Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2008-04-12, Vieta: Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės g. 27a  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, A.Meirytė      
 16       ->      
   P.Bartušis, A.Meirytė    
 9  Lukas Genutis 
 Gintarė Gečaitė 
    21:5  21:8 [15']    
 I.Reznikas, D.Bortnikaitė      
 8  Ignas Reznikas 
 Dominyka Bortnikaitė 
  21:19  15:21  21:18      
     P.Bartušis, A.Meirytė  
 5  Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
      21:5  21:19 [14']  
 L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė      
 12   Kristaps Kalninš 
 Jekaterina Romanova 
  21:9  21:8      
   T.Liorančas, R.Ričkutė    
 13         21:16  21:10 [16']    
 T.Liorančas, R.Ričkutė      
 4  Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
  ->       1-a vieta
       P.Bartušis, A.Meirytė
 3  Martynas Atkočaitis 
 Anna Pušakova 
        21:18  21:8 [44']
 M.Atkočaitis, A.Pušakova      
 14       ->      
   M.Atkočaitis, A.Pušakova    
 11  Tomas Vaškevičius 
 Ieva Gaidė 
    21:19  21:12 [18']    
 L.Sparnauskis, A.Arnicane      
 6  Laurynas Sparnauskis 
 Amanda Arnicane 
  21:4  21:14      
     L.Rimkus, I.Pope  
 7   Edgars Strads 
 Ieva Eglite 
      21:11  21:10 [20']  
 E.Strads, I.Eglite      
 10  Gytis Bernotas 
 Monika Juškytė 
  21:18  29:27      
   L.Rimkus, I.Pope    
 15         21:7  21:1 [15']    
 L.Rimkus, I.Pope      
 2  Lukas Rimkus 
 Ieva Pope 
  ->    T.Liorančas, R.Ričkutė   3-a vieta
       T.Liorančas, R.Ričkutė
       M.Atkočaitis, A.Pušakova   21:12  21:16 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Reznikas, D.Bortnikaitė    
     L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė  
     L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė   21:15  21:11 [20']   5-a vieta
       L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė
     L.Sparnauskis, A.Arnicane     21:19  23:21 [28']
     L.Sparnauskis, A.Arnicane  
     E.Strads, I.Eglite   21:17  21:11 [19']  
         
         
       I.Reznikas, D.Bortnikaitė   7-a vieta
       I.Reznikas, D.Bortnikaitė
       E.Strads, I.Eglite   21:15  21:15 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Genutis, G.Gečaitė    
   L.Genutis, G.Gečaitė   ->    
     L.Genutis, G.Gečaitė  
   K.Kalninš, J.Romanova     21:17  21:13 [20']  
   K.Kalninš, J.Romanova    
    ->     9-a vieta
       L.Genutis, G.Gečaitė
        21:10  18:21  21:9 [22']
   T.Vaškevičius, I.Gaidė    
   T.Vaškevičius, I.Gaidė   ->    
     G.Bernotas, M.Juškytė  
   G.Bernotas, M.Juškytė     21:9  21:4 [19']  
   G.Bernotas, M.Juškytė    
    ->    
         
       K.Kalninš, J.Romanova   11-a vieta
       K.Kalninš, J.Romanova
       T.Vaškevičius, I.Gaidė   20:22  23:21  21:13 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 14:00
Kauno MEGA, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Latvia vs Lithuania (TBC)
2021-09-22 10:00 2021-09-22 20:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Žurnalistų badmintono turnyras
2021-09-18 13:00 2021-09-18 18:00
SEB arena, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.