Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos, Data: 2008-05-24, Vieta: Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-19 
 38           8 
 34           8 
 14           2 
 13           4 
 Diena  24  25  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 140   25 d.  10:00  U-19   VD    A.Lebedevas  T.Stanevičius   9:21  12:21    G.Bakšys  A.Spurga    
 141   25 d.  10:00  U-19   VD    L.Šuopys  A.Strazdas   4:21  10:21    R.Adomaitis  E.Kudirka    
 142   25 d.  10:00  U-19   VD    R.Gžimaila  E.Pukinskas   5:21  15:21    T.Randis  D.Zinkus    
 143   25 d.  10:00  U-19   VD    L.Zavadskis  A.Kučinskas   21:12  21:8    V.Grigorjevas  G.Šukys    
 144   25 d.  10:20  U-19   VD    E.Šakalys  V.Prevelis   16:21  10:21    P.Bartušis  L.Rimkus    
 145   25 d.  10:20  U-19   VD    E.Jakubauskas  E.Slušnys   22:20  10:21  21:16    A.Plavin  S.Jocys    
 146   25 d.  10:20  U-19   MD    V.Baltutytė  R.Šidlauskytė   13:21  19:21    E.Južaninova  R.Janavičiūtė    
 147   25 d.  10:20  U-19   MD    J.Eimutaitytė  A.Greičiūtė   21:16  21:16    R.Kurapkaitė  N.Žvirblytė    
 148   25 d.  10:40  U-19   MD    G.Liorančaitė  J.Tvaskaitė   13:21  21:11  22:20    I.Adomaitytė  G.Parnarauskaitė    
 149   25 d.  10:40  U-19   MD    D.Kairytė  L.Šidlauskaitė   21:16  21:18    O.Jaciuk  I.Aleksina    
 150   25 d.  10:40  U-19   MD    G.Voitechovskaja  G.Srėbaliūtė   6:21  18:21    E.Liočaitė  E.Noreikaitė    
11 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.