Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv), Data: 2021-04-24, Vieta: Kauno MEGA, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24  
 1  Arūnas Morkūnas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[3] 10:00   A.Morkūnas, R.Šulnienė      
 16  Jonas Seniūnas 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:15  21:7 [24']      
  [15] 10:25   A.Morkūnas, R.Šulnienė    
 9  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
    21:6  21:19 [20']    
[4] 10:00   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 8  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:16  21:17 [25']      
    [26] 11:15   D.Narvilas, A.Stankutė  
 5  Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
      23:21  21:18 [31']  
[5] 10:00   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 12  Artūras Sirbikė 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:16  21:9 [21']      
  [16] 10:40   D.Narvilas, A.Stankutė    
 13  Donatas Narvilas 
 Agnė Stankutė 
    21:8  21:10 [20']    
[6] 10:00   D.Narvilas, A.Stankutė      
 4  Marijus Stankevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  21:10  21:16 [19']       1-a vieta
      [37] 11:45   A.Kordušas, I.Petrulaitienė
 3  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
        22:20  21:15 [30']
[7] 10:00   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 14  Aurimas Jakutis 
 Jolanta Sereckienė 
  21:6  21:14 [23']      
  [17] 10:40   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 11  Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
    22:20  21:6 [22']    
[8] 10:00   R.Juknevičius, S.Čečkauskienė      
 6  Rolandas Juknevičius 
 Sandra Čečkauskienė 
  13:21  21:10  21:6 [7']      
    [27] 11:15   A.Kordušas, I.Petrulaitienė  
 7  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:12  21:14 [22']  
[9] 10:25   S.Leonovič, D.Sunklodė      
 10  Sergej Leonovič 
 Dalia Sunklodė 
  21:18  21:11 [24']      
  [18] 10:40   A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 15  Ramūnas Ražanauskas 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
    21:18  21:12 [23']    
[10] 10:25   A.Kordušas, I.Petrulaitienė      
 2  Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
  21:11  21:8 [20']    A.Morkūnas, R.Šulnienė   3-a vieta
      [38] 11:45   A.Morkūnas, R.Šulnienė
       A.Slušnys, R.Petrošienė   22:20  21:17 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, G.Krūminienė    
    [28] 11:15   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
     A.Petkevičius, O.Radzevičienė   21:19  21:11 [24']   5-a vieta
     
     R.Juknevičius, S.Čečkauskienė     ->
    [29] 11:15   S.Leonovič, D.Sunklodė  
     S.Leonovič, D.Sunklodė   21:18  21:9 [21']  
         
         
       K.Krūminas, G.Krūminienė   7-a vieta
     
       R.Juknevičius, S.Čečkauskienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Seniūnas, J.Paškevičienė      
  [19] 10:40   J.Seniūnas, J.Paškevičienė    
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:23  21:13  21:12 [54']    
    [30] 11:30   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė  
   A.Sirbikė, I.Vidzėnienė     21:17  21:13 [28']  
  [20] 10:40   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė    
   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė   21:19  18:21  21:18 [32']     9-a vieta
     
   A.Jakutis, J.Sereckienė       ->
  [21] 10:40   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė   21:10  21:11 [22']    
    [31] 11:30   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė     21:15  17:21  21:17 [34']  
  [22] 11:00   R.Ražanauskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
   R.Ražanauskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:18  23:25  21:15 [40']    
         
       J.Seniūnas, J.Paškevičienė   11-a vieta
     
       R.Ražanauskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
    [32] 11:30   A.Sirbikė, I.Vidzėnienė  
     A.Sirbikė, I.Vidzėnienė   21:17  21:9 [22']   13-a vieta
     
     A.Jakutis, J.Sereckienė     ->
    [33] 11:30   A.Jakutis, J.Sereckienė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   13:21  21:12  21:15 [34']  
         
         
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   15-a vieta
     
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.