Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25, Data: 2021-10-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09  
 1  Linas Supronas 
 Salvijus Stravinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
[108] 16:30   L.Supronas, S.Stravinskas      
 16  Gediminas Zaborskis 
 Audrius Šadbaras 
  21:11  21:17 [26']      
  [120] 17:20   L.Supronas, S.Stravinskas    
 9  Benediktas Kamantauskas 
 Rokas Barkauskas 
    21:12  21:13 [27']    
[109] 16:30   B.Kamantauskas, R.Barkauskas      
 8  Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
  21:12  21:23  21:13 [40']      
    [133] 18:10   A.Fedenko, D.Narvilas  
 5  Artūras Sirbikė 
 Tomas Tiškus 
      21:18  18:21  21:15 [44']  
[110] 16:30   A.Fedenko, D.Narvilas      
 12  Alfredas Fedenko 
 Donatas Narvilas 
  21:11  21:19 [32']      
  [121] 17:20   A.Fedenko, D.Narvilas    
 13  Gabrielius Vaičiulis 
 Stasys Kubiliūnas 
    8:21  21:14  21:17 [35']    
[111] 16:55   D.Genys, D.Gudavičius      
 4  Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
  21:13  21:7 [22']       1-a vieta
      [142] 19:00   G.Stasiulis, D.Razas
 3  Gediminas Fridricas 
 Mantas Palubinskas 
        21:17  21:18 [28']
[112] 16:55   G.Fridricas, M.Palubinskas      
 14  Laimonas Bečalis 
 Renaldas Šileris 
  14:21  21:11  21:12 [33']      
  [122] 17:20   G.Stasiulis, D.Razas    
 11  Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
    21:12  21:11 [21']    
[113] 16:55   G.Stasiulis, D.Razas      
 6  Giedrius Stasiulis 
 Dovydas Razas 
  21:8  21:10 [19']      
    [134] 18:10   G.Stasiulis, D.Razas  
 7  Ramūnas Bilius 
 Andrius Valantiejus 
      21:16  21:18 [29']  
[114] 16:55   P.Bartušis, R.Lesinskas      
 10  Povilas Bartušis 
 Rokas Lesinskas 
  21:13  21:9 [19']      
  [123] 17:45   P.Bartušis, R.Lesinskas    
 15  Ignas Vaivada 
 Vaidas Sutkaitis 
    21:18  21:14 [23']    
[115] 16:55   M.Mackevičius, S.Skurdauskas      
 2  Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
  21:17  13:21  21:18 [32']    L.Supronas, S.Stravinskas   3-a vieta
      [143] 19:00   P.Bartušis, R.Lesinskas
       P.Bartušis, R.Lesinskas   21:18  21:13 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Kamantauskas, R.Barkauskas    
    [135] 18:35   B.Kamantauskas, R.Barkauskas  
     D.Genys, D.Gudavičius   21:0   5-a vieta
     
     G.Fridricas, M.Palubinskas     ->
    [136] 18:35   M.Mackevičius, S.Skurdauskas  
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas   17:21  21:14  21:16 [34']  
         
         
       D.Genys, D.Gudavičius   7-a vieta
     
       G.Fridricas, M.Palubinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Zaborskis, A.Šadbaras      
  [124] 17:45   G.Zaborskis, A.Šadbaras    
   S.Januška, A.Slušnys   21:17  21:14 [24']    
    [137] 18:35   G.Zaborskis, A.Šadbaras  
   A.Sirbikė, T.Tiškus     21:16  21:19 [26']  
  [125] 17:45   A.Sirbikė, T.Tiškus    
   G.Vaičiulis, S.Kubiliūnas   16:21  22:20  21:16 [37']     9-a vieta
     
   L.Bečalis, R.Šileris       ->
  [126] 17:45   L.Bečalis, R.Šileris    
   M.Grytė, N.Tenikaitis   21:17  21:12 [22']    
    [138] 18:35   R.Bilius, A.Valantiejus  
   R.Bilius, A.Valantiejus     22:20  22:20 [30']  
  [127] 17:45   R.Bilius, A.Valantiejus    
   I.Vaivada, V.Sutkaitis   21:11  21:11 [22']    
         
       A.Sirbikė, T.Tiškus   11-a vieta
     
       L.Bečalis, R.Šileris   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     S.Januška, A.Slušnys    
     
     G.Vaičiulis, S.Kubiliūnas   ->   13-a vieta
     
     M.Grytė, N.Tenikaitis     ->
     
     I.Vaivada, V.Sutkaitis   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.