Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25, Data: 2021-10-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 32       ->        
  [45] 11:50   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 17  Rokas Krūminas 
 Urtė Mackevičiūtė 
    21:18  21:17 [25']      
[30] 11:00   R.Grytė, K.Šadbaraitė        
 16  Rokas Grytė 
 Karolina Šadbaraitė 
  21:12  21:12 [20']        
    [68] 13:30   M.Grytė, U.Tiškutė    
 9  Aurimas Kamantauskas 
 Jūratė Paškevičienė 
      21:13  21:12 [24']    
 A.Kamantauskas, J.Paškevičienė        
 24       ->        
  [46] 11:50   M.Grytė, U.Tiškutė      
 25         21:14  21:18 [24']      
 M.Grytė, U.Tiškutė        
 8  Mykolas Grytė 
 Ugnė Tiškutė 
  ->        
      [88] 14:45   M.Grytė, U.Tiškutė  
 5  Laimonas Bečalis 
 Ingrida Savickienė 
        24:22  21:16 [27']  
 L.Bečalis, I.Savickienė        
 28       ->        
  [47] 11:50   L.Bečalis, I.Savickienė      
 21  Mantas Šiupinys 
 Aušra Šiupiniene 
    13:21  21:13  21:18 [32']      
[31] 11:00   V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė        
 12  Vaidas Trumpaitis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:7  21:12 [19']        
    [69] 13:30   L.Bečalis, I.Savickienė    
 13  Mantas Varnelis 
 Aina Ralytė 
      21:18  21:6 [22']    
[32] 11:00   M.Varnelis, A.Ralytė        
 20  Martynas Sipavičius 
 Sandra Bikutė 
  21:8  18:21  21:15 [31']        
  [48] 11:50   M.Varnelis, A.Ralytė      
 29         21:19  21:17 [25']      
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 4  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->         1-a vieta
        [101] 15:35   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
 3  Tadas Jarutis 
 Renata Staupelienė 
          21:14  18:21  21:13 [32']
 T.Jarutis, R.Staupelienė        
 30       ->        
  [49] 12:15   B.Kamantauskas, I.Paškevičiūtė      
 19  Vytautas Liutika 
 Lina Railienė 
    21:17  21:10 [23']      
[33] 11:00   B.Kamantauskas, I.Paškevičiūtė        
 14  Benediktas Kamantauskas 
 Ieva Paškevičiūtė 
  21:14  21:8 [27']        
    [70] 13:30   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 11  Artūras Pičiacha 
 Diana Darbutienė 
      21:18  21:14 [24']    
[34] 11:00   A.Pičiacha, D.Darbutienė        
 22  Egidijus Serdikevičius 
 Monika Peceliuniene 
  21:8  21:8 [18']        
  [50] 12:15   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 27         21:19  21:16 [21']      
 A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė        
 6  Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  ->        
      [89] 14:45   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
 7  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
        12:21  21:15  25:23 [32']  
 E.Peleckis, I.Peleckienė        
 26       ->        
  [51] 12:15   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 23  Džiugas Dragūnas 
 Monika Kaminskaitė 
    21:16  21:18 [22']      
[35] 11:00   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė        
 10  Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
  21:14  21:2 [17']        
    [71] 13:30   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 15  Stasys Kubiliūnas 
 Renata Stulgienė 
      21:18  21:13 [21']    
[36] 11:25   S.Kubiliūnas, R.Stulgienė        
 18  Tomas Tenikaitis 
 Živilė Žymantaitė 
  21:14  21:13 [23']      L.Bečalis, I.Savickienė   3-a vieta
  [52] 12:15   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   [102] 15:35   L.Bečalis, I.Savickienė
 31         21:16  21:15 [23']    A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   16:21  21:10  21:16 [32']
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė        
 2  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Krūminas, G.Krūminienė    
      [90] 14:45   K.Krūminas, G.Krūminienė  
       M.Varnelis, A.Ralytė   14:21  21:15  21:18 [29']   5-a vieta
       
       B.Kamantauskas, I.Paškevičiūtė     ->
      [91] 14:45   B.Kamantauskas, I.Paškevičiūtė  
       E.Peleckis, I.Peleckienė   13:21  21:11  21:12 [29']  
           
           
         M.Varnelis, A.Ralytė   7-a vieta
       
         E.Peleckis, I.Peleckienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Grytė, K.Šadbaraitė      
    [72] 13:30   A.Kamantauskas, J.Paškevičienė    
     A.Kamantauskas, J.Paškevičienė   12:21  21:17  21:15 [35']    
      [92] 15:10   A.Kamantauskas, J.Paškevičienė  
     V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė     19:21  21:11  21:17 [36']  
    [73] 13:30   V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė    
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:17  21:11 [22']     9-a vieta
       
     T.Jarutis, R.Staupelienė       ->
    [74] 13:55   A.Pičiacha, D.Darbutienė    
     A.Pičiacha, D.Darbutienė   21:11  21:16 [21']    
      [93] 15:10   A.Pičiacha, D.Darbutienė  
     M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     21:19  13:21  21:14 [32']  
    [75] 13:55   S.Kubiliūnas, R.Stulgienė    
     S.Kubiliūnas, R.Stulgienė   21:14  21:8 [19']    
           
         V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė   11-a vieta
       
         S.Kubiliūnas, R.Stulgienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Grytė, K.Šadbaraitė    
       
       E.Petrošius, V.Slušnienė   ->   13-a vieta
       
       T.Jarutis, R.Staupelienė     ->
       
       M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Krūminas, U.Mackevičiūtė      
   R.Krūminas, U.Mackevičiūtė   ->      
     R.Krūminas, U.Mackevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [76] 13:55   R.Krūminas, U.Mackevičiūtė  
        21:16  19:21  21:18 [35']  
   M.Šiupinys, A.Šiupiniene      
   M.Šiupinys, A.Šiupiniene   ->      
    [53] 12:15   M.Sipavičius, S.Bikutė    
   M.Sipavičius, S.Bikutė     21:9  25:23 [24']    
   M.Sipavičius, S.Bikutė      
    ->       17-a vieta
        [94] 15:10   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė
          21:15  23:21 [22']
   V.Liutika, L.Railienė      
   V.Liutika, L.Railienė   ->      
    [54] 12:15   V.Liutika, L.Railienė    
   E.Serdikevičius, M.Peceliuniene     21:10  21:14 [23']    
   E.Serdikevičius, M.Peceliuniene      
    ->      
      [77] 13:55   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė  
        21:16  21:19 [24']  
   D.Dragūnas, M.Kaminskaitė      
   D.Dragūnas, M.Kaminskaitė   ->      
    [55] 12:40   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė    
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė     21:14  20:22  21:13 [31']    
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė      
    ->    M.Sipavičius, S.Bikutė   19-a vieta
       
         V.Liutika, L.Railienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Šiupinys, A.Šiupiniene  
       M.Šiupinys, A.Šiupiniene   ->   21-a vieta
       
       E.Serdikevičius, M.Peceliuniene     ->
       
       D.Dragūnas, M.Kaminskaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.