Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 1 etapas), Data: 2021-05-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       6.4 
   4     1       3.2 
   8           11.2 
 Suaug B 
   4     1       1.8 
   4     1       1.4 
   8           6.4 
 Suaug C 
   4     1       0.7 
   8           1.4 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   01 d.  10:00  Suaug   MX    M.Dagilis  T.Urbonienė   16:21  15:21    Š.Bilius  D.Zhong   22  
 2   01 d.  10:00  Suaug   MX    P.Palubinskas  A.Pakšytė   23:21  21:15    K.Šemeta  U.Pūkaitė   20  
 3   01 d.  10:00  Suaug   MX    L.Vaškevičius  Ž.Šeškevičienė   9:21  21:11  21:18    V.Pratusevičius  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   29  
 4   01 d.  10:00  Suaug   MX    D.Pakšys  V.Tarusava   21:10  21:10    R.Kavaliauskas  J.Žibūdienė   17  
 5   01 d.  10:30  Suaug B   MX    E.Čižinauskas  D.Lubė   21:10  21:5    R.Galvanauskas  R.Bubulienė   13  
 6   01 d.  10:30  Suaug B   MX    M.Stankevičius  J.Puchova   23:21  21:15    M.Povilaitis  I.Gudelytė   19  
 7   01 d.  10:30  Suaug B   MX    J.Masaitis  R.Gečaitė   21:10  21:13    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   17  
 8   01 d.  10:30  Suaug B   MX    D.Narvilas  A.Stankutė   21:17  21:18    S.Stravinskas  T.Rakauskaitė   19  
 9   01 d.  11:00  Suaug   MX    Š.Bilius  D.Zhong   21:14  21:7    P.Palubinskas  A.Pakšytė   18  
 10   01 d.  11:00  Suaug   MX    L.Vaškevičius  Ž.Šeškevičienė   17:21  14:21    D.Pakšys  V.Tarusava   21  
 11   01 d.  11:00  Suaug   MX    M.Dagilis  T.Urbonienė   17:21  20:22    K.Šemeta  U.Pūkaitė   21  
 12   01 d.  11:00  Suaug   MX    V.Pratusevičius  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   9:21  12:21    R.Kavaliauskas  J.Žibūdienė   17  
 13   01 d.  11:30  Suaug B   MX    E.Čižinauskas  D.Lubė   21:11  21:10    M.Stankevičius  J.Puchova   15  
 14   01 d.  11:30  Suaug B   MX    J.Masaitis  R.Gečaitė   15:21  10:21    D.Narvilas  A.Stankutė   15  
 15   01 d.  11:30  Suaug B   MX    R.Galvanauskas  R.Bubulienė   10:21  18:21    M.Povilaitis  I.Gudelytė   16  
 16   01 d.  11:30  Suaug B   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   21:17  16:21  10:21    S.Stravinskas  T.Rakauskaitė   26  
 17   01 d.  12:00  Suaug   MX    Š.Bilius  D.Zhong   18:21  22:20  20:22    D.Pakšys  V.Tarusava   36  
 18   01 d.  12:00  Suaug   MX    P.Palubinskas  A.Pakšytė   21:15  21:12    L.Vaškevičius  Ž.Šeškevičienė   19  
 19   01 d.  12:00  Suaug   MX    K.Šemeta  U.Pūkaitė   15:21  21:17  21:16    R.Kavaliauskas  J.Žibūdienė   29  
 20   01 d.  12:00  Suaug   MX    M.Dagilis  T.Urbonienė   21:19  17:21  22:24    V.Pratusevičius  E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   34  
 21   01 d.  12:30  Suaug C   MX    J.Seniūnas  K.Kisieliūtė   17:21  21:12  21:7    T.Ivanauskas  V.Garbačenokaitė   26  
 22   01 d.  12:30  Suaug C   MX    M.Mažalskis  A.Baltrūnaitė   12:21  10:21    D.Gudavičius  D.Butvydaitė   14  
 23   01 d.  12:30  Suaug C   MX    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   21:7  21:9    R.Vasiliauskas  K.Rušaitė   15  
 24   01 d.  12:30  Suaug C   MX    A.Šadbaras  D.Dragūnaitė   21:13  21:17    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   14  
 25   01 d.  13:00  Suaug B   MX    E.Čižinauskas  D.Lubė   13:21  9:21    D.Narvilas  A.Stankutė   13  
 26   01 d.  13:00  Suaug B   MX    M.Stankevičius  J.Puchova   21:19  10:21  21:17    J.Masaitis  R.Gečaitė   27  
 27   01 d.  13:00  Suaug B   MX    M.Povilaitis  I.Gudelytė   15:21  22:24    S.Stravinskas  T.Rakauskaitė   19  
 28   01 d.  13:00  Suaug B   MX    R.Galvanauskas  R.Bubulienė   18:21  10:21    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   18  
 29   01 d.  13:30  Suaug   MD    A.Pakšytė  R.Gečaitė   21:18  22:20    V.Tarusava  D.Zhong   22  
 30   01 d.  13:30  Suaug   MD    J.Žibūdienė  J.Puchova   21:8  13:21  21:14    Ž.Šeškevičienė  D.Lubė   28  
 31   01 d.  13:30  Suaug   VD    V.Pratusevičius  K.Šemeta   21:19  20:22  21:12    D.Narvilas  R.Kavaliauskas   32  
