Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv), Data: 2021-04-24, Vieta: Kauno MEGA, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24  
 1  Aivaras Kvedarauskas 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kvedarauskas, G.Mockutė      
 16       ->      
   A.Kvedarauskas, G.Mockutė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [23] 11:00   A.Kvedarauskas, G.Mockutė  
 5  Vilius Bagdanavičius 
 Samanta Golubickaitė 
      21:9  21:23  21:18 [47']  
 V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė      
 12       ->      
  [11] 10:25   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 13         21:19  16:21  21:19 [46']    
 E.Slušnys, V.Slušnienė      
 4  Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  ->       1-a vieta
      [34] 11:45   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė
 3  Evaldas Bradūnas 
 Monika Plytnikaitė 
        21:11  22:20 [38']
 E.Bradūnas, M.Plytnikaitė      
 14       ->      
  [12] 10:25   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė    
 11  Šarūnas Bilius 
 Danyu Zhong 
    21:19  18:21  21:14 [44']    
[1] 10:00   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė      
 6  Ignas Reznikas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  21:23  21:17  21:16 [39']      
    [24] 11:00   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė  
 7  Vilmantas Pratusevičius 
 Veranika Tarusava 
      21:10  21:16 [29']  
[2] 10:00   D.Tarachovskij, V.Movšovič      
 10  Daniel Tarachovskij 
 Vitalija Movšovič 
  21:18  14:21  21:19 [42']      
  [13] 10:25   D.Tarachovskij, V.Movšovič    
 15         15:21  21:16  21:12 [48']    
 M.Dagilis, G.Dapkuvienė      
 2  Mindaugas Dagilis 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->    E.Slušnys, V.Slušnienė   3-a vieta
      [35] 11:45   E.Slušnys, V.Slušnienė
       D.Tarachovskij, V.Movšovič   10:21  21:12  21:18 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė  
     V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė   ->   5-a vieta
      [36] 11:45   V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė
     E.Bradūnas, M.Plytnikaitė     21:9  19:21  21:8 [38']
    [25] 11:00   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė  
     M.Dagilis, G.Dapkuvienė   21:17  21:16 [24']  
         
         
        7-a vieta
       M.Dagilis, G.Dapkuvienė
       M.Dagilis, G.Dapkuvienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       Š.Bilius, D.Zhong
        ->
   Š.Bilius, D.Zhong    
   Š.Bilius, D.Zhong   ->    
    [14] 10:25   Š.Bilius, D.Zhong  
   V.Pratusevičius, V.Tarusava     21:17  27:25 [29']  
   V.Pratusevičius, V.Tarusava    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Pratusevičius, V.Tarusava
       V.Pratusevičius, V.Tarusava   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.