Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Ds), Data: 2021-05-15, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-05-15 2021-05-15 2021-05-15 2021-05-15  
 1  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16  Tomas Tenikaitis 
 Živilė Žymantaitė 
  21:14  11:21  21:8 [28']      
  [9] 10:25   S.Lukonas, R.Staupelienė    
 9  Artūras Vaigauskas 
 Inga Vaicekauskienė 
    21:8  21:10 [19']    
[2] 10:00   S.Lukonas, R.Staupelienė      
 8  Saulius Lukonas 
 Renata Staupelienė 
  21:16  19:21  21:14 [30']      
    [17] 11:05   A.Pičiacha, V.Martinkienė  
 5  Stasys Kubiliūnas 
 Rasa Džervė 
      21:17  12:21  21:11 [28']  
[3] 10:00   S.Kubiliūnas, R.Džervė      
 12  Vilmantas Liorančas 
 Skaistė Kliaubienė 
  18:21  21:15  21:10 [31']      
  [10] 10:25   A.Pičiacha, V.Martinkienė    
 13  Rokas Grytė 
 Vesta Garbačenokaitė 
    21:12  21:9 [20']    
[4] 10:00   A.Pičiacha, V.Martinkienė      
 4  Artūras Pičiacha 
 Vaida Martinkienė 
  21:12  21:16 [21']       1-a vieta
      [26] 11:45   Ž.Sabulis, M.Petreikytė
 3  Tomas Petrauskas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
        20:22  21:11  21:12 [28']
[5] 10:00   D.Jurgilas, G.Stašinskaitė      
 14  Darius Jurgilas 
 Goda Stašinskaitė 
  16:21  21:13  21:10 [29']      
  [11] 10:25   M.Augustaitis, D.Valantinaitė    
 11  Arūnas Liočas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
    21:10  21:13 [21']    
[6] 10:00   M.Augustaitis, D.Valantinaitė      
 6  Marius Augustaitis 
 Diana Valantinaitė 
  21:14  21:19 [22']      
    [18] 11:05   Ž.Sabulis, M.Petreikytė  
 7  Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
      21:23  21:17  22:20 [35']  
[7] 10:15   Ž.Sabulis, M.Petreikytė      
 10  Tadas Jarutis 
 Lina Žukauskaitė 
  21:13  21:9 [17']      
  [12] 10:25   Ž.Sabulis, M.Petreikytė    
 15  Audrius Šadbaras 
 Kristina Kozlovienė 
    22:20  21:16 [21']    
[8] 10:15   A.Šadbaras, K.Kozlovienė      
 2  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:16  21:16 [20']    S.Lukonas, R.Staupelienė   3-a vieta
      [27] 11:45   S.Lukonas, R.Staupelienė
       M.Augustaitis, D.Valantinaitė   21:12  24:22 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, I.Peleckienė    
    [19] 11:05   S.Kubiliūnas, R.Džervė  
     S.Kubiliūnas, R.Džervė   9:21  21:17  21:13 [29']   5-a vieta
      [28] 11:45   S.Kubiliūnas, R.Džervė
     D.Jurgilas, G.Stašinskaitė     21:17  21:16 [20']
    [20] 11:05   A.Šadbaras, K.Kozlovienė  
     A.Šadbaras, K.Kozlovienė   17:21  21:15  21:12 [31']  
         
         
       E.Peleckis, I.Peleckienė   7-a vieta
      [29] 11:45   E.Peleckis, I.Peleckienė
       D.Jurgilas, G.Stašinskaitė   21:11  12:21  21:10 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė      
  [13] 10:45   A.Vaigauskas, I.Vaicekauskienė    
   A.Vaigauskas, I.Vaicekauskienė   21:16  21:17 [23']    
    [21] 11:05   R.Grytė, V.Garbačenokaitė  
   V.Liorančas, S.Kliaubienė     21:16  21:17 [20']  
  [14] 10:45   R.Grytė, V.Garbačenokaitė    
   R.Grytė, V.Garbačenokaitė   8:21  21:15  21:12 [27']     9-a vieta
      [30] 12:00   R.Grytė, V.Garbačenokaitė
   T.Petrauskas, E.Grigeliūnienė       21:17  21:19 [23']
  [15] 10:45   A.Liočas, L.Šiaučiūnienė    
   A.Liočas, L.Šiaučiūnienė   21:18  18:21  21:16 [35']    
    [22] 11:05   T.Jarutis, L.Žukauskaitė  
   T.Jarutis, L.Žukauskaitė     21:11  21:19 [21']  
  [16] 10:45   T.Jarutis, L.Žukauskaitė    
   E.Petrošius, V.Slušnienė   21:7  21:16 [20']    
         
       A.Vaigauskas, I.Vaicekauskienė   11-a vieta
      [31] 12:00   A.Vaigauskas, I.Vaicekauskienė
       A.Liočas, L.Šiaučiūnienė   21:16  22:20 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė    
    [23] 11:30   V.Liorančas, S.Kliaubienė  
     V.Liorančas, S.Kliaubienė   21:11  21:13 [18']   13-a vieta
      [32] 12:00   V.Liorančas, S.Kliaubienė
     T.Petrauskas, E.Grigeliūnienė     19:21  21:17  21:15 [34']
    [24] 11:30   E.Petrošius, V.Slušnienė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   20:22  21:14  21:15 [33']  
         
         
       T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė   15-a vieta
      [33] 12:00   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė
       T.Petrauskas, E.Grigeliūnienė   21:16  21:18 [26']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.