 32   01 d.  13:30  Suaug   VD    S.Stravinskas  D.Gudavičius   17:21  15:21    L.Vaškevičius  E.Čižinauskas   23  
 33   01 d.  13:30  Suaug C   MX    J.Seniūnas  K.Kisieliūtė   16:21  18:21    D.Gudavičius  D.Butvydaitė   19  
 34   01 d.  13:30  Suaug C   MX    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   15:21  23:21  20:22    A.Šadbaras  D.Dragūnaitė   30  
 35   01 d.  14:00  Suaug C   MX    T.Ivanauskas  V.Garbačenokaitė   13:21  21:16  15:21    M.Mažalskis  A.Baltrūnaitė   25  
 36   01 d.  14:00  Suaug C   MX    R.Vasiliauskas  K.Rušaitė   21:15  12:21  16:21    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   25  
 37   01 d.  14:00  Suaug   MD    A.Pakšytė  R.Gečaitė   21:15  21:11    Ž.Šeškevičienė  D.Lubė   17  
 38   01 d.  14:00  Suaug   MD    J.Žibūdienė  J.Puchova   17:21  10:21    V.Tarusava  D.Zhong   17  
 39   01 d.  14:00  Suaug   VD    D.Pakšys  M.Dagilis   21:13  21:12    D.Narvilas  R.Kavaliauskas   15  
 40   01 d.  14:00  Suaug   VD    V.Pratusevičius  K.Šemeta   21:14  21:13    S.Stravinskas  D.Gudavičius   18  
 41   01 d.  14:30  Suaug C   MX    D.Gudavičius  D.Butvydaitė   18:21  21:16  18:21    A.Šadbaras  D.Dragūnaitė   29  
 42   01 d.  14:30  Suaug C   MX    J.Seniūnas  K.Kisieliūtė   21:17  21:14    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   16  
 43   01 d.  14:30  Suaug C   MX    M.Mažalskis  A.Baltrūnaitė   13:21  7:21    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   12  
 44   01 d.  14:30  Suaug C   MX    T.Ivanauskas  V.Garbačenokaitė   21:19  27:25    R.Vasiliauskas  K.Rušaitė   23  
 45   01 d.  14:30  Suaug B   VD    M.Stankevičius  J.Iqbal   21:18  21:19    J.Seniūnas  R.Ražanauskas   23  
 46   01 d.  14:30  Suaug B   VD    J.Masaitis  L.Fiodorovas   21:15  21:16    M.Povilaitis  T.Ivanauskas   20  
 47   01 d.  15:00  Suaug B   MD    R.Bubulienė  K.Kisieliūtė   21:8  21:17    K.Rušaitė  V.Garbačenokaitė   17  
 48   01 d.  15:00  Suaug B   MD    E.Savilovaitė Rimdžiuvienė  A.Stankutė   14:21  21:17  5:21    D.Dragūnaitė  D.Butvydaitė   26  
 49   01 d.  15:00  Suaug   MD    A.Pakšytė  R.Gečaitė   21:15  21:10    J.Žibūdienė  J.Puchova   16  
 50   01 d.  15:00  Suaug   MD    Ž.Šeškevičienė  D.Lubė   9:21  8:21    V.Tarusava  D.Zhong   14  
 51   01 d.  15:00  Suaug   VD    D.Pakšys  M.Dagilis   21:18  21:5    L.Vaškevičius  E.Čižinauskas   19  
 52   01 d.  15:00  Suaug   VD    S.Stravinskas  D.Gudavičius   14:21  15:21    D.Narvilas  R.Kavaliauskas   19  
 54   01 d.  15:30  Suaug B   MD    R.Bubulienė  K.Kisieliūtė   11:21  13:21    D.Dragūnaitė  D.Butvydaitė   15  
 55   01 d.  15:30  Suaug B   MD    E.Savilovaitė Rimdžiuvienė  A.Stankutė   21:17  15:21  21:8    K.Rušaitė  V.Garbačenokaitė   27  
 56   01 d.  15:30  Suaug B   VD    M.Stankevičius  J.Iqbal   15:21  10:21    M.Povilaitis  T.Ivanauskas   19  
 57   01 d.  15:30  Suaug B   VD    J.Masaitis  L.Fiodorovas   14:21  21:19  17:21    J.Seniūnas  R.Ražanauskas   30  
 58   01 d.  15:30  Suaug   VD    D.Pakšys  M.Dagilis   21:12  21:11    S.Stravinskas  D.Gudavičius   17  
 59   01 d.  16:30  Suaug   VD    V.Pratusevičius  K.Šemeta   15:21  21:16  23:25    L.Vaškevičius  E.Čižinauskas   34  
 61   01 d.  16:30  Suaug B   MD    R.Bubulienė  K.Kisieliūtė   18:21  22:20  21:19    E.Savilovaitė Rimdžiuvienė  A.Stankutė   39  
 62   01 d.  16:30  Suaug B   MD    D.Dragūnaitė  D.Butvydaitė   21:8  21:10    K.Rušaitė  V.Garbačenokaitė   14  
 63   01 d.  16:30  Suaug B   VD    M.Stankevičius  J.Iqbal   17:21  20:22    J.Masaitis  L.Fiodorovas   20  
 64   01 d.  16:30  Suaug B   VD    M.Povilaitis  T.Ivanauskas   20:22  24:26    J.Seniūnas  R.Ražanauskas   25  
 65   01 d.  17:00  Suaug   VD    D.Pakšys  M.Dagilis   21:11  21:10    V.Pratusevičius  K.Šemeta   16  
 66   01 d.  17:00  Suaug   VD    L.Vaškevičius  E.Čižinauskas   24:26  21:14  21:15    D.Narvilas  R.Kavaliauskas   39  
64 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.