Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2008-04-12, Vieta: Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės g. 27a  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
[1]  T.Liorančas        
 32       ->        
  [25]  T.Liorančas      
 17  Paulius Ivanauskas      21:13  21:7 [18']      
[2]  P.Ivanauskas        
 16  Rimvydas Benetis    21:7  21:14 [15']        
    [49]  T.Liorančas    
 9  Edgaras Gusarovas        21:11  21:4 [18']    
[3]  E.Gusarovas        
 24       ->        
  [26]  K.Kalninš      
 25         21:11  21:10 [17']      
[4]  K.Kalninš        
 8   Kristaps Kalninš    ->        
       T.Liorančas  
 5   Edgars Strads          21:8  21:8 [23']  
[5]  E.Strads        
 28       ->        
  [27]  E.Strads      
 21         21:6  21:7 [18']      
[6]  M.Gaidjurgis        
 12  Martynas Gaidjurgis    ->        
    [50]  E.Strads    
 13  Ernestas Žalandauskas        21:10  18:21  21:16 [30']    
[7]  E.Žalandauskas        
 20       ->        
  [28]  N.Bičkovas      
 29         21:6  21:2 [13']      
[8]  N.Bičkovas        
 4  Nedas Bičkovas    ->         1-a vieta
         T.Liorančas
 3  Laurynas Sparnauskis            23:21  21:19 [27']
[9]  L.Sparnauskis        
 30       ->        
  [29]  L.Sparnauskis      
 19  Karolis Reimeris      21:5  21:8      
[10]  D.Katauskas        
 14  Dovydas Katauskas    21:9  21:3 [12']        
    [51]  L.Sparnauskis    
 11  Andrius Partaukas        21:15  10:21  21:15 [32']    
[11]  A.Partaukas        
 22       ->        
  [30]  P.Bartušis      
 27         21:5  21:11 [12']      
[12]  P.Bartušis        
 6  Petras Bartušis    ->        
       L.Rimkus  
 7  Deividas Dzenys          21:12  21:10 [23']  
[13]  D.Dzenys        
 26       ->        
  [31]  L.Kavaliauskas      
 23         21:15  21:19 [30']      
[14]  L.Kavaliauskas        
 10  Lukas Kavaliauskas    ->        
    [52]  L.Rimkus    
 15  Justas Pupius        21:5  21:4 [18']    
[15]  J.Pupius        
 18  Titas Kvederys    21:11  21:6 [13']      E.Strads   3-a vieta
  [32]  L.Rimkus    L.Sparnauskis
 31         21:1  21:2 [14']    L.Sparnauskis   21:11  21:13 [22']
[16]  L.Rimkus        
 2  Lukas Rimkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Kalninš    
       N.Bičkovas  
       N.Bičkovas   21:10  21:13 [19']   5-a vieta
         N.Bičkovas
       P.Bartušis     21:11  21:9 [18']
       P.Bartušis  
       L.Kavaliauskas   21:10  21:18 [20']  
           
           
         K.Kalninš   7-a vieta
         K.Kalninš
         L.Kavaliauskas   19:21  21:9  21:13 [40']
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Ivanauskas      
    [53]  P.Ivanauskas    
     E.Gusarovas   21:10  21:17 [21']    
       P.Ivanauskas  
     M.Gaidjurgis     21:7  21:11 [17']  
    [54]  M.Gaidjurgis    
     E.Žalandauskas   18:21  21:11  21:9 [16']     9-a vieta
         P.Ivanauskas
     D.Katauskas       21:19  21:16 [21']
    [55]  A.Partaukas    
     A.Partaukas   16:21  21:10  21:6 [27']    
       D.Dzenys  
     D.Dzenys     21:12  21:19 [25']  
    [56]  D.Dzenys    
     J.Pupius   21:6  21:15 [18']    
           
         M.Gaidjurgis   11-a vieta
         A.Partaukas
         A.Partaukas   13:21  21:18  21:13 [30']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Gusarovas    
       E.Gusarovas  
       E.Žalandauskas   21:14  22:20 [23']   13-a vieta
         E.Gusarovas
       D.Katauskas     21:13  21:6 [20']
       D.Katauskas  
       J.Pupius   21:10  21:11 [16']  
           
           
         E.Žalandauskas   15-a vieta
         E.Žalandauskas
    Dėl 17-32 vietos      J.Pupius   18:21  21:18  21:17 [30']
         
  [33]  R.Benetis      
   R.Benetis   ->      
    [57]  R.Benetis    
      ->    
  [34]  .      
    ->      
       R.Benetis  
        ->  
  [35]  .      
    ->      
    [58]  .    
      ->    
  [36]  .      
    ->       17-a vieta
         R.Benetis
          21:5  21:18 [24']
  [37]  K.Reimeris      
   K.Reimeris   ->      
    [59]  K.Reimeris    
      ->    
  [38]  .      
    ->      
       K.Reimeris  
        21:10  21:11 [13']  
  [39]  .      
    ->      
    [60]  T.Kvederys    
   T.Kvederys     ->    
  [40]  T.Kvederys      
    ->     19-a vieta
         T.Kvederys
         T.Kvederys   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
    [61]    
      ->    
       
        ->  
    [62]    
      ->     25-a vieta
       
          ->
    [63]    
      ->    
       
        ->  
    [64]    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.