     S.Skurdauskas     ->  
       
     C.Driver   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   Ą.Barkauskas   ->      
       
   D.Pakšys     ->    
       
   R.Grigaliūnas   ->      
       
        ->  
       
   A.Valatka   ->      
       
   R.Lesinskas     ->    
       
   D.Tankevič   ->       17-a vieta
       
   M.Gedrimas         ->
       
   V.Šukys   ->      
       
   S.Novikas     ->    
       
    ->      
       
   M.Mackevičius       ->  
       
   D.Gabriūnas   ->      
       
   M.Šatkauskas     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.